Yaşından büyük gösterme sorunsalı

Jeyan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2020
6
2
24
Selamlar, siteye yeni üyeyim o yüzden konuyu doğru yere açmamış da olabilirim kusura bakmayın. Konuya gireyim yaşım 20 ama 25-26 gösterdiğimi söylüyorlar. Sözlüm de tam tersine yaşından küçük görünüyor ve ondan büyük olduğumu sanıyorlar bu beni üzüyor 😅 napsam ben var mı bi fikri olan ? Nasıl kendi yaşımı gösterebilirim?

Selamlar, siteye yeni üyeyim o yüzden konuyu doğru yere açmamış da olabilirim kusura bakmayın. Konuya gireyim yaşım 20 ama 25-26 gösterdiğimi söylüyorlar. Sözlüm de tam tersine yaşından küçük görünüyor ve ondan büyük olduğumu sanıyorlar bu beni üzüyor 😅 napsam ben var mı bi fikri olan ? Nasıl kendi yaşımı gösterebilirim?
Kiyafet seciminiz mi olgun, sac kesiminiz mi bence onlara bakmak lazim. Bir de kilo yaşı buyuk gosteriyor.

Dogru giyim, doğru makyaj, dogru sac kesimi... ağzı olan konuşur herkesi mutlu edemeyiz bu hayatta nisanlinizla mutlu musunuz o sizi seviyor mu digerlerine ne? Kendinizi üzmeye bile degmez. Bunu halletseniz baska seyler cikar. Hareketlerinizden kaynakli oturup kalkmanzdan büyük oldugunuzu söylüyorlardı r bu yuzden aldirmayin hattabyasinizi sorduklarinda sizce kac demeyin direkt söyleyin

Dogru giyim, doğru makyaj, dogru sac kesimi... ağzı olan konuşur herkesi mutlu edemeyiz bu hayatta nisanlinizla mutlu musunuz o sizi seviyor mu digerlerine ne? Kendinizi üzmeye bile degmez. Bunu halletseniz baska seyler cikar. Hareketlerinizden kaynakli oturup kalkmanzdan büyük oldugunuzu söylüyorlardı r bu yuzden aldirmayin hattabyasinizi sorduklarinda sizce kac demeyin direkt söyleyin
Çok haklısınız. Baya takıntılı olduğum için maalesef 🤦🏻‍♀️

Profilde gerçektende de büyük gösteriyorsun . Saç rengi ve şeklini değiştirebilirsin .

Sac rengi cok cok belirleyici oluyor. Profil fotografinizdan tam anlayamadim ama 20li yaslarda sari sacin her turlu kullanimi yasi buyutuyor. Giyim ve kiloyla beraber kullanilan aksesuarlarda oldukca onemli. Eger ara boyu saca bagliyorsaniz bu durumu yasiniza uygun kisa marjinal bir model kestirin uzatmayi beklemek yerine. Bir de kendi kendinizi takinti haline getirmeyin, bu durum cozulur sonra baska bir seyinize takilirsin boyle de omur gecmez.

Kıyafet seçimi, saç , kaşlar, burun sebebiyle olabilir . Güzel değişimlerle herkes çok iyi ve. güzel görünebilir

Bence gayet güzel genç bir kadınsın, başta önemli olan sağlıklı olman. Onun dışında kendi üzerinde değişiklik yapacaksan eğer bu durumdan ötürü değil kendi beğenilerin doğrultusunda yapman daha iyi olacaktır.
Eminim ki buradaki birçok kadından daha güzelsindir veya çevrende sana bu tarz yorum yapanlardan, seni kıskanıp kıskanmadıklarını bilemezsin. Çevrendeki insanların saçma sapan yorumlarına kulak asma, daha çok genç olduğun için zamanla saçın uzar, kilon artar veya azalır, tarzın birçok kez değişebilir bunlar olağan şeyler.
Benim sana en önemli tavsiyelerim (uygulayıp uygulamaman önemli değil aklında olsun);
* Dişlerine çook iyi bak, sürekli takip et, düzenli fırçala ve ağız suyu kullan.
*Cilt tipini bul ve şimdiden yüz masajına başla, aynı zamanda doğru ürünler ve spf kullanarak kendi cildine yatırım yap :)
* Zamanın varsa evde yogaya başlayabilirsin, inan çok rahatlatıyor ve kasları gevşetip, vücudunu daha esnek kullanmanı sağlıyor.
* Yine zaman ve ilgin varsa evde kendi çapında kalça ve abs antrenmanı yapabilirsin, çok yararlı videolar var.
* Saç bakımını da kesinlikle saç uzatmak için değil, saçına yine yatırım yapmak iyi bakmak için yapmanı tavsiye ederim, dolayısıyla her duştan 1 gün önce doğal maskeler yapıp 6-12 saat bekletip öyle duş alman harika olur, emin ol sağlıklı saç hemencecik uzar :)
* Ve tabi ki stresten uzak durmaya çalış ve kişisel gelişimine odaklan, aş böyle saçma sapan şeyleri sen akıllı okumuş bir kadın olacaksın :))

selam,
konunun üstünden çok zaman geçmiş ama gelişme oldu mu merak ettim? değişiklik yaptınız mı kendinizde?

X