Yazz hapı kanama

mrsnewby

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2023
103
64
30
Merhaba. Ben 24 gündür yazz kullanıyorum amacım hamile kalmamak adetim de mükemmel derecede düzenliydi günü gününe tam olurdu. Hapa başladıktan 2.haftada kasık ağrılarım oldu çok fazlaydı üşüttüm sandım sonra hafifledi ama bu sefer de kahverengi leke geldi 2 gün daha sonra bu leke ara kanamaya döndü kahverengi kanama oluyor 4 gündür ve adet olacakmışım gibi yine karnım ağrıyor normalde 2 gün sonra adet olmam gerekiyor beyaz hapa geçeceğim ama zaten kanamam var. Bu ara kanama mı adet mi oldum onu bile anlamıyorum bu hap benim düzenimi çok bozdu. Daha önce bu hapı kullanıp başına gelen var mı çünkü ciddi anlamda bırakmayı düşünüyorum ama sadece 1 kutu kullandım bırakırsam da gebe kalırım diye korkuyorum 1 aylık evliyim henüz lütfen yardımcı olun :/

Ara kanama yapabiliyor doğum kontrol hapları, muhtemelen odur. Ama devam ederse değiştirin isterseniz hapı

Ara kanama yapabiliyor doğum kontrol hapları, muhtemelen odur. Ama devam ederse değiştirin isterseniz hapı
Peki sadece prezervatif kullansak yeterli olur mu ben sevmedim hapı çok azgın bi kadındım isteğimi azalttı sırılsıklam ıslanırdım vajinam kuru hiç hoşuma gitmedi benim sistemim çok güzeldi şimdi her şey çok belirsiz

Peki sadece prezervatif kullansak yeterli olur mu ben sevmedim hapı çok azgın bi kadındım isteğimi azalttı sırılsıklam ıslanırdım vajinam kuru hiç hoşuma gitmedi benim sistemim çok güzeldi şimdi her şey çok belirsiz
Yani siz bilirsiniz, türlü türlü yöntemler var deneyip kendinize uygun olanını bulun. Bana çok yapay geliyor prezervatif, dkh ağrımı falan da aldığı için işime geldi ama size yaramadıysa prezervatif de olur neden olmasın

Canim prez. le cok iyi korunmak mümkün benim ablam 7 yildir korunuyor düşün, bu prezle hamile kalanlar emin ol eşleri cocuk isteidgi icin kaliyor seninde eşin istemiyorsa korkma prezle devam edersiniz

Yani siz bilirsiniz, türlü türlü yöntemler var deneyip kendinize uygun olanını bulun. Bana çok yapay geliyor prezervatif, dkh ağrımı falan da aldığı için işime geldi ama size yaramadıysa prezervatif de olur neden olmasın
Hangi marka kullaniyorsunuz cerasette kullandim ama baya dengesizlesti, aşırı kanamam oldu ve biraktim sizin kullandigniz bu konuda iyimi acaba

Evet ağrıyı alır diyorlar bana ağrı verdi anlamadım. Sizin de ilk paketinizde böyle olmuş muydu? Vajinal kuruluk istek azlığı karın ağrısı ve kanama

Evet ağrıyı alır diyorlar bana ağrı verdi anlamadım. Sizin de ilk paketinizde böyle olmuş muydu? Vajinal kuruluk istek azlığı karın ağrısı ve kanama
Kuruluk ve isteksizlik yaptı evet. Düzeldi zamanla, %100 geçti diyemem ama dert olmayacak kadar geçti. Kanama ve karın ağrısı hiç yaşamadım, kullandığım ilk ay regl ağrım geçti hatta

Canim prez. le cok iyi korunmak mümkün benim ablam 7 yildir korunuyor düşün, bu prezle hamile kalanlar emin ol eşleri cocuk isteidgi icin kaliyor seninde eşin istemiyorsa korkma prezle devam edersiniz
Yok biz 1 sene sonra deneyeceğiz o da kondom yırtılır diye korktu ondan dkh na başladım ama bunlar olunca o da kötü oluyorsan bırak hapı kondoma devam ederiz dedi çünkü bu sefer de karın ağrısından ilişki istemiyorum veya istediğimde de kuru olduğu için bol kayganlaştırıcı kullanmak zorunda kalıyoruz kayganlaştırıcı da tiksindirici yani benim kendi ıslanmam daha zevkliydi

Ben emziriyordum bebegim 6 aylikti adet görmüyordum ve benim adet olmama sebep oldu 1 hafta taşacak şekilde kan kaybettim sonra bıraktım 6 ay adet olmadim emzirdigim icin
Hm anladım sizin durum farklıymış ben bugün son hapımı alıp bırakıyorum daha da tövbe dkh almam kondoma devam etmeyi düşünüyorum sırf et ete değsin diye bu acıyı çekemem 😅

Ahaha birde erkkeler korunsun kiz bosveeer baslayacam etlerinee😂
Ya ben ilk defa kondomsuz ilişki yaşadım eşimle çok zevk aldım kondomla bu kadar zevk almıyordum 1 aylık evliyim 6.cinsel ilişkimde ilk defa zevk almıştım ama bu kadar hiç almamıştım hapa devam mı etsem diye düşünmedim değil şimdi 🤣 sen tecrübelisin ben her şeyi yeni öğreniyorum ☺️

Yan etkim kasık ağrısı ve ara kanama var ara kanama miktarı çok olmadığı müddetçe normalmiş ve zamanla yan etkiler azalarak yok olur yazıyor nette de benim tek yan etkim kasık ağrısı 2.hafta çoktu bu hafta da var ama daha az acaba azalarak yok olur mu 2.kutuya bir şans vermeli miyim sizce ?

Ya ben ilk defa kondomsuz ilişki yaşadım eşimle çok zevk aldım kondomla bu kadar zevk almıyordum 1 aylık evliyim 6.cinsel ilişkimde ilk defa zevk almıştım ama bu kadar hiç almamıştım hapa devam mı etsem diye düşünmedim değil şimdi 🤣 sen tecrübelisin ben her şeyi yeni öğreniyorum ☺️
Valla canim benim 2 çocuk var biri 3 yaşında digeri 1 yasinda baya zor büyüyorlar ömrümu adadım resmen allah sağlık versin tabi.

Anlayacağın biz korunmak zorundayiz zevk kısmı umrumda degil cocuk olursa biterim🙊

Yan etkim kasık ağrısı ve ara kanama var ara kanama miktarı çok olmadığı müddetçe normalmiş ve zamanla yan etkiler azalarak yok olur yazıyor nette de benim tek yan etkim kasık ağrısı 2.hafta çoktu bu hafta da var ama daha az acaba azalarak yok olur mu 2.kutuya bir şans vermeli miyim sizce ?
Bence evet, çünkü ara kanama için de kullanılıyor bu haplar düzene oturunca etki ediyor demek ki. Ama dediğim gibi bende hiç öyle etkisi olmadığı için net bilgim yok :KK43:

Bence evet, çünkü ara kanama için de kullanılıyor bu haplar düzene oturunca etki ediyor demek ki. Ama dediğim gibi bende hiç öyle etkisi olmadığı için net bilgim yok :KK43:
Bir de ben düzensiz aldıktan sonra ara kanama oldu bi 9’da aldım bi 12’de bi 10’da

X