Yazlık için öneriler

nurmus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
4
0
Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var.yardımcı olursanız çok sevinirim. 2+1 küçük bir yazlık aldık. ev sıfır o yüzden içine yaptıracağım bir tadilat yok. benim sizlerden ricam içine alacağım eşyalarla ilgili 3 kişilik bir aileyiz. odanın biri oğluma biri bize olacak, ne tür eşyalar almalıyım. ben içini sade ve şirin döşemek istiyorum. apartman dairesi şeklinde olduğu için balkonumu bahçe gibi dizayn etmek istiyorum. bu konuda önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler

bence yazlık olduğu için önce konfor düşünmelisin mesela seni yormuyacak sade ve şık şeyler olsun oturacağınız mekan iç açıcı renklerde olabilir turuncu yada yeşil yada ikisinin karışımı bir dekor ,yatak odalarında yazlıklarda dolaplar gömme dolap diye tabir ettiğimiz taşınmaz türden olanlardan olursa çok rahat edersiniz böylece görüntü kalabalığı olmamış olur en önemli unsurlardan birisi bence balkon ve bahçedir yazlıklarda en çok vakit orada geçirilir sizde balkonunuzu bahçe tarzında kullanabilirsiniz oturacağınız mekanı çok rahat tutmalısınız balkon deyip geçmeyin yemek alanı oluşturmalısınız kendinize . eğer balkonunuz çok geniş değil ise seçiminizi iki gereksinimi bir arada tutacak tarzda seçmelisiniz yada masa ve sandalyelerinizi yer kazanmak için katlanır tarzda seçebilirsiniz. balokunuzu yapay çimle kaplayabilir balkonun iç çevresini çitle kaplattırır yeşil bitkiler ve çiçeklerle emin olun istediğiniz bahçe görüntüsünü balkonunuza verebilirsiniz.hatta balkonunuz dar bir alana sahip ise çitlerin malzemesinden monta edilmiş sedirlere renkli minderler ve kırlentlerle çok rahat ve şık görüntü verebilirsiniz

bir kaç resim örneği fikir edinmenize yardımcı olur umarım

65103

000rx2.png

bahce.jpg

photo_show.php

kumas3.jpg

bb_yarismasi_teaser.jpg

dearkids-mezzanine.jpg

2555372227_82d2859766.jpg

X