Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Burcu Erkekler

illet bir erkek grubudur . para harcamasını bilmez elindeki parayı hemen harcar yarınını düşünmez. ayrıca asla bir yay erkeğiyle ilişki düşünmeyin ne geldikleri bellidir ne de gittikler çabuk sıkılırlae sevseniz sevginizden sıkılıp kaçarlar sevmezseniz sizi takıntı haline getirip mesaj atarlar yani ne istediklerini bilmezler teraziden daha dengesizler ..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
hahah son yorumuna çok güldüm o yay ben teraziysem ne olacak şimdi :)

illet bir erkek grubudur . para harcamasını bilmez elindeki parayı hemen harcar yarınını düşünmez. ayrıca asla bir yay erkeğiyle ilişki düşünmeyin ne geldikleri bellidir ne de gittikler çabuk sıkılırlae sevseniz sevginizden sıkılıp kaçarlar sevmezseniz sizi takıntı haline getirip mesaj atarlar yani ne istediklerini bilmezler teraziden daha dengesizler
terazi erkeği bir bunlarda yancısı yani, ya yay burcu kisisinin toprak grubu ağır basacak ağır kanlı olup hop oraya hoplayıp zıplamayacak yada onla yaşayacak kişi onun gibi yapan biri olacak.öyle "sözünde duran herşeyinden emin olsun " diyen bayanlara göre değil.

pingca hemen hemen ikimizde aynı şeyi yaşamışız ben terazi o yay burcu. Doğum günüm arifesinde tanıştık onunla ve inanılmaz bi çekimle direk sevgili olduk akabinde doğum günümde iş yerime gelen orkideler hediye olarak sawarovski taşlı kolyeler falan aldı hatta şaşırdım adam beni 3 4 gündür tanıyor demekki çok etkilendi ki bana böyle şeylerle geliyor dedim. Günde en az sabah öğle ikindi akşam aramalar ilgiler alakalar. Dedim ki bu sefer oldu ama nerde dilimi ısırayım demeye kalmadan bişeyler bi anda sebepsiz alt üst oluverdi ayy dumur oldum eşekten düşmüş gibi oldum hayallerim umutlarım yine bir anda yerle bir oluverdi. tanışalı 3 ay olmuştur ama ne arkadaş ne sevgili olduğumuz belli söyledim zaten ona da ben sana senin baktığın gözle bakamıyorum seviyor musun sevmiyor musun bilmiyorum ama bu şekilde daha çok üzülüyorum ve görüştükçede bağlanıyorum sana dedim. Şuan da ne olduğumuz yine belli değil ben 28 o 32 yaşında ama bu halimiz neye varır bilmiyorum tek bildiğim beni bu adamda çeken bişeyler olduğu onun yanında kendimi mutlu hissediyorum bir de hiç çekinmiyorum sanki kocam gibiymiş gibi hissediyorum valla ben bu yaşa geldim erkekleri çözemedim tavsiyelerinizi bekliyorum..

benim sevgilimde yay burcu..
hiç cimri biri değil 1,5 senedir tanıyorum kendisini.
evlilik onlar için değil lafına da hiç katılmıyorum:)
ilişki yürütmekte gayet kolay:)
kişiden kişiye farkediyo sanırım yada yükselenle alakalı bir şeyyo_O

Bende yazim bari..
Şeytan tüyü gerçekten var doğru
Gezmeye bayılır
Herşeyden çabuk sıkılır
Evlilik fikri onlara çok uzaktır
Espirili
Daldan dala konmayı sever
Sakin yapıdadır kolay sinirlenmez
Çocukları sever anlaşır
Benim bildiklerim bu kadar arkadaşlar abimde erkek arkadaşımda yay burcu

illet bir erkek grubudur . para harcamasını bilmez elindeki parayı hemen harcar yarınını düşünmez. ayrıca asla bir yay erkeğiyle ilişki düşünmeyin ne geldikleri bellidir ne de gittikler çabuk sıkılırlae sevseniz sevginizden sıkılıp kaçarlar sevmezseniz sizi takıntı haline getirip mesaj atarlar yani ne istediklerini bilmezler teraziden daha dengesizler ..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hepsine katılıyorum bende birkaç şey ekleyim ;

bencil hemde öyle böyle değil
ayıp olur olgusu yok
ağzından çıkanı kulağı duymaz
saçma sapan konuşur
örf adet gelenek gibi şeylerden hoşlanmaz
sinsi çakal gillerden

hiç mi olumlu özelliği yok derseniz ;

sakin
güleyüzlü
çocuklara karşı çok merhametli
kadın haklarına önem verir (bir keresinde kalabalık kızlı erkekli oturuyoruz dul kadın muhabbeti olmuştu çocuğun birini terslemişti sen ne hakla kadınları sınıflandırıyosun diye (yalnız masadaki kadınların alkışını almak içinde yapmış olabilir :) )
karşısında bağır çağır hakeret et karşılık vermez sesini bile yükseltmez

2017 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumu
2017 Şubat Ayı Yay Burcu yorumları Kadınlar Kulübü TV'de! Aşktan işe sağlıktan aileye kariyeririnizden sosyal çevrenize merak ettiğiniz her şey Astrolog Barış Özkırış'ın anlatımında saklı..
Kadınlar Kulübü kadınları olarak sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye desteklerinizi bekliyoruz sevgili üyeler! Haydi bakalım Kadınlar Kulübü TV olarak sitemize ve sosyal mecralarımızı takipte kalın! :)

https://www.facebook.com/kadinlarkulubutv/
https://www.instagram.com/kadinlarkulubutv/
https://www.kadinlarkulubu.tv/

benimde erkek arkadaşım yay burcu bu genellemenin içinde değil canım bu birazda yükselenleriyle ilgili olabilir

Ben akrep eşim yay burcu :)
1 yıl nişanlı kaldık 1 yıldır da evliyiz

Söylenecek çok şey var :KK70:
Ama ben memnunum çok şükür
Bence bi akrep 'in eşi yay olmalı

Mükemmel bence hiçbir sorun yok diyenler umarim yayın değişken olan tarafına hiiiic denk gelmezler. Evli nişanlı olanlar okudum o yüzden insallah sizinkiler yüzde birlik iyi gruptandır diyorum içtenlikle.

Benim de 3 hafta öncesine kadar bir yengeç olarak yay Burcu'yla 6 aylık iliskim vardı. Boyu kısaydı ama herkesin ilgisini çeken bi yakışıklılığı vardı, yani seytan tuyu olayi kesinlikle dogru.

Ortak arkadaşımızı darlamasi sayesinde benle tanıştı, niyetinin cok ciddi olduğunu söylemiş, askere gidecekti ve uzun donem çıkar da kendini tanımadan baskasi hayatıma girerse diye niyetinin ciddi olduğunu bilmemi ve onu beklememi istedi. Ki uzun donem de çıktı. Her görüştüğümüzde gelecek planlarından bahsederdi ki baştan yengeç olarak ben bile bu kadar uçmamışken "düğünümüz burda olur, evimizi ben geçindiririm senin paran sende kalsın kabul edemem, çocuklarımız surda okur" vs vs oyle bir güvendirdi ki.

Askere gidene kadar istisnasız her an her saniye görüştük, hem mesaide yanıma gelirdi hem de aksam gorusurduk buna rağmen yanında asla sıkılmadım, her zaman anlatacak hikayeleri esprileri şakaları vardır yay burçlarının. Acayip neşeliler bu dogru.

Arkadaşlari sayısızdı, herkesle anlaşır ve arkadas ortamında gercekten cok sevilir. Sadık olduklari doğrudur ama sadece arkadaşlarına :)

Parayı deli harcadıklarını düşünüyorum, özellikle kıyafet konusunda. Çünkü görünümlerine acayip takıklar. Bir de kavga ederdik artık hesabı ben ödeyeyim diye, asla bana ödetmezdi ki bunun da nedeni "kadına ödetilir mi" şeklinde düşünen yüksek egoları bence :)

Askerde acemi birliğinde disari çıkamadığı icin her boş anında telefon acar, yaptıklarını anlatırdı. "Simdi yemek yedik askım simdi eğitime gidiyoruz askım" :) Baslarda o kadar tatlıdır ve üzerinize titrer ki bana asık dersiniz, her seyi paylaşır çünkü.
Güvendirmek icin her seyi yaparlar, ben talep etmeden 500 kişilik listesindeki hangi kız kim açıklamisti, sırf içim rahat olsun diye her an nereye gittiğini gördüğüm konum bilgisini dahi paylaşmıştı :)

Amaaaaaa ne Zaman ki aramızda mesafe olarak gerçek uzaklık başladı, usta birliğine gitti, yay'in karanlık özelliklerinin hepsini göstermeye başladı: (konum bilgisi kapanır, aramalar snapler azalır ve sizin güven probleminiz doğal olarak baslar)
1) acayip sivri dillidirler: o zamana kadar gözlerine batmayan bir fiziksel veya davranışsal özelliğinizi dillerine dolar ve acımasızca asagilarlar.

2)manipülasyona bayılırlar: kıskanmanizin kendine güvensizlik olduğunuzu, hatta şizofren olabileceğinizi bu yüzden tedavi olmanız gerektiğini söyler ve sizi gercekten de "düzelmeliyim çocuk cok iyi, ben abarttım" yalanına inandırırlar.

3)yalan söylerler ve çaktırmamak icin kılıfını seytan gibi hazırlarlar: arkadaşlarıyla olduğuna inandırdıklari snapi attıktan sonra hemen ayrılıp sizin üzerinize kokladıları bilmemkacinci varos Gül'ünün yanına gidebilirler :) (bunu üstün stalk yetenegim sayesinde yakaladım)

4) aldatırlar arkadaşlar. Evlilikten bahsetseler de aldatırlar. Evet aldatma burç degil karakter meselesidir ama bu Burcun bilinen en önemli özelliği çabuk sıkılmaları, yeni maceralar aramaları, bağlanma problemleridir. Asık olduklari zaman tam olurlar gibi bir sey yok, sizi "wife material" yerine koyup sırf heyecan icin başkalarıyla görüşebilirler ki en masumundan bahsediyorum. Bende direkt benle sevgiliyken başkasıyla da sevgili olma gibi bir durum yaşandı :)

Cok konuştum çünkü icim cok yanıyor, kendine bağlayana kadar taklalar atıp sevdigine inanınca bir anda ortada bırakir; sonra da evlilik hayali kurduğu insana kırk yıllık dusmani gibi davranıp yeni sevgisiyle muhatap edecek kadar büyük bir ego sahibidir bu burç.

Bir kişiyle genellediğimi de düşünmeyin, ben zaten başlarken yay diye korkuyordum ama "burç sonuçta nedir ki" diye düşünerek korkumun üstüne gittim diyelim :)

X