Yedi yaşındaki kızımın saç derisinde kuruluk ve döküntü kaşınma var.cozumu varmı?

Saç ta sedefe baktım.evet benziyor.tabi birkaç farklı doktora daha görünmek lazım..betnovate losyon ve konazol şampuan kullandım.geçiyor.ama bırakınca başlıyor..siz de bunlardan mi kullandınız?
Vala ben bunlardan kullanmadım ama aynisefa yağı gliserin bide vazalin karışımı birşey kullandik etki etmedi

Çok geçmiş olsun aynı bizimde böyle bahar hanim

IMG_20210504_175828.jpg

Çok geçmiş olsun aynı bizimde böyle bahar hanim
Size de geçmiş olsun.şu an losyon kullandığım için yok..ama bıraksam eminim başlar..kortizonlu losyon..yan etkisi olur diye de korkuyorum..konak şampuanı babe nin var ama 1 kere kullandım.almak istedim ama piyasada yok.eczaneden başka şampuan aldım.ketoral da medikal şampuan olduğu için uzun süre kullanılmıyor...

Merhaba haniimlar.yedi yaşında kızımın saç diplerinde konak tarzı kuruluk döküntü kaşınma var cildiyeye pandemide goturemedim malum yasaklar da var.egzemami bilemedim.ne yaptıysam geçmedi ilacını yada cozumunu bilen deneyimli hanımlar varmı acaba git gide büyü yor
Sampuanini değiştirin köpürmeyen sebamedin üçgen şeklinde bebek şampuanı var onu önermişlerdi benim çocuğa.

Egzama ile sedef arasında nasıl fark var?doktor nasıl anlıyor?sadece baktı egzama dedi..acaba sedef de doktor mu anlamadı. Şimdi kuşkuya düştüm

Farkı tam olarak ben de bilmiyorum etrafımda egzaması olan kimseyi görmedim. Ama doktor anlardı tabiki sedef olsaydı. Öyle bir tahlili testi yok bakınca anlayıp söylüyorlar.

Size de geçmiş olsun.şu an losyon kullandığım için yok..ama bıraksam eminim başlar..kortizonlu losyon..yan etkisi olur diye de korkuyorum..konak şampuanı babe nin var ama 1 kere kullandım.almak istedim ama piyasada yok.eczaneden başka şampuan aldım.ketoral da medikal şampuan olduğu için uzun süre kullanılmıyor...
Bnde bugün doktora gittim kortizonlu losyon verdi bakalım ise yarayacakmi

X