Yaza fomda girelim mi 😀

Ramazan icin bir formulu olan var mi?
Ben tutmuyorum ama oruç ayni zamanfa bedene iyi geldigi icin kolay olur tutanlara zayiflamak da. . Bir de Diyetisyen Dilan Saglam instagram adresinde paylasmisti ben ondan online hizmet almistim 1 aylik. Cok faydasini gordum. Sayfasini incele tavsiyeleri güzel

Ben ramazanda iftarda ne yemek varsa ondan yiyeceğim, diğer türlü ailem söylenir
ama azıcık yiyip, yoğurdu fazla tüketeceğim
sahur için bilmiyorum yumurta filan yerim herhalde. gece gece karbonhidrat tüketmemek önemli.
verdiğim kiloları ramazan'da almaktan çekiniyorum

Kizlar bende bu hafta ipin ucu kacti tatlilar pastalar pogacalar baya fazla kacirdim. Bu hafta kilo almis cikicam yuzde yuz 😭😭😭😭 cok mutsuzum

Kızlar bi motivasyon düşüklüğü yaşıyorum sonra bayram geliyor aklıma eşimin memleketine gitcez ilk defa nasipse. Orda löp löp et olarak gezmek istemiyorum sonra kendimi toparlayıp motive ediyorum sonra yine düşüyor 🤣 ama genel olarak önümüzde 1 ay var umarim biseyleri başarmış oluruz

20230322_111326.jpg

Yumurta diyetimin 2. Günün deyim buna benzer 1 kahvalti yapacagim biraz dan.suan kahve içiyorum..

Kizlar ben de ramazan da sahuru cok hafif geçirip akşam da pişen yemeklerden normal şekilde yemegi dusunuyorum.ekmek yok tatli minimum hamur işi yok...bol salata yoğurt denildiği gibi..yemeklerinizi yiyelim porsiyon kontrolü için oruç tutacağız güçlü olalim

1 haftada cok kilo alamazsin ya. Zannetmem
toparlarsın sen sıkma canını aramıza geri dön düzenli şekilde hemen hallolur :KK19: ara sıra olur böyle. bu bi sürec
Cocuk nasıl oldu daha iyimi?
Kizlar aldim heo hamur isi ve tatlilar yeniyor kayinvalide bizde ve surekli pismeden olmuyor . Yemeyi seviyor Bnde yemezsem o da yemiyor istemiyormusum
Givi oluyormus 😭 Bnde Cok Cok fazla yedim . Oglan eskisine gore daha iyi Ama geceleri cok eziyet ediyor. Bnm diyet fazlasiyla sasdi 2 kilo almisimdir cok rahat

Kizlar aldim heo hamur isi ve tatlilar yeniyor kayinvalide bizde ve surekli pismeden olmuyor . Yemeyi seviyor Bnde yemezsem o da yemiyor istemiyormusum
Givi oluyormus 😭 Bnde Cok Cok fazla yedim . Oglan eskisine gore daha iyi Ama geceleri cok eziyet ediyor. Bnm diyet fazlasiyla sasdi 2 kilo almisimdir cok rahat
Sebeplerin var ama. Olsun sağlık olsunda gerisi hallolur. Şu surec geçince 1 hafta biraz fazla sıkınca toparlamaya başlarsın inşallah

Kasma hiç kendini . Belki de buna ihtiyacin var bir süre. Sonra dengesini bulursun zaten cnm

@sebepsiz07 britneyyyyy britneyyyyy kizlar sizinde kilolarinizi alalim guncelliyelim. @sebepsiz07 canim Sen Iki haftadir guncellemiyorsun. Bizimlesindir insallah. Ama Iki hafta ust ister guncellemeye yapmayan arkadaslari listeden cikariyorum . Sevgiler
merhabalar, kusura bakmayin cenazemiz vardi ondan kac gundur giremedim su an girip yapabildim yarin evime donecegim cuma sabah tartilip bildirecegim kusura bakmayin.

Kızlar sizde de var mı bu durum,
sağlıklı beslendikten sonra bi parlaklık canlılık geldi hayatıma
Henüz kısa süredir sağlıklı beslenmeye calisiyorum ama ruhum hafifledi :süslü:

"ben bakımlıyım, değerliyim" algisi isliyor beynimde. :deli:
Kesinlikle insan kendini çok dinç ve sağlıklı hissediyor..
Ya ben aslında çok dikkat ediyorum ama ilk defa başıma bu geliyor ben cok yavas kilo veriyorum yani gidim gidim ilerliyor ..dünkü yumurta diyetinden sonra 67 yi tekrar gördüm ucundan da olsa..bugun de aynıydı yumurta diyetine devam ettim ama şunu diyebilirim yumurta diyeti baya bayiyor 3.gun yap deseniz yapmam galiba yapamam..
Ama sahurda yine yumurta yiycem hurma da ekliycem sahuruma insaAllah

Kızlar akşam biraz fazla kaçırmış olabilirim hatta bütün hafta ilmek ilmek gram gram verdiklerimi kg kg geri almış olabilirim üzgün ve kendime kızgınım. Az sonra arınma yapar gibi yeşilcay içip bugünü yaşanmamış sayıp yaticam. Yarın yeniden devam 🙏

X