Aile Planlaması Yazz 24+4 Doğum Kontrol Hapı Kullananlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Pembeden başlayın. Adetinizin 3. Gününden itibaren 7. Gününe kadar başlayabilirsiniz. 7. Gün mutlaka başlamalısınız koruma sağlaması için. Beyaz olanlar ara verme günleri için, boş hap onlar. Hormon içermiyor. Içmeyip o günleri direkt boş geçip tekrar yeni Pakete başlayabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim efendim

merhaba arkadaşlar. eylülde düğünüm var. doktora gittim testten sonra yazz'ı tavsiye etti, düğünden önceki ilk regl gününden başla kullanmaya dedi. Forumları okuyunca kafam karıştı. çoğu kişinin regli uzamış, eğer benimki de uzarsa balayımı regli geçireceğim :KK43: . daha önceki reglimde başlasam şişkinlik ve kiloya sebep oluyor diyorlar. yaaa bana bişey söyleyim, bi kaç yıl çocuk istemiyoruz, ilk geceyi atlatalım prezervatife döneceğiz zaten :26:
Merhaba benim doktorum da bana kanamayı azaltır dedi hatta ilk kutu bitimi az geldi reglim bence bu bünyede bünyeye değişiyor.

Kızlar benim de 2.kutu bitti hala regl olmadım korunma üst düzeyde oldupu için 2.kutuda korunmadık. Doktor sarkma olabilir dedi regl için ama sizce neden olmadım çok stres ve takan birisiyim etkilemiş midir ? Bugün ara vermeden 3.kutuya geçicem karnımda kramplar var ama hala olmadım sizce nedendir. Test yapmalı mıyım yoksa hapa güvenmeli miyim

X