Yaşadiklarima inanamadim akıl almaz şeyler yardım edin lütfen bana

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada 23 yasındaki bir çocuktan evi geçindirmesini beklemek en büyük aptallık.
O maaşıyla zaten geçinemezsiniz ayrıca aldıgı maaşı ya birlikte oldugu kadınlara ya da iddia oynayarak hiç ediyor bilgin olsun.

Çok karışık yazmışsınız tam aynalayamadım. Fakat şurayı çok iyi anladım evlenmek için çok geç kalmışsınız Neden bu kadar bekledin doğar doğmaz evlenseydin. Birlikte büyürdünüz ! Sinirlerim bozuldu resmen senim yaşıtların liseyi yeni bitirmiş hangi üniversiteye gitsem diye gelecek planları yapıyorken sen kocam beni aldattı ama gözümle görmedim diye ağlıyorsun. Sana ne diyelim şimdi kocan düzelir otur bekle mi diyelim. Hatta 3 , 5 Çocuk yap dahada çok düzelir mi diyelim. Bunu söylemek istemezdim fakat Eşin düzelmeyecek dahada kötüye gidebilir. Çünkü Eşinin yaşı da küçük ikinizde belli bir olgunlukta değilsiniz.

Sana bir abla tavsiyesi Daha çok küçüksün Kesinlikle çocuk yapma Dr. git sana korunmak için bir yöntem önersin Yarım bıraktığın yada hiç gitmediğin okulunu bir şekilde bitir. Mesleğini eline al Yani bırak evcilik oyunlarını kocamda kocam deme kendini ve geleceğini düşün Ben sana hemen ayrıl demiyorum. Diyorum ki Tek odağın kendin olsun Eşini takmayı bırak ta bugünden başla geleceğini kurmaya sen geleceğini kurda Eşinle ne yapacağına sonra karar verirsin
Teşekür ederim katılıyorum çok yanlizken.yanimda oldu sevdim kandım bu yüzden bu yaşta evlenmeyi onayladım

Bu arada 23 yasındaki bir çocuktan evi geçindirmesini beklemek en büyük aptallık.
O maaşıyla zaten geçinemezsiniz ayrıca aldıgı maaşı ya birlikte oldugu kadınlara ya da iddia oynayarak hiç ediyor bilgin olsun.
25yasinda 23degil

Seni sevmiyor malesef. Ne seni hoş tutuyor ne evine bakıyor, ne gelecek için birikim yapıyor. Bir yandan da o borçlar neden çıkıyor söylemiyor, öbür yandan gizli gizlide sürekli gözü karılar kızlarda. Çocuğun olursa işler daha bi zorlaşır, boşanırsan çocukla bunun size bakacağını bekleme. Çocuk olmadam daha kolay unutmak onu, hem çocuğada yazık. Sen böyle bir baban olsun ister miydin?

Canını hiç sıkma.

Gül geç.

Tüm erkekler melektir. Şeytan olan kadınlar pardon açık saçık kadınlar.
Benim.demek.istedim o değil o kadın eskort eskiden eskort diye katili gözüküyordu telegraminda üzerime çok geliyorsunuz gerçekten yardım istedim sadece sizden

İlk mesajda 24 yaşında yazmışsınız. Neredeyse bir yıllık evlilik var. 23 yaşında evlenmiş. 22 yaşlarında da ilişkiniz başlamış. Yani bu yola girdiğinizde evlenme kararı aldığınızda 23 yaşında imiş?
Bana kendisi yasdada yalan ati orayı yazmayi unutum.sanirsam 24yasindayken 23 dedi biz ozamanlar 24yasindaydi şuan 25girdi yeni

Bana kendisi yasdada yalan ati orayı yazmayi unutum.sanirsam 24yasindayken 23 dedi biz ozamanlar 24yasindaydi şuan 25girdi yeni
Türkçen gerçekten çok berbat.
Eğitim hayatına neden devam etmedin ?
Telefonum bozuk olayını geç kelimeleri kullanım ve dizim şeklin bile facia.
Hemen ayrıl bu adamdan ve eğitim hayatına dön.

Telefonum bozuk olduğu için yazım hataları demek istedim o böyle yaptı için ister istemez artık kafamda bu var güven biti
Boşan bırak. Sürünsün köpek
Canını hiç sıkma.

Gül geç.

Tüm erkekler melektir. Şeytan olan kadınlar pardon açık saçık kadınlar.
Bize sallamayı ne zaman bırakırlar acaba Lale'm 🥲🤫

Mesajlar telegram gruplarında dönen fotolar mı yoksa doğrudan yazışmalar mı?
Fotolar bir tanesiyle yani eskiden konustuyla watsapten selam yazmış kadın onu engelemis telegramda demiş fotoda esinlesin bana.niye yaziyon onu arastirdimda eskort oldunu nerdeyse orendim

Kendi 20 21 yaslarimi hatirliyorum da bana cok asik, yakisikli ve zengin ayrica ailesi de kendisi de cok kulturlu bir sevgilim olmustu. Evlenmek istiyodu benimle, ben hayir dedikce baya cevreden yardim aliyodu ikna etmek icin. Israrla boyle bir adama bile hayir demistim. Sizin bu sapik herifle evlenme motivasyonunuz sadece sevgiyse gercekten bu ulkenin cehaletini biz fazla hafife aliyoruz...
Yapacaksaniz bir oneride bulunayim; bosanin.

Türkçen gerçekten çok berbat.
Eğitim hayatına neden devam etmedin ?
Telefonum bozuk olayını geç kelimeleri kullanım ve dizim şeklin bile facia.
Hemen ayrıl bu adamdan ve eğitim hayatına dön.
Mas dediği maaş sonradan farkettim. Diyorum masını alınca ne yapıyormuş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X