Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Burcu Erkekler

Benim Sevgilimde yay bende yay Burcuyum :KK61: iyi anlasıyoruz ama bazen kavgalarımız, tartısmalarımız oluyor tabi .s ama sonunda barısırız. konusacagmz konu hiç bitmez hep bi yerden konu acılır konusuruz mesela :KK70: çok romantik, düşünceli, ince eleyip sık dokuyan bir kişilige sahiptr benim bitanemmm :KK61: :KK69: onun zaten davranıslarını, hissettklerini, hareketlerine vuruldum ben .p .d

Aaaaa aynı bizzz :KK70: :KK70: ben de yay burcuyum erkek arkadaşım da yay burcu, hiç de burda anlatılanlar gibi bi insan değil. Bilmiyorum bazen bazı bayanlar çok aşırı kontrolcü olup sıkabilirler ama ben öyle sıkmam, çünkü kendimde öyle sıkıya gelemem. Üstelik birbirmize şuana kadar hiç bi şekilde yalan söylemedik 4 senedir tanışıyoruz 3 senedir sevgilisiyiz şu ana kadar en ufak bi yalanını dahi yakalamadım,ayrıca belirteyim ki çok şüpheci bi insanımdır :KK47: ayyy benim sevgilim yalan söylemeyi beceremez zaten annesine bile benim yanımda yalan söyleyecek oluyo ben çok bariz anlaşılıo yani :) çocuk gibidirler gerçekten eğlencelidirler, ayrıca benden daha düşüncelidir:KK69: Hiç de cimri değildir aksine para saçar pahalı pahalı hediyeler aldı aldı bana beş kuruşsuz kaldı :KK70: ben artık diyorum bu kadar pahalı hediye alma artık kabul etmem diye:) para biriktirelim diyorum. Anlıycanız bütün insanlar aynı olmadığı gibi bütün yaylar da aynı değil. Sadece size tek bir tavsiyem var bırakın o sizin peşinizden koşsun....:KK19:

öncelikle astrolojiyle ilgileniyorm. Yay burcu araştırdığım ve çözmeye çok vakit harcadığım bir burçtur. Erkek kardeşim Yay burcu. Yükselenide Yaydır. Yani hem kendisi yay, hemde yükselenide. Bu burcu en iyi çözümleyecek kişilerden oluyorm bu sayede.

Siz daha çok ilişkilerde nasıldır diye merak ediyosnuzdur. Onu size açıklim. Yay burcu erkeği uzun boylu, fit bir vucudu olan, öyle bir erkek ki; mesela yolda gidiyosnz mutlaka o anda bişey dikkatinizi çeker ve siz ona bakarsınız. Şeytan tüyü var dorudur. Tam bir kadın avcısıdır ama tehlikeli değildir. Çok çok cabuk sıkılır. Rencide etmeye veya kırmaya uğraşmayın başaramassınız kesinlikle. Kendiyle çok barışık ve müthiş özgüvenli. Aynı zamanda ukaladır. Çapkınlık hat safadadır. Farklılıları özgürlük olarak görür. Her kadını kefsedilmemiş bir ada gibi düşünür ve sıkı durun. Sizi kolay elde ederse isterseniz dünyanın en güzel seksi kadını olun, kaçar gider. Öyle bişey ki her ilişkinizde ona sanki farklı biriymişsiniz gibi davranmanız gerekiyor. Sakın ha sakın yargılayıp sorgulamayın. İnanılmaz cabuk soğuyolar. Bu erkeği elde tutmak için her zaman gizemli bir kapınız kalsın. Ozaman sizi bırakamaz. Genel özelliklerini sölim:

Kardeşimin özelliklerini söylüyorm. Kendisi yay ve yükselenide yaydır. Yani iyi bir analiz için yeterli.

1. Spora aşırı düşkün
2. Ukala
3. Cazibe tavan
4. Çapkın
5. Aşırı savurgan (hayatta para biriktiremez. cebinde kaç parası varsa onla mutlu olacak bişey bulur)
6. Çok sıkılgan
7. Eğlenceye düşkün
8. Emir almasını sevmez
9. Sorumluluktan kaçar.
10. Evlilik denince toz olr. "hatta sevgilin var mı bile denildiğinde, her zaman tabi ki hayır der. Oysaki eminim aynı anda 1 den fazla sevgilisi var. Adı konulmasını hiç sevmez. Ozaman bi keresind bana "boynumda tasma varmış gibi hissediyorm" demişti iliskinin adı konulunca.

Bütün olumsuzluklara rağmen kadınları etkiler. Nedendir bilmiyorm bunu. Ama öyle bişeyki hayatta yanında sıkılmazsınız. Ama hiç bi zamanda onu elde edemezsiniz. Böyle bir tip.

Kısacası monoton bir evlilik isteyenler, aksiyon ve eğlence sevmeyenler yaydan uzak dursun. Çok canınız yanabilir.

Bide bişey farkettim kız arkadaşlarına hiç bi zaman gercek ismini sölemiyor. Buda bi not olsn.

Son düzenleme:
ohooo neler yazılmışşş yay erkeği hakknda :):) bazıları doğru olabilir benim karşılaştığm yay erkeklerii aslında çok romantik olup bunu göstermeyen açık sözlü sivridilli değer vrenler oldu hatta evlenmeyi bile düşünen oldu şu genç yaşımda beni bennden istedi :)) beni çeken bi burç bende kova burcuyum bilmiyorm araları nasıldır yaylarla ama iyi anlaşıyoruz fikir uyumları daha çok ön planda aramızda ilişki:):KK1:

öncelikle astrolojiyle ilgileniyorm. Yay burcu araştırdığım ve çözmeye çok vakit harcadığım bir burçtur. Erkek kardeşim Yay burcu. Yükselenide Yaydır. Yani hem kendisi yay, hemde yükselenide. Bu burcu en iyi çözümleyecek kişilerden oluyorm bu sayede.

Siz daha çok ilişkilerde nasıldır diye merak ediyosnuzdur. Onu size açıklim. Yay burcu erkeği uzun boylu, fit bir vucudu olan, öyle bir erkek ki; mesela yolda gidiyosnz mutlaka o anda bişey dikkatinizi çeker ve siz ona bakarsınız. Şeytan tüyü var dorudur. Tam bir kadın avcısıdır ama tehlikeli değildir. Çok çok cabuk sıkılır. Rencide etmeye veya kırmaya uğraşmayın başaramassınız kesinlikle. Kendiyle çok barışık ve müthiş özgüvenli. Aynı zamanda ukaladır. Çapkınlık hat safadadır. Farklılıları özgürlük olarak görür. Her kadını kefsedilmemiş bir ada gibi düşünür ve sıkı durun. Sizi kolay elde ederse isterseniz dünyanın en güzel seksi kadını olun, kaçar gider. Öyle bişey ki her ilişkinizde ona sanki farklı biriymişsiniz gibi davranmanız gerekiyor. Sakın ha sakın yargılayıp sorgulamayın. İnanılmaz cabuk soğuyolar. Bu erkeği elde tutmak için her zaman gizemli bir kapınız kalsın. Ozaman sizi bırakamaz. Genel özelliklerini sölim:

Kardeşimin özelliklerini söylüyorm. Kendisi yay ve yükselenide yaydır. Yani iyi bir analiz için yeterli.

1. Spora aşırı düşkün
2. Ukala
3. Cazibe tavan
4. Çapkın
5. Aşırı savurgan (hayatta para biriktiremez. cebinde kaç parası varsa onla mutlu olacak bişey bulur)
6. Çok sıkılgan
7. Eğlenceye düşkün
8. Emir almasını sevmez
9. Sorumluluktan kaçar.
10. Evlilik denince toz olr. "hatta sevgilin var mı bile denildiğinde, her zaman tabi ki hayır der. Oysaki eminim aynı anda 1 den fazla sevgilisi var. Adı konulmasını hiç sevmez. Ozaman bi keresind bana "boynumda tasma varmış gibi hissediyorm" demişti iliskinin adı konulunca.

Bütün olumsuzluklara rağmen kadınları etkiler. Nedendir bilmiyorm bunu. Ama öyle bişeyki hayatta yanında sıkılmazsınız. Ama hiç bi zamanda onu elde edemezsiniz. Böyle bir tip.

Kısacası monoton bir evlilik isteyenler, aksiyon ve eğlence sevmeyenler yaydan uzak dursun. Çok canınız yanabilir.

Bide bişey farkettim kız arkadaşlarına hiç bi zaman gercek ismini sölemiyor. Buda bi not olsn.

yaaa ciddi olamazsın benmde erkek arkadaşım yay burcu 2 yıldır sevgiliyz emir almasını sevmez sorumlulukan kaçar çok sıkılgandır ama dierlerinin öle olduğunu sanmıyordum :KK43: :KK43: :KK43:

ya öyle bişey ki, hani bir dizi izlersin ya orda oyuncular olr verilen rolleri oynarlar.
Yay burcu erkeği öle sen hangi karakteri seviyosn seni etkilemek için öle oluyolar. Ben kardeşime göre yorum yapıyorum. Çevresinde çok sevilirler ayrıca. Hayata neşe katan bir burç. Ama ilişkilerinde böle.

Not: Hem yay burcu hemde yükseleni yay kardeşimin.

benm erkek arkadaşımda yaydı ama hayatımda karşılaştığım en düzgün insandı iyi ki de çıkmış karşıma :KK16::KK16:

1. Spora aşırı düşkün
2. Ukala
3. Cazibe tavan
4. Çapkın
6. Çok sıkılgan
7. Eğlenceye düşkün
8. Emir almasını sevmez
9. Sorumluluktan kaçar.

yok canım o kadar da değil. :KK76: benm eski sevgilim yay ve hiç uymuyor bunlara. aksine dünya iyisi :KK16::KK17::KK17:

Son düzenleme:
yay burcu erkekleri harbiden özgürlük düşkünü ya önce güsel tatlı sözlerle bağlar sonra ufaktan geri vitese başlar =) tabiki bu herkes için geçerli değil ama benim denk geldiğim tamda böyleydi bi insan 20 günde bu kadar mı değişir ya demiştim hatta!! Allah iyi yaylara denk getirsin diim =)

arkadaşlar 4 ay önce yorum yapmıştım yeni tanıştık güzel gidiyo diye ama sebebi yokken ayrıldı benden:KK43:(((tepki vermedim hiç bii demedim napıyım:KK43:(((uzak yerde çalışıyo zor olacakmış öle dedi...napıcamı bilmiyorum seviyorum çok...hiç tartışmazdık kavgamızda yok neden ayrıldı anlamadm..face den ve msn den silmedik birbirimizi ama madem silmicek niye ayrıldı...değer verince hep böle olmak zorundamı...sessiz kaldım merak etsin diye:KK43:((((akıl verin yay erkeği bu kadarmı çabuk unutur:KK43:(((

sıkılmıştır cnm yada başka heycanlara kapılmıştır...sende silme bekle bakalım ama sessiz bekle eni sonu ses verir o :KK66:

babam yay burcu gördüğüm en haikaa adammm canım benimm dürüst içten yarımsever sehayet etmeyi özğürlüğüne düşkün dost cannlısı:KK16:

:KK31: benimde tanıştığım yay burcu biri var. Hoşlanıyorum ya da yalnızlıktan hoşlandığımı zannediyorum geçici duygu zaten; ki o bana kanka diyor arkadaşım diyor. Arkadaş olarak kalmak daha güzel daha çok zaman geçirirsin aramızda bozulmaz. Sevgili olunca 4-5 ay sonra biterse bir daha konuşulmaz kış kış duygular :)

Son düzenleme:
bende anlatmak istedim babacıgımı biraz cocuk sevmez falan demişler aksine cocuklarıyla sürekli sarmas dolas olmasa da onların hep iyiligini ve egitimini düşünür fedakarlıklar yapsa da hayatını onlara adamaz ve bu aslında onların özgür bireyler olarak yetişmelerine sebep olur, anne babasına bagımlı çocukları olmayacaktır :) en kötü özelliği dengesizliği ve para hırsı olarak görülebilir ama aslında en çok zararı kendisine verir, kimseye kötülük düşünmez sinirlenince köpürür fakat çabuk sakinleşir kinci bir insansanız uzak durmanız tavsiye edilir :) dinlemeyi pek sevmez konuşmak ister, dırdırcı kadınlar out oluyor bu durumda :KK70: bir de paraya düşkünlügünden dolayıdır ki çalışan bir eşi olması onun açısından rahatlık demektir, bir de riske atmaktan çekinmez hayatını, çok sabit bir insan değildir, sabitlikten sıkılır hatta :) güven sorunu vardır bunun en büyük sebebinin kendisininde pek güvenilir olmayışı ve gizli kapaklı işler çevirebilecegi olabilir :) ama kesinlikle çok neşelidir hayata pozitif bakmanıza sebep olur,sempatiktir yakısıklıdır, kötü koşullarda bile umudunu yitirmez pes etmez. insanların onu anlamadıgını düşünür ama kendinide dürüstçe anlatma işini beceremez yada bunu istemez kimbilir :) Herşeyi abartabilir ve dengesizlikleriyle sizi şaşırtabilir..

her daim yüzünde bir tebessümle dolaşır. gülen yüzü hiç solmasın. bayılıyoruz kendisine. iyi abi, iyi arkadaş her şeydir. bi tanedir. :)))

slm kızlar :)
ben yay burcu erkeğinden muzdarip biri olarak size sadece şunu söyleyebilirim aşırı inatçı ve gururludurlar ne yaparsanız yapın asla gururlarıyla oynamayın.asla geri dönmüyorlar :KK43:

dünyanın en eğlenceli erkekleri.Nişanlımla 6 senedir birlikteyiz kızlar.
Hiç bitmeyen bi heyecan istiyorsanız kesinlikle yay burcu erkeği derim başka da bişey demem.
Yeterki güvenin ve sıkmayın,en iyi arkadaşı olun Geri dönüşü muhteşem oluyo.Test edilmiştir. :)

Hiç bitmeyen bi heyecan istiyorsanız kesinlikle yay burcu erkeği derim başka da bişey demem.
Yeterki güvenin ve sıkmayın,en iyi arkadaşı olun Kontrolüde elinizden bırakmayın Geri dönüşü muhteşem oluyo.Test edilmiştir. :)

Yeterki güvenin ve sıkmayın,en iyi arkadaşı olun Geri dönüşü muhteşem oluyo.Test edilmiştir. :)

X