Yatağa gelmeyen koca!

Monoceto

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2015
2.901
5.476
34
Merhaba hanımlar...
6 buçuk yaşında bir oğlum ve 4 aylık ikizlerim var. Eşim neredeyse 3 aydır geceleri yatağa doğru düzgün gelmiyor. 4 e 5 e kadar Tv başında ya oturuyor ya uyuya kalıyor. Yuzlerce kez konuştum, iyi konuştum, kötü konuştum, normal durumlarda duygularımi ifade ettim, kocaman kavgalar çıkardim, yok yok yok haftanın rahat ,4-5 günü bazen de daha fazla oturma odasında TV basinda. Konuştuğumda haklısın haklısın diyor o kadar. İş saatleri rahat malesef o yüzden öğlene doğru anca ise gider. Ne yapacağımı bilmiyorum artık 😔 alıp o TVyi camdan atasim var. Satsam mi diye düşünüyorum hatta. Var mı böyle bir sıkıntısı olan ve çözüme ulaşan.

Merhaba hanımlar...
6 buçuk yaşında bir oğlum ve 4 aylık ikizlerim var. Eşim neredeyse 3 aydır geceleri yatağa doğru düzgün gelmiyor. 4 e 5 e kadar Tv başında ya oturuyor ya uyuya kalıyor. Yuzlerce kez konuştum, iyi konuştum, kötü konuştum, normal durumlarda duygularımi ifade ettim, kocaman kavgalar çıkardim, yok yok yok haftanın rahat ,4-5 günü bazen de daha fazla oturma odasında TV basinda. Konuştuğumda haklısın haklısın diyor o kadar. İş saatleri rahat malesef o yüzden öğlene doğru anca ise gider. Ne yapacağımı bilmiyorum artık 😔 alıp o TVyi camdan atasim var. Satsam mi diye düşünüyorum hatta. Var mı böyle bir sıkıntısı olan ve çözüme ulaşan.

Birliktelik yasamıyorsunuz o zaman doğru mudur ? Başka şeylerden şüpheleniyor musunuz ?

Bebeklere dair ondan bir beklentim isteğim de yok ki. Sabahları sık uyaniyorlar agliyorlar ama.zaten sabaha geliyor yatağa buna rağmen. Çocuklara bakmaya değil tabi... Dun sabah hastaydım da çocuklara şimdi sen kalksan dedim diye gelmiycem de artık yatağa bilmem ne dedi iyice sinirlerimi zıplatti sabrettim.
Çok kilo aldım, kendime doğru düzgün bakamıyorum, demin diğer bir konuyu görünce bunu da ekleyeyim dedim. Bir donemnde cinsel istediklerine yok dediğim oldu bir dünya işin için de paşama vakit ayiramamis olabilirim! Ama.bunlarin karşılığı yatağa gelmemek olmamalı diye düşünüyorum.

Birliktelik yasamıyorsunuz o zaman doğru mudur ? Başka şeylerden şüpheleniyor musunuz ?
Adam akıllı bir birlikteliğimiz de yok malesef evet. İşin acigi bu durumdan rahatsız da değilim bunca yogunlugun içinde. Ama bu kadar uzun arası olsun da istemezdim. Bir şüphem yok. Sdece TV başında olmak istiyor. Zaten bekarliktan gelen ciddi bir TV bağımlılığı var.

Benim geç yatma gibi bir lüksüm yok ki. Şimdi bile bebek beslemeye kalktım yine oturma odasında beni deli ediyor. Gidip kavga cikartasin var.
Emziriyor musunuz?
İkiz oldukları için zor olacağını düşündüğümden koltuğu kaptırmayın demiştim.
Eğer mama ile besleniyorlarsa gayet lüksünüz var, devirin totoyu yatın keyif yapın, roller değişsin bakalım nasıl oluyormuş…

Dun sabah hastaydım da çocuklara şimdi sen kalksan dedim diye gelmiycem de artık yatağa bilmem ne dedi
Ben paşamızın bu konudan kaçtığını düşünüyorum. Aranızda cinsel anlamda da birşey yaşanmıyorsa, tv karşısına kaçmakta buluyordur çözümü. Bu hayat bir tek onlara zor çünkü…

Emziriyor musunuz?
İkiz oldukları için zor olacağını düşündüğümden koltuğu kaptırmayın demiştim.
Eğer mama ile besleniyorlarsa gayet lüksünüz var, devirin totoyu yatın keyif yapın, roller değişsin bakalım nasıl oluyormuş…
Genel olarak mamayla besleniyorlar. Nasıl yapabilirim bilemiyorum ki. Kalkmaz o çocuklara diğer taraf da o devrilir. Olan miniklere olmaz mı?

Normalde de böyle uzak mı durur yoksa sadece yatak odasına mı gelmez?

Vallahi bu erkekler çok garip. Her şeyi kadın çeker çevirir yinede düzenine sadıktır erkeklerde doğumdan sonra bezgin bekir gibi gezer..Bahane üstüne bahane arar.
Genel durum normal. Yada bilemiyorum çok birbirimizle vakit geçirmiyoruz bu ara. :KK43: Gidip Tv yi mi parçalasam. :KK43:

Merhaba hanımlar...
miniklerle çok yoğun ilgi gerektiği için kendisine yeni bir dünya kurmuş🤣🤣🤣verin ikizlerden birini kucağına...biriyle sen ilgilenirken diğerine o baksın

Yine uyumuş başında. B.k var çünkü oturma odasında. Sinir oluyorum ya. Bir de laf edince daha çok tepki gösteriyor. Sanki ben çok absürt bir istekte bulunuyorum. Bunu da böyle kabul edecekmisim. O zaman o da benim sigaramı kabullenseydi. O istiyor diye zorlansam da bıraktım ben. İstediğim vaktinde yatakta olması çok mu zor birşey. Hadi biraz oturması geldi bir de iki de yatakta olsun. İlla oturma odasında olacak.

Gittim yanına yattım, ben hastayım diye orada yatma kararı almış. Hadi canım benim sen yatakta yat hadi canım hadi hayatım dedi. Yok dedim ben de burada yatcam. Sarildi yattık ama hiç rahat edemedim yatağıma geldim geri. Biraz nezleyim. Ama artık orada her yattığında ben de yanında yatcam. Sinir oldum ya. Neyse sarıldı filan birazcık duzeldim yatakta uyuyabilirim artık :p

Ben mi garibim ya. Ben karışmazdım. Duygusal bağımızda bir sorun yoksa -ki varsa da aynı yatakta yattık diye düzelmez- nerde yatarsa yatsın dönüp dolaşıp yanıma gelecek. Bu ay olmazsa sonraki ay bu yıl olmazsa sonraki yıl :KK48: Biz eşimle ayrı yatarız belki ondan çok anlamlı gelmedi tepkiniz. Yalnız bari netflix e falan üye olsa da dişe dokunur şeyler izlese. Düşünsene uyuyakalıyorsun arka fonda beynini Mastershef didikliyor:mapus:

2 minik bebekle bu durum bana çok normal geldi. 16 aylık tek bebek sahibi olarak, özellikle ilk 10 ay ben de erkek olsam kesinlikle başka odada uyurdum. Allah size kolaylık versin. Bebek bakmak zor, ikiz bebek bakmayı düşünemedim. Eşiniz konfor alanını terk etmiyor. Çok kafanıza takmayın. Bebeler büyüdükçe geçer.

X