Yaz Mevsiminde Hangi Deodorantı Kullanmalı ?

arkadaşlar aranızda bu bahsettiğiniz ürünlerden herhangi birini deneyen ve memnun kalan var mı ?
malum sıcaklar iyice artmaya başladı...

arkadaşlar aranızda bu bahsettiğiniz ürünlerden herhangi birini deneyen ve memnun kalan var mı ?

ben certaın drı ürünüü aldım kullandım ilk sürdüğünde bile etkisini gösteriyor ıslaklık falan kalmadı artık koltuk altında çok memnunum

Bende birkaç gündür aynı dertten muzdaribim normalde kullandığım parfümüm bu havada ağır gelmeye başladı bende dove yeni çıkan deodorantlarından pembe kapaklı olanı aldım ve memnunum.Koltuk altı içinse deotaktan vazgeçmem banyodan sonra 1 kere sürmeniz yeterli 7 gün etkili bir ürün.

arkadaşlar ben de bu konudan ötürü sıkıntıdayım ancak tavsiye edilen certain dri gibi antiperspirantların yan etkileri varmış.ter bezleri kanallarında tıkanmalar meydana getirdikleri için ter bezlerinde kiste dönüşümler oluşabilirmiş.görünüm açısından özellikle çok rahatsızlık verdiği kesin ama sağlıktan olmayalım.dikkatli olalım arkadaşlar...

cnm ben 1 ayı geçti maxımı kullanıyorum memenunum bend eaşırı terleyen bi insanın şu an koltuk altım normale dönde tabii maxım sayesinde sormak istediğin bişe olursa ben burdayım:KK66:

cnm ben 1 ayı geçti maxımı kullanıyorum memenunum bend eaşırı terleyen bi insanın şu an koltuk altım normale dönde tabii maxım sayesinde sormak istediğin bişe olursa ben burdayım:KK66:

canım ben doktorumla görüştüm.bu tür şeyleri kullanmak zararlı olabilcek diye düşünüyordum.kist çıkmasından korkmuştum.ama doktorum zararlı olmayacağını ter bezlerini engellediğini fakat kist oluşumu yapmayacağını belirtti.tabi ben onun yalancısıyım:1rolleyes:sen maximi nasıl kullanıyosun bir tarif edebilirmisin.ayrıca nerden aldığını ne kadara aldığını söylersen sevinirim.

gayeciğim kusura bakma farklı kişiler sanıp yazdım aynı soruları sana farklı başlıklar altında:1rolleyes:

zaten ceratin dri ve maxim içeriğinde aliminyum kloroid maddesi var terlemeyi önleyici madde aynı sayılır ikiside maxim 50 ytl certain dri 39 ytl ikiside internette eczanelerden alınabiliyor.

arkadaslar yazin adacayi icin ve vichynin koltuk alti roll-onu 24 saat ter yok bunlari deneyin sonra bana tesekkur edeceksiniz:1yes2:

bir de çok terlemenin diğer bir nedeninin de az su içmek olduğunu duydum..
ne kadar doğru bilemiyorum...ben mesela suyla pek arası olmayan bir insanım..

ama artık son zamanlarda kendimi zorlayarak da olsa içiyorum..en azından günde 6 bardak edicek kadar....

buradan bir üye "tee tree "diye böyle yazmıştı ..bir ürün önermiş ti.buralarda yok istanbuldan getirtiyoruz (aktardan) kızımla deneyeceğiz bilgi veririm size.

kızlar benim çok allerjik bir cildim var roll on da deodorant da kullansam kaşıntı yapıyor..
en sonunda bir krem keşfettim.. deotak deodorant krem.. antibakteriyel..
4 yıldır kullanıyorum çok memnunum.banyodan sonra kuru cilde uygulanıyor.
hafta da bir kez bile uygulamak yeterli oluyor. eczanelerde satılıyor.. fiyatıda çok uygun
tavsiye ettiğim arkadaşlarım çok memnun kaldı..
ben herhangi bir yan etkisini görmedim

kızlar benim çok allerjik bir cildim var roll on da deodorant da kullansam kaşıntı yapıyor..
en sonunda bir krem keşfettim.. deotak deodorant krem.. antibakteriyel..
4 yıldır kullanıyorum çok memnunum.banyodan sonra kuru cilde uygulanıyor.
hafta da bir kez bile uygulamak yeterli oluyor. eczanelerde satılıyor.. fiyatıda çok uygun
tavsiye ettiğim arkadaşlarım çok memnun kaldı..
ben herhangi bir yan etkisini görmedim

koku bakımından mı koruyor yoksa terlemeyide önlüyormu acaba cevabını bekliyorum bende almak istiyorum canımyerimseniben
bilgiler için teşekkürler

terlemeyi düzenliyor.. terlemeyi önleyen deodorantlar gözenekleri tıkıyormuş..
bunda hafif terleme oluyor. fakat o iğrenç ter kokusu olmuyor..
zaten ter kokusu oradaki bakterilerden oluşuyormuş..
bu anti bakteriyel olduğu için çok sağlıklı.. ayrıca giydiğiniz kıyafetlere bulaşmıyor

X