yasasin, hamileyim ama bir sorun var

Cani esin konusmamakta yerden goge kadar hakli. Resmen adami katekulliye getirmissin, emri vaki oldu simdi. sana ayni sekilde senin hicccc istemedigin bir konuda mecbur birakilsan hosuna gider miydi? Hayati en bastan yapmissin. Esini ikna edip o sekilde her iki tarafin da isteyerek yapacagi bir sey olmaliydi bebek.

Simdi olan olmus. Malsefe durum iyiyse ve bilerek yaptigin icin ben asla aldirma taraftari degilim. Esine kesinlikle aldirmayacagini kati yolla soyle . gerekirse konusmasin. Durumun ciddiyetini anlarsa vazgecer veya bir aile buyugu ikna edebilir. kayinvalidenle falan araniz nasil? Vebal altina sen girersin aldirirsan o degil.

Son besik altin kasik derler. Simdi 3. yu istemeyip de doguran herkes iyi ki dogurmusum diyor. Esin de sevecektir.

Ha bir de umarim kiz olur:)

canım istemiyorsan aldırma ve fikrini söyle. Bu dünyaya gelmiş neticede ve yaşamaya hakkı var. Psikolojik baskı yapabilirsin sana bir örnek vereyim. Ablam 2.çocuğuna hamile kaldı ama eşi hiç istemedi aldırması konusunda baskı yaptı, araları çok kötü oldu. Ablam karar verdi ve kadıköyde bildiğimiz bir hastanede kürtaj oldu. Tekrar bir ay sonra konrole gittiğinde sürpriz bebek hala var! Ama bu arada ablam kabuslar görüyor sürekli rüyasında kız çocuğu nasıl pişman anlatamam. Doktor hala hamile olduğunu görünce şok oluyor bir telaş sorma diğer doktorlara haber veriyor. Ablam bu arada bir bakıyor kalbi falan atıyor bebeğin vazgeçiyor aldırmaktan. Eniştemede aldırmıyorum diye resti çekiyor. Şimdi görsen dünyalar tatlısı bir kız yeğenim var. Eniştem istemediği kızının doğum gününde bir baktım ağlıyor neden ağlıyorsun diye sordum ben katil olcakmışım ben nasıl kızımı gözden çıkarttım diyor. Canım vazgeçme derim ben dayanamıyorum neticede yaşaması senin elinde. Güzel haberlerini bekliyoruz, inşallah sağlıklı bir kız çocuğun olur.

cnm ben eşimin kararına uydum meleğimin resmen ölümüne sebep oldum şimdimi bin pişmanım yaptığımdan keşke uymasaydıö ona hayatımın hatası tek pişmanlığım

X