Yaz Ve Bahar Aylarında Çizme Giyenlere Bakış Açımız ?

RABARBA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
2.245
13
Ben görsel olarak eteklerin ve shortların altına giyilen çizmeleri seviyorum. Özelliklede bahar aylarında yazlık kıyafetlerimle çizmelerimi kombinlemeye bayılıyorum. Çok sevmeme rağmen giysem mi giymesem diye tereddüt ediyorum. Siz ne düşünüyosunuz? Yorumlara ihtiyacım var :) ..

103wrgw.jpg

vg3bjl.jpg

Görüntü güzel olsa da bence saçma oluyor. Kıyafetleri giyerken, öncelikle giydiğim şeylerin "giysi" niteliğinde yani amaca uygun olmasını beklerim. Buyüzden aksesuarlarda da çok abuk şeyleri sevmem. Daha sonra güzelliğine bakarım.

Çizme de yazın hiçbir işlevi olmayıp aksine kullanımı manasız oluyor, sıcak da tutuyor. Görüntü abuk oluyor.

yaz aylarında çizme giymektense kış aylarında mini şort ve etek giymek daha mantıklı
kışın böyle kombinler yapabilirsin rahatlıkla

giyenlerin kendilerini gösterme çabasında olduğunu ben burdayım ben burdayım demek istediğini düşündürür

sen ölesin demiyorum sadece öle düşndürüyor

Kızlar yazın bencede abuk. Ama son bahardayız hava kapalı falan hııı olmaz mıı :)))

bence kıyafet rahatlık ve korunmak içindir. bana göre çizme yağmurda çamurda beni korumalı,sıcak tutmalı. şortun ve mini eteğin altına topuklu ayakkabı,babet veya spor ayakkabı giyilebilir.

neden giyilmesin rahat eden beğenen giyer ben başkasında beğeniyorum ama kış gelmeden çizme giyemiyorum çok bunaltıyor benisositososito

giyenlerin kendilerini gösterme çabasında olduğunu ben burdayım ben burdayım demek istediğini düşündürür

sen ölesin demiyorum sadece öle düşndürüyor

bana da aynen böyle düşünüyorum.ha giyen giyer ama etrafın da bi kaç tane de olsa "o da ne"bakışına hazırlıklı olmalı die düşünüyorum:KK1:

bencede hoş, kimin ne düşüneceğini boşver arkadaşım keyfine bak derim ben...

kışında çizme giymeyi seven bi insan olmadığım için ben giymem...

Bodrum'dan almıştım dantelli beyaz,giyiyorum yazın ve baharda.Gayet de hoş.bayanssulusmile

Ben tercih etmiyorum açıkçası, bahar ayında giymek gerekebiliyor, havalar dengesiz, kıştan tam çıkılmamış,uygun bir kombinle giyilebilir.Fakat hava sıcacıkken giyenler de var,saygı duyarım tabi ama beğenmiyorum ben.

X