Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Burcu Kadını

YAY KADINI
Sürekli aynı yerde, aynı işte, aynı kişilerle olmak... Bu sizi çıldırtıyor değil mi? Çıldırmak kelimesi hiçbir Yay kadınına yabancı değildir.Özgürlüğünüzün uzun süre kısıtlanması hiç de gözler önünde,gürültülü bir şekilde tepki vermenizi engellemez.Size yabancı olan herşeye ilgi duyarsınız. Yabancı
ülkeler,insanlar, başka dilde şarkılar sizi heyecanlandırmaya yeter. Bu
yüzden çoğu Yay kadını bir gün kendini yabancı bir ülkede yaşarken
buluverir.Dürüstlüğünüz patavatsızlık raddelerine gelebilir. Sonra da çevrenizdekilerin neden size kırıldıklarını anlamakta zorluk çekersiniz.Kimi zaman aktif, neşeli, sportmen olup kimi zaman da felsefe,din gibi konulara dalıp bir münzevi gibi yaşayabilirsiniz.Birlikte uzak ülkelere gidip maceralara atılabileceğiniz kişileri seversiniz. Bunun dışında pek duygusal olduğunuz
söylenemez.Anahtar sözcüğünüz: "Uzaklara, daha uzaklara."

ay canım bu benım!!!!bende yayım veee gercekten sureklı aynı ınsanlar aynı yerler benı delırtıyooo delikafadulden bazen telefonumu falan kapatıyorum 1hafta falan cunku sureklı gorustugum arkadaslarımın aramasını bıle ıstemıyorum demekkı burcumdan kaynaklanıyomuss kaydirigubbakcemile3

yaylar bide çok farklı düşünceye sahiplermis böyle bambaşka örf adetler bazen çok tuhaf geliyomuş falan xD bu arada bnde tam bi seyehat hastasyım mexica ya gitmke istiyorum şimdide =D

Son düzenleme:
merhaba yay kızlar bende geldim aranıza bi yay daha katıldıııı:) bende çok seviyorum burcumu bazı patavatsızlıklarım aşırı güvenip aşırı samimi olup kazık yemelerim daldan dala atlamalarım da olsa seviyorum işteeee... var mı bizim gibi neşeli sıcakkanlı hıı söyleyin bakem :p
aynen bende anlattıgın gibiyim.amaa yinede burcumu çok seviyorum..:teytey:

bende yay burcuyum ve butun ozelliklerine sahibim bende cok seviyorum burcumu (ozgurlugune de duskundur..):lepi:

bende yay burcuyum neredeyse bütün özelliklerini taşıyorum ve memnunumdaopuyorumnanaktan

öncelikle öğrenmeniz gereken, bir yay kadını ile oyun olmayacağı, çünkü o sizin yaptıklarınızı rüyasında bile görüp sezecek kadar altıncı hisleri kuvvetli bir yaşama sahiptir, siz ki onunla dalga geçtiğinizi düşünüpte eğlenmeyin çünkü asıl dalga geçilen kişi aslında sizsinizdir bunu fark ettiğinizdeyse ortada yalnızca o yay burcu kadınının giderken attığı kahkaha kalır, sakın olaki haksız olduğunuz anlarda onun canını yakmayın, aldatmaya yalan söylemeye kalkmayın, anlar ve işte o an yaylarını üzerinize kat kat fazlası ile salar, sizi yaşadığınıza pişman eder... ***

Kesinlikle katılıyorum canım.Yay kadını şeffaftır karşısındakinden de bunu bekler.
kaydirigubbakcemile2

öncelikle öğrenmeniz gereken, bir yay kadını ile oyun olmayacağı, çünkü o sizin yaptıklarınızı rüyasında bile görüp sezecek kadar altıncı hisleri kuvvetli bir yaşama sahiptir, siz ki onunla dalga geçtiğinizi düşünüpte eğlenmeyin çünkü asıl dalga geçilen kişi aslında sizsinizdir bunu fark ettiğinizdeyse ortada yalnızca o yay burcu kadınının giderken attığı kahkaha kalır, sakın olaki haksız olduğunuz anlarda onun canını yakmayın, aldatmaya yalan söylemeye kalkmayın, anlar ve işte o an yaylarını üzerinize kat kat fazlası ile salar, sizi yaşadığınıza pişman eder... ***

aynennsırnaşık şeyşakkıdı:sm_cool:

Bende yay olarak bi ekleme yapmak istiyorum. Kendi gözlemlerimle: çok neşeli ve espirili tipler kesinlikle. ayrıca bende aşırı dünyayı gezme merakı var ki yurt dışına bile çıkabilmiş değilim :) insanoğlunun ayakbastığı her yeri görmeden ölürsem çok boş yaşarım gibime gelio nedenini bilmiorum ama hep böle düşündüm :))
olumsuz özellik olarak tanıdığım bütün yaylar çok rahat insanlar keyiflerine çok düşkün yani (benim gibi)
Bir de biraz sorumsuzlar gibi yani ben ve tanıdığım yaylar öyle genelde

bende de var o merak canım ,
oraya gidicem buraya gidicem deriz saydığımız yerlerin bir ikisine gideriz ancak
ama seneye yurt dışı olucak innnşallah Allahım bi aksilik çıkmazsa yay burcu dediğin yurt dışına da çıkmalı o heryeri hgezmeli görmeli yoksa çatlar zemuszemus
ama bunun yaında evde yalnız kalmayı özellikle yalnızlığı çok severler
en azından bi yay burcu olarak ben öyleyim
ama oda biyere kadar
belli bir saatten sonra yanlızlıktan acayip sıkılabilirler

aynen ben canim yazdiklarin aslinda ben ani bir kararla evlendim cok kez keske dedim ama zamanla oturdu bazi seyler iki cocuk olunca lise ikiden ayrilip evlenmistim kadermi kismetmi diyelim artik hala ben inanamiyorum ya nasil oldu hala özgürlügüme düskünüm ve bütün özellikleri tasiyorum diyebilirim ama bizim en iyi özelligimiz ortam icinde cok sevilmek yani sözlerimizle etkileyici olmamiz ve güler yüzümüzle ortama nese katmamiz, akilli mantikli olmak da cabasi cok memnunum yay burcu olmaktan cok

yay burcuyum bu burcu cok seviyorum kanımca kendimi sviyorum :)))))))
ah birde şu özgürlük takıntısı olmasaa ah ahhhhhhhhhhhhhh neyseeeeeee (gönül edasıyla )

aynen beni anlatmış bu kadar olamaz..özellikle aldatılınca yada yalan yada iki yüzlülük görünce çılgına görüp çok kötü şeyler olabiliyo..ama fazla kredi veririm belki yaptığının farkına varır die.bir anda harcamıyorum artık insanları..ama zaman öfkemi iki misline çıkarıyo o ayrı zararıda o kadar büyük oluyo maalesef:S

çok orjinal burç yaydır az üyesi vardır:)çoğu doğru arkadaşın dediği gibi tutmayan yanı demişki yazıda:söz verip bazen dönebilir tam tersi.

aynennsırnaşık şeyşakkıdı:sm_cool:
aynen ben eşim bazen diyo korkuyorum senden nasıl dediklerin bu kadar çıkabiliyo.yada hissedebiliyosun..msl bi ola olunca der belki öyle değildir emine emin olmadan konuşma..ama dediklerim çıkınca bi dahakine seni dinlicem diyo:lepi:..bu arada eşimde yay burcu bence en iyi ikili yay ve yaydır..arkadaşlık olarak koç ve aslanla ii anlaşır kendimden biliyorum

yha kıslar yay burcunun ozellıgınde cok abartı kıskanclık var mı yoksa sadece bende mı var yardımcı olur musunuz? :S

aynen bende öyleyim çok kıskancım sanırım yıldızımıza marsın bi etkisii olabilir ki normalde kıskanç değildir yay burcu.yok canım sadece sende yok arada kıskanç olanlarımızda var:)

hepsi uyuyo bana ama ben doğarken mars gibi bi yıldız parlamış galiba :KK9: sevdiğim erkeği çok kıskanırım ben

X