Yatagimi ayircam

Hem kardes kardes yasicaz hemde ayni yatakta yatcaz varmi boyle eziyet.horultu dinlemek icinmi evlendim
Başka birisiyle ilişkisi felan olmasın yada farklı bir sorunu.Kaç yaşında eşin ? biraz saçma geldi bana bir erkek elinden gelse hergün sevişir.

Bu sorununuzu konuştunuzmu aranızda ?

Guya testesyoronu dusukmus.ama oncesinde de ayniydi.simdi tek fark evden cikmak istemiyo.onceden her ffirsatta disardaydi.her iki durumda da ilgisini cekmiyodum yani.cirkin oldugumu hic dusunmuyorum.gicik oldugum konu bu dutumu kabullenmemi bekler gibi sorun yokmus gibi yasamami bekliyo resmen

yatagini ayirman dogru bir cozum degil, hatta berbat bir cozum bence :KK43:
Bu sekilde cozum yoluna gitmeyip daha cikmaza suruklersiniz, tedavi mi kabul etmiyor, nedir durum ?

siz kaç yaşındasınız peki?
Bence yatağınızı ayırmanız hiç doğru bir hareket değil. çok byük kavga da etseniz gece yatak odanız aynı olsun. sonra alışkanlık olur kopukluk olur. önünü alamicağınız şeyler olur.
dekolteli kıyafet giyip , siz farkında değilmişsiniz gbi ona dekolte vermeyi denediniz mi :) ve tepkisi ne oldu?
eşimde yatak odasında sarılıp uyuyan bir tip değil. bnde bundan hiç hoşlanmıyrm. ama cinsellik konusunda bi isteksizliğini görmedim. belki uyumayı öyle seviyordur. yatak dışında sizden etkileniyor mu?

Yatagini ayrman dogru olmaz ayni seyler bende de var bnde bu konudan muzdaribim yatagimi ayrdim konusmadim ama olan bana oluyo benm ruh sagligim bozuluyo doktora gittinizmi

Bence yatağınızı ayırmanız hiç doğru bir hareket değil. çok byük kavga da etseniz gece yatak odanız aynı olsun. sonra alışkanlık olur kopukluk olur. önünü alamicağınız şeyler olur.
dekolteli kıyafet giyip , siz farkında değilmişsiniz gbi ona dekolte vermeyi denediniz mi :) ve tepkisi ne oldu?
eşimde yatak odasında sarılıp uyuyan bir tip değil. bnde bundan hiç hoşlanmıyrm. ama cinsellik konusunda bi isteksizliğini görmedim. belki uyumayı öyle seviyordur. yatak dışında sizden etkileniyor mu?

Bnde bu konudan muzdaribim ama dekolteyle olmuyo bnde cok denedim ama bnm esimde arkadasin esi gibi gerci bn yatagi ayrinca konusmayinca oda konusmuyo suclu bn olmus gibi oluyorum

Ayırmak fayda sağlamaz gibi canim. Eşininki hastalık gibi bir durum sanirm. Doktora gitmeye ikna et bence.

Bizimkine cilve yapip reddedildigim cok oldu.zaten su asamada yataklari ayirmoyo.kavga cikardi resmen kudurdu.evden cikti gece vakti.olay cikmasin diye yaninda yatiyorum.cirkin begenilmicek biri olsam gam yemicem.gururuma dokundugu icin artik o yanassa ben yuz vermem.bizimki pek muhabbet etmezhergun arada bir sacini oksayip canim karicim filan der.beni cok sevdiginden bahseder.bensiz asla uyuyamaz.fakat gerisi yoktur.ben teklif etsemde reddedildigim cok oldu.artik insanin gururu inciniyo.evliligin anlamo kalmiyo

Haklısın bunun icin tedavi gibi bir seye basvurmanız daha iyi olur. Bu isteksizligin sebebini iyice ogrenmelisiniz bir cozum ararsiniz.
Yatak ayırmakla bir sey degiscek sanmıyorum ama yaninda yatmak istemiyorum bile derseniz ayirin tabi.

X