Yaşadiklarima inanamadim akıl almaz şeyler yardım edin lütfen bana

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Laraaa12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2023
286
-46
öncelikle merhaba herkese her zaman burda tüm bayanlara derslere bakıyorum çok üzülüyorum buraya yazcami aklım almazdı konuya geçelim biraz uzun olabilir daha çok şey var da anlatamadım bundan bir buçuk sene önce tanıştık ve sevdik çok bağlandık hemen evlenmek istedi bende ama 7ay geçtikten sonra aileme söyledim oda daha önce ailesine söyledi eti tanışmamız dan bjr sene sonra evlendik yani 6:7aydir şuan evliyiz ailem memelkete taşındı burda artık kimsem kalmadı ben öyle pilanmamistum düğün yapıldı edilidi memelkete üç gün gecti telefonunda mesajlarda telegramin kodunu gördüm daha önce onun yanımda oldunda hiç yüklü değildi yükledim ve baktimda +18 okdr pis kadınların her yeri açık asla üzerine bir örtü bile olmayan çok kötü şeyler gördüm kaç tane guruba üye bir şekilde benim o gece başımdan asa kaynar sular döküldü resmen deli oldum konuşmak bile istemedim ertesi gün yola çıkıp evimize gidicektik ben patliyorum resmen arabada bağırdım çağırdım sen nasıl böyle birşey yaparsın böylesin söylesin tokat atim etim eskiden olan birşey dedi fakat düğüne üç gün kala önce gormis ya yanıma geldinde siliyormus baya ozaman güvenim biti eve gitimizde dışarı çıkıyorduk etrafa bakıyordu bazen bakınca zaten o konudan daha çok artık ben düşluyordum onu yaptı için istemsiz güvenim kalmadı birdaha böyle birşey yaşanırsa olmaz dedim zaman geçti herşey çok iyisi sürekli borclari çıkıyordu kirayı odemiyordu boktan anca yemek vs alıyordu altinlarimi istedi bir kaç tanesini giti kaç ay içinde hep kandirildim sürekli iş arkdsslarina borcu var maş yatıyor parayı bitiryor dier borcalrina veriyor ediyor masa kadar mileten borç aliyor kira o bu su sonra masta onları veriyor resmen bir bok göremiyorum afedersiniz altinlarimida aldı bir bilezik küpe yüzük vs vs ailesi herşeyi yaptı bu ona ait olan borçlar benle.ilgili bile değil sonra biz birbirimizi seviyoruz ama ben çok bağlanmış bı sekildeydim ailemde memelkete taşınınca burda kimsem kalmadı herşey güzel gidiyordu fakat artık onla dışarı çıkmak istemiyordum o olaydan sonra başkasına bakicak edicek bir kız geçince bile hemen gitsin istiyordum dikat çekici çok insan var İstanbul'da resmen her yerleri açık ben öyle herkese bakan biriyle evlendime mi diye düşündüm bu konudan eve geliyorduk oraya baktım diyordum kavga vs sonra sarılıyor konuyu kapatmaya çalışıyor sürekli bana yalan atiyor maş o bu şu hep yalan evde bereket yok resmen bana dürüst değil güvenmiyorum ben kaç ay önce bayramda ailemin yanına gitim i burda kaldı guvenmedim için watsabina girdim.kendi telefonumdan eski kinsutunu direk ben uca biner binmez bebek diye kaydedip selam yazmıştı bizim prflde fotomuz olmasına ramen kız Özbek birde esrtlara benziyor resmen ya onu watsaptan engelemisti ben gider gitmez telegramda indirmişti ama ben indirimi görünce sildi ve ben onla ayrilcamj söyledim ailem hekrese resmen herşey burnumdan geldi birde kötü davraniyordu sona İstanbul'a gigimde aklımda ayrılık vardı vekip gitmej ailem bir dene birdaha olursa ayrıl dedi oyel yaptım fakat sürekli şüphem var ve sürekli yalanları var her konuda bir türlü güvenemiyorum ama çok da seviyorum gözle birşey görseydim anında biterdi ama.hergun oluyorum yardım edin lütfen ve ben 19.o24

Ay kulaklarim cinliyor bu nasil bir yazim tarzi
Ne aceleniz var yahu 19 yasinda kosa kosa evleniyorsunuz yok telegram mi yukledi yok baskasina mi bakti
Adam sen gider gitmez baskalarina bebegim diyor naber yaziyor hala gozumle gormedim seviyorum diyorsun
Eh cek o zaman madem
cunku okudugum ve anladigim kadariyla buraya ayril yazilsa seviyorum ya da ailem sans ver diyor diyeceksin
Bekle evlilik otursun tarzinda bir yorum bekliyorsun buyuk ihtimalle..🤷‍♀️

Once boşan. Sonra ilkokuldan falanmi terksin bilemedim ama acilen okula devam et okuma yazmayi diksiyonu ogren. Hayatin boyunca senin okumani oneririm yerde buldugun gazeteyi dahi. 19 yaşta bunlar yaşanmamali yahu biz ne zaman ilerleyecegiz.bu kizlar ne zaman akillanacak. 7 sene once 27 yasinda evlendim evlendigimde evimi almistim arabami almistim yatirimim tahsilim vardi evlenirken esimin gecmise donuk sskli olmasina evi olmasina isi olmasina karakterine bakarak evlendim halada diyorumki 35 te filanda evlenebilirmisim yani nedir sizdeki bu acele anlamiyorum gercekten

Evlenmeyi oyun sanmışsınız. Ne yaşam tarzınızı, ne maddi imkanlarınızı düşünmemişsiniz.
Siz 17-18 yaşlarında, eşiniz de 22-23 yaşlarındayken evlenmişsiniz. İş güç belli değil, borç almalar, altın bozmalar… Para yoksa, iş yoksa düğün dernek yapıldı gelen altın gitmiştir. Ne olacaktı ki? Altın kadınındır denir yA evet de para yoksa ne olacak? Telegram ve Reddit gruplarında geniş katılımlı her konudan grup oluşturulur ancak erkeklerin özellikle cinsel içerikli grupları takip ettiğini duydum. Bu grupların ötesinde whatsapp da temiz değilse nasıl bir hayat istediğinizi ve bu hayata nasıl bir insanla devam ettirebileceğinizi düşünün. Bunu yaparken kendi geleceğinizi de nasıl kazanacağınızı da düşünmelisiniz. Siz kendinizi geliştirin, gençsiniz işe girin ve hayatı öğrenin.

Evlenmeyi oyun sanmışsınız. Ne yaşam tarzınızı, ne maddi imkanlarınızı düşünmemişsiniz.
Siz 17-18 yaşlarında, eşiniz de 22-23 yaşlarındayken evlenmişsiniz. İş güç belli değil, borç almalar, altın bozmalar… Para yoksa, iş yoksa düğün dernek yapıldı gelen altın gitmiştir. Ne olacaktı ki? Altın kadınındır denir yA evet de para yoksa ne olacak? Telegram ve Reddit gruplarında geniş katılımlı her konudan grup oluşturulur ancak erkeklerin özellikle cinsel içerikli grupları takip ettiğini duydum. Bu grupların ötesinde whatsapp da temiz değilse nasıl bir hayat istediğinizi ve bu hayata nasıl bir insanla devam ettirebileceğinizi düşünün. Bunu yaparken kendi geleceğinizi de nasıl kazanacağınızı da düşünmelisiniz. Siz kendinizi geliştirin, gençsiniz işe girin ve hayatı öğrenin.
Severek evlendik ben çok zorluk gördüm pisloloj olarak ve gözümü boyamak için herşeyi yaptı evlili erken almadı için şimdi ise çok farkli

Yaşadığınız ülkenin ana dilini nasıl bu kadar kötü kullanabilirsiniz aklım almıyor. Türkçeyi kasaptan mı öğrendiniz anlamadım ki.
Telefonum bozuk olduğu için hızlı yazınca hepsi böyle bir şekle gelmiş yenj farketim kırıcı olmanıza gerek yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X