Yaşadığım şok

Evet kadın %100 biliyordur
Hayır ironi yapmış kocanız sizinle evli olduğunu biliyor muydu diyor.
Bana ne başkasının kocasından karısından. Önce kendi karım ya da kocam gelir değil mi!
Özrü kabahatinden büyük. He bu Arada bal gibi biliyordur evli olduğunu. İkisinin de şartlar eşit. Birbirine ayak bağı da olamazlardı.
Aynısı başıma geldi de ordan biliyorum

Evli olduğunu bilmiyordum. Boşandı diye biliyordum diyor
Esiniz yalanlari siralayip duruyor. Once o adam takintili dedi, sonra aldatmadım dedi, sonra bikez oldu dedi. Artik hangisi tutarsa.
Adam sizden bosanmak istemedigi icin bekar kadinla sizi aldatmaz. Bekar kadin birsure sonra bosan diye baski kurmaya başlar

Rezil adam zaten daha oncede aldatmis iste bir kere affedince gerisi hep geliyor asla affetmeyin hemde evli kadinla ahlaksizlar

Ay kadının kocası sakat bırakacağım falan demiş ya, sahiden eşinizi bulup bir şey yapabilir he.
Yani şimdi beni linçlerler belki ama yani aldatmak için de evli kadın seçmek nedir? Yürek mi yemiş, eceline mi susamış acaba? Bu ülkede sadece baktı diye meydan dayağı atabiliyor adamlar. Sen tutup adamın karısıyla sevişiyorsun. Şimdi bu adamdan korkmak için epey büyük sebeplerin olur işte. Ben olsam ben de kaçardım. Bir gecelik macera epey pahalıya mal oldu, değdi mi acaba bunca şeye? Karısından oldu, muhtemelen işinden yerinden yurdundan da olacak.
Ya bir de adam takarsa nereye giderse gitsin bulur bence. Çağımızda bulunmak o kadar da zor bir şey değil malum.
Umarım adli bir vaka çıkmaz buradan.

Ay kadının kocası sakat bırakacağım falan demiş ya, sahiden eşinizi bulup bir şey yapabilir he.
Yani şimdi beni linçlerler belki ama yani aldatmak için de evli kadın seçmek nedir? Yürek mi yemiş, eceline mi susamış acaba? Bu ülkede sadece baktı diye meydan dayağı atabiliyor adamlar. Sen tutup adamın karısıyla sevişiyorsun. Şimdi bu adamdan korkmak için epey büyük sebeplerin olur işte. Ben olsam ben de kaçardım. Bir gecelik macera epey pahalıya mal oldu, değdi mi acaba bunca şeye? Karısından oldu, muhtemelen işinden yerinden yurdundan da olacak.
Ya bir de adam takarsa nereye giderse gitsin bulur bence. Çağımızda bulunmak o kadar da zor bir şey değil malum.
Adamn performansı da kötüymüş.Konu sahibinin eski mesajlarına bakarak söylüyorum bunu.Bir de yattıktan sonra mesajlaşmalar sürmüş.Hayır yani bu kadar erken boşalan biri için bu kadar uzun uzun kritik yapmaya gerek var mıydı?
Erken boşalma sorunu da vardı ve bunların covidden olduğunu iddia ediyordu. Eskortu o aramamış zaten arkadaşına bulmuş zaten kendisi bu işleri para verip yapmazmış merak etmeyeymişim

Adama ağıt yakalım isterseniz

Adamn performansı da kötüymüş.Konu sahibinin eski mesajlarına bakarak söylüyorum bunu.Bir de yattıktan sonra mesajlaşmalar sürmüş.Hayır yani bu kadar erken boşalan biri için bu kadar uzun uzun kritik yapmaya gerek var mıydı?
Başka bir konuda evli kadın kocasını aldatmış 15 dk da hamile kalmış akşam da kocasıyla.. Çocuk kocamdan diye tutturuyor o geldi aklıma nedense.. Hepsi aynı çamur pislik

Başka bir konuda evli kadın kocasını aldatmış 15 dk da hamile kalmış akşam da kocasıyla.. Çocuk kocamdan diye tutturuyor o geldi aklıma nedense.. Hepsi aynı çamur pislik
Bu benim başıma gelseydi ben boşardım ama yine de söylerdim eşimin yerini o adama.

Adama ağıt yakalım isterseniz
adama üzüldüğümü yazdığım bir cümlemi bulun, üyelik iptali yaptırayım.
Ayrıca durup dururken gelip sataşır tarzda yorum yapıyorsunuz. Ben şimdi tutup size aynı üslupla cevap vereceğim. Sonra polemikten ban alacağız. Konunun tarafı bile değilken alakasız birine ters ters yorum yapmak niye?
Rica edeceğim beni alıntılamayın bu üslupla. İyi forumlar.

Bazen böyle tehdit eden insanları seviyorum ben ya. Dinsizin hakkından imansız gelir. Kocanız olacak kanı bozuk nasıl yusuf yusuf olup kaçmış ama...

Valla deliler gibi sevişme yorumu okudum. Performansı kötü birini niye övmüş ki acaba?
Mesajlaşmaya devam ettilerse, tek gecelik planlanmamış. Yakalanmasa devam edeceklermiş. Sırf bu yüzden konu sahibi affetmemeli.

X