Yaza fomda girelim mi 😀

Kesinlikle insan kendini çok dinç ve sağlıklı hissediyor..
Ya ben aslında çok dikkat ediyorum ama ilk defa başıma bu geliyor ben cok yavas kilo veriyorum yani gidim gidim ilerliyor ..dünkü yumurta diyetinden sonra 67 yi tekrar gördüm ucundan da olsa..bugun de aynıydı yumurta diyetine devam ettim ama şunu diyebilirim yumurta diyeti baya bayiyor 3.gun yap deseniz yapmam galiba yapamam..
Ama sahurda yine yumurta yiycem hurma da ekliycem sahuruma insaAllah

ahahah yumurta güzeli neden kabak detoksu yapmadın ki onun yerine, hem daha hafif hem daha katlanılabilir..
geç olsun yine de olsun, sonucu düsün :süslü: :KK8:
sen eksiyi gördün ama ben bu hafta cok cozuttum, bu cuma artı çıkacağım sanırım tartıda.
bi 68 bekliyorum

ahahah yumurta güzeli neden kabak detoksu yapmadın ki onun yerine, hem daha hafif hem daha katlanılabilir..
geç olsun yine de olsun, sonucu düsün :süslü: :KK8:
sen eksiyi gördün ama ben bu hafta cok cozuttum, bu cuma artı çıkacağım sanırım tartıda.
bi 68 bekliyorum
Yok yok gelmessin..
Sahurumuzu yaptik elhamdülillah..asayiş berkemal..
2 yumurta biraz kaşar bir bardak süt içtim..
Birde cocuklara gozleme yapmistim ucundan gozleme aldim.yemediler napayim israf mi olsaydı 🙈🙈

Kizlar ramazan hepimize mutluluk huzur selamet ve güzellikler getirsin..

İftar menü
Mercimek corbasi
Iki kaşık yeşil fasulye
Iki kaşık etli patates yemegi
2 kaşık plav
Salata
Baklavanın da ucundan yedim yarım 🙈🙈

Daha hiç su içmedim biraz dan icmeye basliycam ..
Bu tartilma işini nasıl yapacagiz yarin ne zmaan tartışılacak.. Ben iftara yakın yapmayı tercih ederim..

Herkese hayırlı ramazanlar.
Dün sahurda:
1 bardak süt yarım poğaça ve 1 dilim peynirl ve su
İftarda:
1 bardak limonlu su
1 hurma
1 büyük kase ayran çorbası ve 4 kaşık salata
1.5 saat sonra çay ve 1 dilim triliçe ( biraz kaçtı galiba) ilk günün günahı olmaz🙈🙈
Sahurda:
1 kase yoğurt ve su düşünüyorum

Yarın tartı günümüz bence herkes iftara yakın saatte tartilsin daha iyi olur diye düşünüyorum

Bu sabah tartildim yarin sabah tartilamayacagim. Kilo bildirimimi yine yaparim yarin. 56.03 ciktim. Ideal kiloma yakin olldugum ve diyet yapmadigim için az vermisim. Ama vermisim. Burdan bakmak lazim😂
Oglen yemek yedim tavuk salata bir de az biraz serbetli tatlı. Ama eve gelince biraz cozuttum 🫠akşam da kuru+pilav.. cok yedigimin ertesi gunu canim cok bir sey istemez genelde.umarim oyle olur.

bu arada ben tutmuyorum ama oruc tutanlarin ibadetleri kabul olsun insallah. 💜

Bu sabah tartildim yarin sabah tartilamayacagim. Kilo bildirimimi yine yaparim yarin. 56.03 ciktim. Ideal kiloma yakin olldugum ve diyet yapmadigim için az vermisim. Ama vermisim. Burdan bakmak lazim😂
Oglen yemek yedim tavuk salata bir de az biraz serbetli tatlı. Ama eve gelince biraz cozuttum 🫠akşam da kuru+pilav.. cok yedigimin ertesi gunu canim cok bir sey istemez genelde.umarim oyle olur.

bu arada ben tutmuyorum ama oruc tutanlarin ibadetleri kabul olsun insallah. 💜
Yasiniz kac bilmiyorum ama bu bile doğru yolda olduğunu zu gösteriyor..mesela ben diyet yaparken kendimi çok kaptırdığım cok kısıtlı yediğim için en ufak kacamak da hemen tartıya yansıyor kilo vermeyi bırakın direk alma eğilimi gosteriyor..
Diyet yapmadığınız halde verdiğiniz kilonuzu kutluyorum..

gulumsebebek gulumsebebek hani buraya yazmıştım ya hoşlandığım birine sinirlendim inanılmaz yedim diye.. işte o cümledeki inanılmaz bu inanılmaz :KK53:
bir de kuruyemise abanıyorum farkında olmadan.. bu hafta güzel beslenecegim insallah. senin nasıl kilo verebiliyor musun

gunaydin kizceler, sabah bir tartidim ki 62.45 im simdide 62 direnc kilosu oldu, bende ilerleme degil gerileme oldu :) haftaya tasinma var ondan cok cok uyamiycam malum ama en kotu ayin birinden itibaren daha dikkat etmeye calisicam. Seker tuketmiyorum asla ve tketmedim 2-3 haftada, gec yemiyorum menu disinda pek yemiyorum ama yok veremiyorum saka gibi artik. kalktim sinirli sinrli yagli kahvemi iciyorum :)

gulumsebebek gulumsebebek hani buraya yazmıştım ya hoşlandığım birine sinirlendim inanılmaz yedim diye.. işte o cümledeki inanılmaz bu inanılmaz :KK53:
bir de kuruyemise abanıyorum farkında olmadan.. bu hafta güzel beslenecegim insallah. senin nasıl kilo verebiliyor musun
Hakikaten inanılmaz yemişsin ozaman🥲 800 gram daha vermişim ama yetersiz tabi 🥺

X