Yaza fomda girelim mi 😀

Ramazan planlariniz nasil ? Ben cogunlukla sahurda bi su icerim ama kiloda alirım

İnşallah

İnşallah çocuğunuz biran önce iyileşir yediklerinize gelince afiyet olsun evde misafir olunca diyet yapmak zor olur tabii
Tesekkur ederim . Ayy inssallah hemen iyilessin . Diyet cok zorluyor gercekden yatili misafirle surekli yemek ve tatli yapmak zorunda okuyorsun yemezsen ayip okuyor filan falan

Ben bu dediklerinizi yerken kilo verdim. Porsiyonlari kontrol ediuprdum sadece. Aksam lahmavun pizza falan da yiyordum. Bana cok gelmedi yedikleriniz. Gecmis olsun bu arada
Ahaha Bnde zaten yiyorum Ama yemek var yemek war biraz abartarak yemis olabilirim diye dedim

Iki versiyonu var ya tüm gün 6 yumurta 2 muz 1 bardak süt yiyorsun.sabah 3 yumurta Yarim muz yarım süt
Aksam aynı
Yada sabah yumurta yiyorsun 2 tane salata domates akşam da haslanmis tavuk salata

Gunaydin millet. Ben bu sahah kahvalti yapmadim

Oglen: kuru fasulye+pilav+yarim kase cacık ve turşu.

Fazla geldi sanki biraz ama cok sevdigim tabildot menüydu. Buyuk bir istahla ve zevkle yedim.
Üstune cayin yaninda 2 petibör biskuvi gömdüm. Tamamım yani. Tahminimce 6 ya kadar acıkmam.acıkınca da:

Akşam : 1 kase tavuk sote+1 kase salata

Aralarda kahve çay devam.

selam beybiler
sabah 2 kupa limonlu su, yarım litre normal su(azcık dolaştım geldim)

14:00 kahvaltım: omletimi iki yumurta, 1 çay bardağı yulaf ve lor peyniriyle hazırladım.
yanında 2 hindi füme, 1 hıyar

Sabah 1 yumurta az öncede bir kaç mısır patlagi yedim arada kahve. aksamada firinda patatesim var

Herkese merhaba sabah yulaf yoğurt yedim şimdi de yalancı kabak makarnası ve salata yiycem spor yapacak fırsatım olmadı akşam 7 gibi yaparım diye planlıyorum

Eklentiler

• IMG_20230319_181559.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…