Yaşamak için kilo veriyorum...

siskodegilpofuduk

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
18
5
24
Merhaba arkadaşlar ben Pofuduk. :KK45: Bu günlüğü zayıflamak için açtım. Ben çok iradesiz bir insanım. Biri beni itelemeden, ben sorumluluk almadan asla zayıflayamayacağımı anladım. Bu yüzden buraya bu konuyu açarak kendime bir sorumluluk edindim. Umarım başarılı olurum.
Benden bahsetmek gerekirse;
165 boyunda tam 116 kilo bir kadınım. Yaşımda 20. Ne kadar korkunç değil mi? Yuvarlanarak dünyanın öbür ucuna bile gidebilirim. :halay:
Nasıl kilo aldım?
Yedim. Evet tam olarak bu. Eski sporcuyum ciddi sakatlanmamdan dolayı sporu bıraktım bir kaç yıl önce. Karantina başlamadan önce 95 kilo olan bu kadın artık nasıl yediysem 21 kilo aldım. Büyük başarı bunun için bana ödül vermeleri gerekliydi aslında. Neyse.

Çok hızlı kilo vermem gerekli. Bu yüzden beni dinleyin böyle yapın şöyle yapın gibi şeyler demeyeceğim. Su orucundan hallice bir diyet yapacağım çünkü çok ama çok kısıtlı bir zamanım var. Tabi ki bir anda 50 kilo olamayacağım ama hızlı bir şekilde en azından ikili rakamlara inmek istiyorum. Kilolu olduğum için belli bir kiloyu hızlıca vereceğimi biliyorum.

Spor yapamıyorum çünkü aşırı kilo aldım. Artık haraket dahi edemiyorum. Yaşayamıyorum yani. Eğer iki üç haraket edebilirsem de buraya yazacağım. Genel olarak 1 haftada 1 yazmayı planlıyorum ya da geceleri. Çünkü geceleri inanılmaz acıkıyorum ve ne yazık ki çok az uyumak gibi bir huyum var. Evde ki kimse öyle 7-8 saat uyuyamıyor.

Çok geç dank etsede artık başlamak istiyorum..

Tekrar söylüyorum yaptıklarımı öneriyor, şiddetle tavsiye falan etmiyorum. Ben diyetisyen değilim sadece artık bıkmış bir kadınım.

Umarım hepimiz bir gün istediğimiz kilolara ulaşırız. En önemlisi sağlıklı bir yaşam sürebiliriz.

Not: Bu benim 2. üyeliğim o kadar da kilo konusunda özgüvensiz bir insanım ki kendi hesabımla dahi açamıyorum.
Asla kendime yumuşak davranmayacağımı da bilmenizi istiyorum. Şu zamana kadar yumuşak oldum ve bir yerlerim daha çok genişledi. Bu sefer de böyle deneyeceğim.

siskodegilpofuduk siskodegilpofuduk sakın vazgeçme...
ağır ağır da olsa, adım adım da olsa yürü. hergün yürü. havalar uygun.
yağmur yok çamur yok, yürürsün.
bak temmuz ortasındayız, ekim bittiğinde ya yerinde sayıyor olacaksın ya da şahane vermiş olacaksın.
ama kilo vermiş olarak ama verememiş olarak, kasım'ı karşılayacaksın, o kasım illâ gelecek.
aradaki süre ise uçup gidecek, günler zor geçer ama aylar uçar gider.
sakın vazgeçme. dün vazgeçtiysen bugün yeniden başla.:KK200:

X