Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Burcu Kadını

yay burcu kadınıyım her yay burcu kadını gibi kahkahalarım ünlüdür, neşeli biriyimdir burcumu seviyorum

bende tipik bir yay burcuyum.yay burcunun b i özelliği patavatsız olması buda çok konuşmaktan kaynaklanıyo heralde bazen zor durumlara sokabiliyo beni :)))ve doğrucu davut gibiyim ama yinede burcumu seviyorum.

ben de yay burcuyum ama hiç alakam yok öyle fazla konuşkan değilim, fazla dışadönük değilim, atletik değilim cokacimcoook nasıl yay burcu oluyorum ben, işte bu yüzden pek inanmıyorum açıkçası alakam yok çünkü. özgürlük ruhu desen bir o var pek bağlanmam birisine kolay kolay :eek: yükselenim ise başak bu yüzden bastırıyor olabilir mi yayı sırnaşık şey

aynen canım bende senin gibiyim ben yükselenimide bilmiyorum
oğlumda yay gerçekten çok konuşur
kızım oğlak o dahada çok çok konuşuyor

balık çok alıngan oluyor ya, hiç şakaya gelmiyor :) yay ise patavatsız ve çok konuşkan olduğu için kırgınlıklar yaşanabiliyor

birde çok acaip kıskançlardır.şekil a ben.özellıkle sevgilimi çok kıskanırım...

ben de yay burcuyum genel olan tüm özellikleri taşıyorum, en büyük sorun; gezme meraklısı ve özgürlüğüne olan aşırı düşkünlüğü..ilişkilerde sorun yaşanıyor genelde bu yüzden...bir yay burcuna birşeyi yapma derseniz inadına yapar, sırf kısıtlanmamak için=)) insanlarla hemen samimi olur , yetmezmiş gibi herkese de çok iyi insan der, ama eğer; hayal kırıklığı yaşarsa da durmayın , kaçın=)) para kavramı yoktur, harcamaya bayılır, eğer gerçek anlamda "severse" partnerini mutlu etmek için herşeyi yapabilir.

Kainatın bir burcu olsa yay olurdu şiphesiz heryerde yazar bu...Sıyrılmış burç..Yay burcu olupta memnun olmayan var mıdır acaba?

kesinlıkle katılıorum.Çok ayrıcalıklı bı burç,çok sevıyorum burcumuhihoyyyt

ben yay eşim oğlak burcu acaba uyumumuz nasıl bilen varsa yazsın lütfen

ben yay burcuyum annem ise oğlak
annem ağır davranışlı ben ise ona nazaran daha eğlenceli biriyim
aramızdan sus sızmaz oldukça iyi anlaşırız........!!!
sizinde iyi anlaşabiliceğinizi düşünüyorum

Son düzenleme:
yay burcu kadini umursamaz, basina buyruk gozukur. cogu zamanda oyledir. ama bir ani oburune uymaz. bir an simsiki sarilinip sonsuza kadar o kucakta kalmak isterken, obur an misirda bir arkeoloji kazisinda olmayi ister. felsefidir. sosyal olaylar uzerine dusunup kendi kendini yer bitirir. ikizler kadiniyla iyi anlasir. akrep kadini 'ne onunla ne onsuz' gibidir. kavga etmeden duramaz ama birbirleri olmadan da edemezler.
koc erkegiyle tutkuludur.
yay erkegiyle kurduklari ruhsal dostluk bagi asla kopmaz. ama iliskide 'MALESEF' pek sanslari yok gibidir. isin sonunda evlenmeden cocuk yapabilirler ya da ayrildiktan/bosandiktan sonra senelerce birlikte yasamaya devam edebilir, birlikte yaslanabilirler.

kovalamayi sever. cocuksu oldugu icin aslinda cok masum ve saf eglence duygulari yanlis anlasilabilir. kova erkeginden uzak durmalidir. kova onu her zaman olumune isteyecek ama sevmiyecektir... kova yay'i kutsal ve inanilmaz bulur, oyle de kalmasini ister gozunde, asla gercek bir iliski kurmak istemiyecektir...cunku ulasilmaz kalmasini ister yay'in, hep uzaktan seyretmek, zaman zaman yaklasmak ister.

sanssizdir. ama sansi sanssizligidir. butun terslikler buyuk resme bakildiginda onun iyiligi icindir..
bazen gunlerce evinden cikmak istemeyecek, kimseyle konusmak istemeyecektir. ama bir anda kalkip seyahate/uzun yola cikabilir.

yay burcu esprili zeki ve sosyal idealleri olan tiplere ilgi duyar. dunya hakkinda dusunmeyen birinin sansi yoktur... yay burcunu guldurun. zaten yalniz ve karanlik bir dunyasi vardir, insan iliskilerinde aradigi huzur ve eglencedir... ruhsal sikinti donemlerinde kendini asla acik etmez, kimse bilmez, zaten kendinden baska kimsenin ona bi faydasi olabilecegini dusunmez, ondan daha zekisi yoktur cunku. tatli bir ukaladir. dostluk en onemli seydir onun icin. bir dost icin ciplak ayakla atesin uzerinden yurur, dostuna gelicek tehlikenin onune atlamak icin ikinci kez dusunmez. aslinda herhangi bir insan bir karinca icin bile bu duygulari besleyen yay burcu bir de is dostluga geldiginde gozu cok karadir. dar zamanlarda ilk aranan isimdir o, soru sormaz, kurcalamaz, geregi neyse onu yapar, cozum odaklidir.
yatakta yatarken saatlerce gozunun icine bakin. o gozlerini acip da hala onu seyrettiginizi gordugunde size asik olacaktir. cunku butun o yay gibi ucup gitme sevdasinin altinda dogru yere cakilip kalma ozlemi vardir.
yay burcunu uzmeyin, cunku ne kadar uzdugunuzu asla size anlatamiyacaktir... o sert ve guclu goruntusunun altinda dolaba saklanan bir cocuk vardir.

merhaba yay kızlar bende geldim aranıza bi yay daha katıldıııı:) bende çok seviyorum burcumu bazı patavatsızlıklarım aşırı güvenip aşırı samimi olup kazık yemelerim daldan dala atlamalarım da olsa seviyorum işteeee... var mı bizim gibi neşeli sıcakkanlı hıı söyleyin bakem :p

YAY kadını olmak bır ayrıcalıktır bence....
sengözlerimebaksanab

. zor bir kadındır, anlamak zordur.

gezmeyi çok sever, yeni bir yerleri keşfetmek onlar için mükemmel bir keyiftir ben gidiyorum dediğinde bu size bir anda verilmiş bir kararmış gibi gözüksede yay burcu kadını yola çıkmadan önce gerekli araştırmaları yapmış, gideceği yerler hakkında baya bir fikir sahibi olmuş hatta yurt dışına gidecekse gideceği ülkenin dilini bile derdini anlatacak kadar öğrenmiştir. böylesine bir yetenektir...

evet oyleyim ben.....:teytey:

yay olarak ek yapayım.. durüst oldumuz için karsımızdakınınde her zaman bıze karsı durust olmasını ısterıs.. yalana tahammulumuz yoktur..

Bende yay olarak bi ekleme yapmak istiyorum. Kendi gözlemlerimle: çok neşeli ve espirili tipler kesinlikle. ayrıca bende aşırı dünyayı gezme merakı var ki yurt dışına bile çıkabilmiş değilim :) insanoğlunun ayakbastığı her yeri görmeden ölürsem çok boş yaşarım gibime gelio nedenini bilmiorum ama hep böle düşündüm :))
olumsuz özellik olarak tanıdığım bütün yaylar çok rahat insanlar keyiflerine çok düşkün yani (benim gibi)
Bir de biraz sorumsuzlar gibi yani ben ve tanıdığım yaylar öyle genelde

X