Yaşasın Kuruyemiş :)

maviumuttur-

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2014
210
40
27
Selam kızlar ben 18 yaşındayım boyum 1.70 . Geçen ay tam 46 kiloydum . Şu an 52 kiloyum . Aslında çok farketmedi bence ama görenler hemen anlıyor "aa kilo almışsn" ları duyunca sizinlede paylaşayım istedim . En kilo almak için özel bi caba göstermedim çünkü yanaklarım falan dolgundu cok belli olmuyodu kilom ama celimsiz duruyordum bayağı bu sene sınava hazırlanıyorum annem bana her gece uyumadan 1 saat omce falan bi tabak fındık fıstık badem ceviz vs yetirdi zihnim açılsın diye :KK49: sonra bi baktım aa kilo almışım böyle kilo alınca insanın özgüveni yerine geliyor boyu falan da uzun gözüküyor hem severek yiyeceğimiz şeyler de deneyin derim :KK15:

Aynen canım bende öyleyim iştahm sıfır yani burda bisürü sey var bebe bisküvisi sütle karıştırıp yiyemedim ama dediklerimi yemek zor olmadı pek ve düzenli yaptım yani 1 ay boyunca her gün bi tabak yedim şimdi 1 tabak yiyemiyorum 50 ye düştüm tekrar ama yiyemiyorum da :KK43:

arkadaşlar kuruyemiş çok keyifli bir atıştırmalıktır. sağlık açısından faydasını görmek istiyorsanız çiğ kuruyemiş tüketmenizde fayda vardır. kalitesinden emin olduğum kuruyemiş sitesini buraya ekliyorum sipariş verebilirsiniz gayet lezzetlidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
X