Yaza fomda girelim mi 😀

Ramazan planlariniz nasil ? Ben cogunlukla sahurda bi su icerim ama kiloda alirım 🤷🏼‍♀️

İnşallah

İnşallah çocuğunuz biran önce iyileşir 🙏🏻♥️yediklerinize gelince afiyet olsun 🤭evde misafir olunca diyet yapmak zor olur tabii
Tesekkur ederim . Ayy inssallah hemen iyilessin . Diyet cok zorluyor gercekden yatili misafirle surekli yemek ve tatli yapmak zorunda okuyorsun yemezsen ayip okuyor filan falan 🙂

Iki versiyonu var ya tüm gün 6 yumurta 2 muz 1 bardak süt yiyorsun.sabah 3 yumurta Yarim muz yarım süt
Aksam aynı
Yada sabah yumurta yiyorsun 2 tane salata domates akşam da haslanmis tavuk salata

Gunaydin millet. Ben bu sahah kahvalti yapmadim

Oglen: kuru fasulye+pilav+yarim kase cacık ve turşu.

Fazla geldi sanki biraz ama cok sevdigim tabildot menüydu. Buyuk bir istahla ve zevkle yedim.
Üstune cayin yaninda 2 petibör biskuvi gömdüm. Tamamım yani🤭. Tahminimce 6 ya kadar acıkmam.acıkınca da:

Akşam : 1 kase tavuk sote+1 kase salata

Aralarda kahve çay devam.

selam beybiler
sabah 2 kupa limonlu su, yarım litre normal su(azcık dolaştım geldim)

14:00 kahvaltım: omletimi iki yumurta, 1 çay bardağı yulaf ve lor peyniriyle hazırladım.
yanında 2 hindi füme, 1 hıyar :deli:

20230320_135753.jpg

Sabah 1 yumurta az öncede bir kaç mısır patlagi yedim arada kahve. aksamada firinda patatesim var

Herkese merhaba 🤗 sabah yulaf yoğurt yedim şimdi de yalancı kabak makarnası ve salata yiycem 🙃spor yapacak fırsatım olmadı akşam 7 gibi yaparım diye planlıyorum

Eklentiler

• IMG_20230319_181559.jpg
    IMG_20230319_181559.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 18
X