Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Burcu Erkekler

deryaderya

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
2.118
1.686
Merhaba arkadaşlar. Yay burcu bir erkek arkadaşım olmuştu evlenmeyi düşündüğüm.
herkes için bu genelleme doğru olurmu bilmnem ama burçlardan konuşuyorsak yazmak istedim. Birazda araştırdım.
Yay Burcu erkeği gezmeyi eğlenceyi çok sever. Düzenli bir yaşam hernekadar dillerinde isede evlilik onlar için değildir. Ve beraber oldukları insanlardan çabuksıkılırlar. hayatları hep çocuk gibi geçmiştir. Açgözlü bir aşk yaşarlar.Sizden sıkıldıklarında hiçbirşey onları geri döndüremez.Sevgi ve aşk insanı değillerdir.Sadece gecelik günü birlik ilişkiler severler.
Ailelerine çok düşkünlerdir. Bereberliği ailesi ilede yaşarsınız.Cimridirler.Ama hayatı kumar olarak görüp çalışıp kazandıkları paraları finans kurumlarında batırabilirler.Bunlarla ilişki çok zor yürür.aman bayanlar dikkat. Onlara göre beraberlikler duygusal değil maddidir. Böyle işte.....
Yada ben böylebirine denk geldim

Hayir canim herkes icin bu genellemen dogru degil seninde dedigin gibi.

Benim esim yay, annesini aramasi icin ben hatirlatirim..
Cimri asla degil, 2yildir evliyiz ondan øncede bir sure ciktik, hic gørmedim cimriligini..
Yok yok benim kocam tam bir sevgi ve ask insani olmasada dunyanin en tatli insanlarindan biri hatta en tatli insani benim gøzumde =) Cok iyi bir dost øncelikle.

Sadece burctan yola cikarak karar vermemeli bence, insanlar yasadiklari tecrubeleri ile, aileden gørdukleri ile farkli birer birey oluyorlar, yoksa dunyada 12cesit insan olurdu..

ayyy ne yaptın deryaderya benim sevdiğimde yay burcu gözümü çok korkuttun valla:KK43:insallah o da senin anlattıgın gibi bir yay adamı değildir yoksa işimiz yaş

yay erkeklerinden uzak durun benden sölemesi ben çok çektim aman illallah dedirtti
fırlatmanın tekiydi

EVET BENCEDE,
HATTA YAY BURCU OLDUĞUNU ÖĞRENDİKTEN SONRA ACİL BİR İŞİM VAR DEYİP KAÇMAYA ÇALIŞIRSAN DAHA İYİ OLUR,:)))
BİLİYORUM ABARTILMIŞ GİBİ GELİYOR SİZE AMA DOĞRU ACI TECRÜBELER YAŞADIM,
KADINLAR KULUBUNE KATILDIĞIM ZAMAN YAYLA ÇIKIYORDUM ÖYLESİNE BENİMSEMİŞİM Kİ RUMUZUM BİLE ASLANLAYAY ...ÖYLESİNE KANDIRIKÇILAR YANİ..ŞEYTAN TÜYÜ VAR ONLARDA..ÖNCE YAKIŞIKLI AKILLI TATLI VE UTANGAÇ GİBİ GELİR SİZE AMA O TAM BİR DONJUANDIR UNUTMAYIN..YAY ERKEKLERİ FİZİKSEL OLARAK GENELDE GENİŞ OMUZLU,UZUN BOYLU,ÇOK YAKIŞIKLI OLUYORLAR,BÖYLE DÖVMELİ FALAN TİPLERDİR NE OLUR ONLARA KANMAYIN ABLANIZ OLARAK BEN YANDIM SİZ YANMAYINsenağlama

ya kızlar yapmayın ya benım sevgılım de yay burcu. 3 senedır bı kez bıle kırmadı benı. hayatımda tanıdıgım en ıyı ınsan. yerı gelıyo en ıyı arkadasım oluyo. mukemmel bı ınsan. genelleme yapmamak lazım bence. hem yakında evlenıycez:dance:

EVET BENCEDE,
HATTA YAY BURCU OLDUĞUNU ÖĞRENDİKTEN SONRA ACİL BİR İŞİM VAR DEYİP KAÇMAYA ÇALIŞIRSAN DAHA İYİ OLUR,:)))
BİLİYORUM ABARTILMIŞ GİBİ GELİYOR SİZE AMA DOĞRU ACI TECRÜBELER YAŞADIM,
KADINLAR KULUBUNE KATILDIĞIM ZAMAN YAYLA ÇIKIYORDUM ÖYLESİNE BENİMSEMİŞİM Kİ RUMUZUM BİLE ASLANLAYAY ...ÖYLESİNE KANDIRIKÇILAR YANİ..ŞEYTAN TÜYÜ VAR ONLARDA..ÖNCE YAKIŞIKLI AKILLI TATLI VE UTANGAÇ GİBİ GELİR SİZE AMA O TAM BİR DONJUANDIR UNUTMAYIN..YAY ERKEKLERİ FİZİKSEL OLARAK GENELDE GENİŞ OMUZLU,UZUN BOYLU,ÇOK YAKIŞIKLI OLUYORLAR,BÖYLE DÖVMELİ FALAN TİPLERDİR NE OLUR ONLARA KANMAYIN ABLANIZ OLARAK BEN YANDIM SİZ YANMAYINsenağlama

bende aslan burcuyum aynı senin gibiydim o züppeyle çıkarken fırlatmafırlatma :eek:klava::eek:klava:

heehe benim fazla birşey söylememe gerek kalmamış herşey söylenmiş zaten :)
yaylarla beraber olma değilde bikaç kere direkten döndüm iyikide dönmüşüm :)

canım sen acı tecrübeler yaşamışsın..keşke herşey burçla olsaydı sevgilimizi eşimizi ona göre arardık.ama kişilik düzgün olmayınca en mükemmel burç olsun fayda etmiyor..

benim sevgilimde yay burcu 3 yıldır çıkıyoruz cimriliğini görmedim son dönemde azaltmış olsa da hep hediyeler falan alır bana...evet özgürlüklerine düşkünler sıkboğaz etmeye gelmiyorlar.ama sevdimide tam sevdiklerini düşünüyorum..

canım sen acı tecrübeler yaşamışsın..keşke herşey burçla olsaydı sevgilimizi eşimizi ona göre arardık.ama kişilik düzgün olmayınca en mükemmel burç olsun fayda etmiyor..

benim sevgilimde yay burcu 3 yıldır çıkıyoruz cimriliğini görmedim son dönemde azaltmış olsa da hep hediyeler falan alır bana...evet özgürlüklerine düşkünler sıkboğaz etmeye gelmiyorlar.ama sevdimide tam sevdiklerini düşünüyorum..

güzgüzeli sen ne burcusun?

kızlar benim sevgilimde yay burcu...yani ben çok şüpheci kıskanç biriyim ama bana tahammül edeblcek kadar sabırlı ve hoş bir insan...burçlara göre değerlendirmeyin erkekleri..kişilik denen bişey var...boğa burcuna çok sadık..sevdiğine bağlı diyorlar mesela...hepte iyi şeyler söylenir onlar hakında ama 4 yıla yakın çıkıp ayrıldım ve hemen başkasıyla evlendi kiii hala beni arıyordu..yay burcu diyince kaçmak normalmi sizce..belkide hayatınızdaki en doğru insanı bu şekilde kaçırıyosunuz...bu konuyu düşünün derim :))))
yay burcu erkeği yanlış bişey yapsa dahi söyliyebilecek kadar açık sözlü...tabi bu size bağlı..ben bir erkeğin ayrılma nedeni olarak gösterebileceği bişey yapsam dahi bunu onunla paylaşıyorum...eminim o da benimle paylaşır...:)

hatta ben cevremdekılere de yay burcu erkegı bulun dıyodum. sasırdım burda yazılanlara. benım askım her konuda mukemmel bı ınsan.

kızlar sakin olun benim eşim YAY burcu ve 26 senedir gördüğüm en sempatik,cömert,işini bilen insanı..abartmıyorum emin olun akrep erkeğini tanıdıktan sonra konuşun derim yay melek kalır:)
eşim bensiz dışarı adım atmaz mecburiyetten bi iş için cıksa dahi gözü ve gönlü beni arar..özgürlükçü felan olduğu yalan yani en azından benim eşim için..hatta bir erkek için fazlasıyla duygusal..benim yaşadığım bu yay erkeğine haksızlık yapmayın derim:)

genelleme yapmadan konusuorum. yay burcu bı tanıdıgım war erkek. berbat bı kısılıgı war. ayran gonullu we cok menfaatcı bırı. bide siwaslı ufffff felaket yanı :KK70::KK70:
dedıgım gıbı genelleme yapmıorum. herseyın kotusu oldugu gibi iyiside wardır illaki

herkes için bu genelleme doğru olurmu bilmnem ama burçlardan konuşuyorsak yazmak istedim. Birazda araştırdım.
Yay Burcu erkeği gezmeyi eğlenceyi çok sever. Düzenli bir yaşam hernekadar dillerinde isede evlilik onlar için değildir. Ve beraber oldukları insanlardan çabuksıkılırlar. hayatları hep çocuk gibi geçmiştir. Açgözlü bir aşk yaşarlar.Sizden sıkıldıklarında hiçbirşey onları geri döndüremez.Sevgi ve aşk insanı değillerdir.Sadece gecelik günü birlik ilişkiler severler.
Ailelerine çok düşkünlerdir. Bereberliği ailesi ilede yaşarsınız.Cimridirler.Ama hayatı kumar olarak görüp çalışıp kazandıkları paraları finans kurumlarında batırabilirler.Bunlarla ilişki çok zor yürür.aman bayanlar dikkat. Onlara göre beraberlikler duygusal değil maddidir. Böyle işte.....

kesinlikle katılıyorum aynen benimde böyle bir erkek arkadaşım olmuştu aynen doğru
arkadaşlar lütfen sizde üstünüze almayın siz bayansınız biz erkekleri için konuşuyoruz çünkü bir burcun kadını ile erkeği farklıdır kaydirigubbakcemile5

yazılanları okudumda arkadaşlar doğru birazayran gönüllü deli doludur bir kişiye bağlı kalamaz sıkıntıya gelemez ama eğer gerçekten sevdiyse o zamanda illallah dedirtene kadar üstünüze düşer. benim eşim yay burcu 5 sene çıktık,3 senedirde evliyiz ama ne cimriliğini falan görmedim aksine tam bir savurgan e bende öyle olunca sıkıntılar artıyo bazen keşke diyorum cimri olsaydı.hele kızkançlığı öldürüyo adama ama seviyosa yoksa zerre umrunda olmaz :1closedeyes:

ayyy aman allahım bu neeee
ben de bi yay burcuyla tanıştım. sanırım arkama bakmadan kaçıcamCADIARZUkafamçokkarıştı

Canım ilk günden o önde sen arkada yürüyorsan arkana bile bakma bence. Ayrıca ilk günlere kanma.eli açık yardımsever görünürler.ve de çocuk sevmiyorsa uzakdur

X