Yaşayan varsa yardım edebilir mi lütfen!!

cherrybIossom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2022
5
1
19
Benim göğüs ucumun bir tanesi yarık normal değil ve hep böyleydi neden emzirme sonrası olduğu söyleniyor ama ben hiç emzirme yapmadım herhangi bir zarar da vermedim ama yarık. Olması gerektiği gibi değil neden bilgisi olan var mı?

Not: yardımcı olabilecekseniz özelden fotoğraf atabilirim

Son düzenleme:
Benim göğüs ucumun bir tanesi yarık normal değil ve hep böyleydi neden emzirme sonrası olduğu söyleniyor ama ben hiç emzirme yapmadım herhangi bir zarar da vermedim ama yarık. Olması gerektiği gibi değil neden bilgisi olan var mı?

Not: yardımcı olabilecekseniz özelden fotoğraf atabilirim

Özelden kimseye fotoğrafınızı atmayın. Görselle sormak istiyorsanız , konunuza sadece ilgili noktayı içeren görsel ekleyebilirsiniz.

Her insanın bedeni birbirinden farklı. Normal olmayan bir durum olduğunu düşünüyorsanız , doktor görüşü alabilirsiniz.

Sadece meme ucunjn fotoğrafını atacağım zaten. Normal olmadığını düşünüyorum doktora gideceğim yarın tekrardan ultrason istediler yarın 5.30da randevum var o yarıklıkta beyaz bir akıntı gibi bir şey oluyor çünkü, siz yaşadınız mı böyle bir şey veya yakınınızda var mıdır?

Merhaba geç mi yazıyorum bilmiyorum ama benim de o bölgede kuruluğa benzer kabuklanıp soyulmalar olmuştu bir dönem ve kabukların altında irin benzeri bir sıvı vardı. Nemlendirmeye başlayınca geçmişti fakat hala ara sıra kaşınma oluyor bende. Doktor ne söyledi acaba?

X