Anket Yemek Bölümünde Neler Yapıyoruz

Herkese Merhaba
Kadınlar Kulübü Yemek Bölümü ,Yemek Yarışmaları hakkında konuşmak istiyorum:KK3:
Tüm olumlu ,olumsuz eleştirilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yaklaşık 11 Yıldır Yemek Yarışması yapıyoruz. Her ay farklı ana başlıklarda kategoriler yapmaktayız ve bu kategoriler forumda olan tüm üyelere açık oluyor.
Bölümde yarışmaya katılan üyeler ve şahsım olarak büyük emekler veriyoruz ve sizlere sunuyoruz. Biz istiyoruz yemek yarışmalarına daha çok katılım olsun. Tabi bu katılım sadece yarışmalara katılarak olması gerekmiyor. Yaptığımız tariflere bazen oy vermek bile zor geliyor. İki bildirim sonrası bile istediğimiz oy sayısına ulaşamıyoruz. Bu bizi biraz üzüyor.
Yapılan tarifler belki hiçbir yerde bulamıyacağınız kadar özenli oluyor. Bunları incelemenizi ,yorum yazmanızı ya da hiç yoktan beğenmenizi bekliyoruz.:KK33:
Ayrıca yarışmanın sabit ana başlığında güzel sohbetler, arkadaşlıklar kuruyoruz. Bunlara dahil olmayı düşündünüz mü?

Bölüm hakkında merak ettiğimiz sorular var bunlara cevap verirseniz memnun oluruz :KK200: Hepsine değilse size uygun olanları konuşmak isteriz.

1)Yemek yarışmalarından haberdar mısınız?
2)Yemek yarışmaları yeterince tanıtılıyor mu?
3)Yemek yarışmasına katılmayı hiç düşündünüz mü?
4)Yemek yarışmalarına neden katılmak istemiyorsunuz?
5)Oylarınızı neye göre veriyorsunuz?
6)Yemek yarışmalarına nasıl katılacağınızı biliyor musunuz?
7)Yemek yarışması ana başlığında sohbetlere katılabileceğinizi biliyor musunuz?
8)Oyların nasıl verildiği hakkında fikirleriniz nedir?
9)Yarışmada yapılan tariflerin Forumun Yemek Tarifleri :KK56:bölümünde olduğunu biliyor musunuz?
10)Yarışmada ne gibi eksiklikler görüyorsunuz?
11)Yarışma bölümünde sohbetlere katılmayı hiç düşündünüz mü? Hayır ise sebebi nedir?
12)Ödüller hakkında bilginiz var mı? (Ödüller :KK56:)

13)Yarışma hakkında diğer görüşleriniz?
Yemek yarışması bölümüne girmeden önce başka bir vesile ile üye olmuştum bu platforma 8 buçuk 9 yıl olacak sanırım. Boş bir yorum gibi algılayanlar olacaktır ama benim için yeri ve önemi hep başkadır bu platformun benim ilk sosyal ortamım oldu diyebilirim. Çok şey öğrendim dertleştim ve yarışma bölümünü keşfettim. Bu yarışma sayesinde yeteneklerimi keşfedip kendi işimi kurdum. Çok istikrarlı bir yarışmacıydım😀 çocuğumun 1. Sınıfa başlama süreci ödevler ve iş dolayısıyla çok sık gelip muhabbet edemiyorum yazsam takibini yapamıyorum ara ara okuyorum kızlar neler yapıyor diye çok samimi kimse birbirini birebir tanımıyor ama sanki tanıyor gibiyiz. Tanımasam da gönül bağımın olduğu insanlar çok oldu. Bana kattıklarınız için Kadınlar klübü ailesine sonsuz teşekkürler ediyorum. Keşke daha sık aranızda olabilsem. Başım her sıkıştığında yazdığım baktığım yer. İyi ki var.
Yarışmaya katılım artık eskisi gibi değil çok gelişti değişti çok daha kolay yükleme yapmak vs. Kesinlikle katılmalı bu heyecanı yaşamalısınız çok keyifli🥰 oğlum okumayı bi söksün tekrar katılmak istiyorum inşallah 🤲🏻

Yemek yarışması bölümüne girmeden önce başka bir vesile ile üye olmuştum bu platforma 8 buçuk 9 yıl olacak sanırım. Boş bir yorum gibi algılayanlar olacaktır ama benim için yeri ve önemi hep başkadır bu platformun benim ilk sosyal ortamım oldu diyebilirim. Çok şey öğrendim dertleştim ve yarışma bölümünü keşfettim. Bu yarışma sayesinde yeteneklerimi keşfedip kendi işimi kurdum. Çok istikrarlı bir yarışmacıydım😀 çocuğumun 1. Sınıfa başlama süreci ödevler ve iş dolayısıyla çok sık gelip muhabbet edemiyorum yazsam takibini yapamıyorum ara ara okuyorum kızlar neler yapıyor diye çok samimi kimse birbirini birebir tanımıyor ama sanki tanıyor gibiyiz. Tanımasam da gönül bağımın olduğu insanlar çok oldu. Bana kattıklarınız için Kadınlar klübü ailesine sonsuz teşekkürler ediyorum. Keşke daha sık aranızda olabilsem. Başım her sıkıştığında yazdığım baktığım yer. İyi ki var.
Yarışmaya katılım artık eskisi gibi değil çok gelişti değişti çok daha kolay yükleme yapmak vs. Kesinlikle katılmalı bu heyecanı yaşamalısınız çok keyifli🥰 oğlum okumayı bi söksün tekrar katılmak istiyorum inşallah 🤲🏻
Evet ilk influcerimiz sensin işin rast gitsin ❤️Allah bereket versin inşallah 🤲
Her zaman bekleriz canım 🤗 🤩 ❤️

Hemşom işin rast gitsin hep🥰

Allah'ım ne kadar güzeller :super: :KK60::nazar:
Emeğine sağlık bitanemmm. :KK9::KK9:
Teşekkür ederim hocam 🤗🌸❤️
Harika bir gelişme olmuş komşum 😍😅
Kolajlama fikri güzelmiş
Sağ ol komşummmm🤗🤗❤️😍
İlk sunumdan itibaren muhteşemsin bebeğim :KK68: sadece daha iyi fotoğraf çekmeyi öğrenmişsin hakkını yeme ilk sunumunda çok özenli ve güzel :KK68: hep öyleydin zaten
Yaa teşekkür ederim minikimm haklısın doğru çekim yapmak çok önemli öğrenmeye devam edeceğim bakalım 🤗🤗🌸

Merhaba,
Güzel bir konuya değinmişsiniz.
Yarışmalar yemekteyiz başlığı altında olduğu için uzun süre gözümden kaçmıştı. İlk kez geçtiğimiz ekim ayı anketine denk geldim fakat yarışmanın periyodik olduğunu yine farketmemişim.

Kek yarışmasına katılmayı düşündüm, son hafta müsait değildim ve başvuru süresi doldu.Sunum konusu da var tabi. İyi bir çekimin emeği daha kaliteli gösterdiği muhakkak. Bu noktada düşünmüyor değilim 😁

Tarifin özgün olması seçimimi etkiliyor olabilir. Sunum ve görsellikte bir kıstas tabi ki bununla beraber tarifin ne içerdiği daha öncelikli. İlk oyum portakallı bademli keke gitti. Çift aşamalı, meyveli, karamelize portakal, döküm tencere, sanırım detayları sevdim. 4 oy hakkına rağmen daha oy vermek istediklerim vardı. Mesela zebra kek; kuru kakaonun hem içte, hem dışta verdiği kendine has görüntü enfesti. Çikolatalı kekin sahibi çok iyi PR çalışmıştı. Ekim ayında siverek tavayı beğenmiştim. Yine çift aşama var, tepside harika bir kızıllık ve onun ağırlığını damakta hafifletecek yumuşacık patlıcan püresi. İki sefer keyifle yaptığım bir tarif oldu.

Sohbet kısmı içtenlik içeriyor ve kazanma gayretinin muhabbete gölge düşürmemesi dışaridan biraz okuyan biri için bile farkedilmeyecek gibi değil. Ben kimseyi tanımadığım için ve hali hazırda katılımda bulunmadığım için okumakla yetindim.

Dikkatimi çeken şey yemek ve yarışma konularının altındaki yorum sayfalarının kabarıklığı. Sık sık paslaşan kemik bir takipçi grubu var bu bölümün.

Merhaba,
Yarışmalar yemekteyiz başlığı altında olduğu için uzun süre gözümden kaçmıştı. İlk kez geçtiğimiz ekim ayı anketine denk geldim fakat yarışmanın periyodik olduğunu yine farketmemişim.

Kek yarışmasına katılmayı düşündüm, son hafta müsait değildim ve başvuru süresi doldu.Sunum konusu da var tabi. İyi bir çekimin emeği daha kaliteli gösterdiği muhakkak. Bu noktada düşünmüyor değilim 😁

Tarifin özgün olması seçimimi etkiliyor olabilir. Sunum ve görsellikte bir kıstas tabi ki bununla beraber tarifin ne içerdiği daha öncelikli. İlk oyum portakallı bademli keke gitti. Çift aşamalı, meyveli, karamelize portakal, döküm tencere, sanırım detayları sevdim. 4 oy hakkına rağmen daha oy vermek istediklerim vardı. Mesela zebra kek; kuru kakaonun hem içte, hem dışta verdiği kendine has görüntü enfesti. Çikolatalı kekin sahibi çok iyi PR çalışmıştı. Ekim ayında siverek tavayı beğenmiştim. Yine çift aşama var, tepside harika bir kızıllık ve onun ağırlığını damakta hafifletecek yumuşacık patlıcan püresi. İki sefer keyifle yaptığım bir tarif oldu.

Sohbet kısmı içtenlik içeriyor ve kazanma gayretinin muhabbete gölge düşürmemesi dışaridan biraz okuyan biri için bile farkedilmeyecek gibi değil. Ben kimseyi tanımadığım için ve hali hazırda katılımda bulunmadığım için okumakla yetindim.

Dikkatimi çeken şey yemek ve yarışma konularının altındaki yorum sayfalarının kabarıklığı. Sık sık paslaşan kemik bir takipçi grubu var bu bölümün.
Beğendiğinize sevindim. Siverek tava bana aitti 😊

Merhaba,

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz :KK200:
Katılmayı düşünürseniz her zaman bekleriz:KK19:

Rica ederim ☺
Şansımı denemeyi bende isterim.
Bir sonraki konu bu akşam açıklanacak sanırım.

Biz başladık :)

X