Rüya Yorumları YASTIĞIN ALTINA ANAHTAR KOYANLAR!!!

Ilk defa kalacağım evde yastığın altına anahtar koydum. Duamı ettim. Gece boyunca hiçbir rüya görmedim. Sabah saatlerinde içinde evlilik sevgililik benzeri olmayan bir rüya gördüm. Rüyamda o birisine (kim olduğunu hatırlamıyorum ama erkekti) doğum günü için sürprizler hazırlıyordu. Ben de kendi kendime onun için bile bu kadar sürpriz hazırlıyorsa benim için ne kadar sürpriz yapar diyordum. Birde onun kıskandığım arkadaşıyla aralarında arkadaşlıktan başka birşey olamayacağını gördüm. Rüyama anlam veremedim :KK43:
Olmayan kocanız aldatıyor.
Evlenmeyin bence.

Birde şöyle düşünün
dİyelim gördünüz adamı nerden bulacaksınız?
kderinizde olan kişi ayagınıza kadar gelir evlenmeye karar verdiginizde zaten herşey olacak bitecektir.

Rüyanızda geleceginizi görseniz bile
Yaşarken anlarsınız

Gençler bir araya geldiğinde eğlencesine yapıyor.
Ancak hurafe bir bilgi tabi ki bu.

Ruyanizi yorumlayayim ;Sizi çok seven, romantik, sürprizlerle dolu biriyle evleneceksiniz :)

Tabikide anahtar koyayim da goreyim demedim. Bana soylenen birseydi bende denemekten zarar gelmez diye koydum

denemekten zarar gelmez ama fayda da gelmez. kaldı ki inanmışsınız gördüğünüz rüyadan etkilenmişsiniz konu açacak kadar.
eh diyelim o çocukla evleneceksiniz bu bilgi ne işinize yarayacak?

evlenmeden once girgir olsun diye bende buna benzer bi hurafe yapmistim.cok sacmaydi ama sirf komiklik olsun diye yaptim.o gece ruyamda esimi gordum yeni tanismistik ama nefret ediyordum esimden.ruyamda gorunce aman bi salakla mi evlenicem yalan bu isler demistim :KK66:tabi bi sadece tesaduf boyle seylerin dogruluk payi yok

bunun manasi nedir cidden anlamadim artik ruya da mi yorumlicaz biz bu forumda
aynen bıktım ya ilaç soranlara ve bu türlere sinir olmaya başladım artık.
merdiven altından geçtim günüm iyi geçmedi neden? a ilacını içiyorum doktor bunu verdi özellikle ama içeyim mi sizce? doktor muyuz , rüya/burç yorumcusu muyuz ya? bir derdi bu varsa konu sahibinin ne hoş valla

Konuya yapılan yorumlara baktım da herkes ne kadar kültürlü ne kadar gelişmiş ne kadar mükemmel :işsiz:

İnsanları yargılamadan önce düzgün yorum yapmayı bilsek keşke.

Konu sahibi, yıllar önce ben de yapmıştım bunu 21.yy’da yaşayan bir cahil olarak :KK48: rüyamda Acun Ilıcalı’yı görmüştüm, o yüzden bunları çok fazla yorumlamaya uğraşma derim. :)

Sırf bunu yazmak için üye oldum. Ben yaptım bu işlemi ve gerçekten rüyamda eşimi gördüm. Onun kaderim olduguna çok inanmıştım gerçekten sıra dışı bir bağ oluşmuştu. Ama ne yazık ki çok sevmeme rağmen boşandık. Allah herkese hayırlı kısmet versin

X