Yemek kirizi ile nasil basacikabilirim ve en kolay nasil kilo verebilirim?

Havvacimm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2016
66
63
29
Merhaba,
ben 15 kilo vermek istiyorum. Ama her basladigim gün sabahtan yemek krizine giriyorum, hem tatli hem tuzlu.. Gün icerisinde de hep kontrolsüz yemek yiyorum. Az yemege calistigim zamanlar dayanamiyorum. Bugün bolca sebze yiyeyim diyorum, güzel basliyorum ama sonra tekrar yemek krizine giriyorum. Cogunlukla tatli. Bi ara atistirmalik havuc hazirladim, durmadan ac kalmamak ve krizi desteklememek icin, tatliya tuzluya saldirmamamk icin ama buna ragmen olmadi.. Yemek krizlerinde tatliyi bolca yiyorum tuzlu yersem genelde 1 tabak zor yiyorum ama gün icerisinda bu bir kac tabak yemek oluyor.. Bu krizlere nasil engel olabilirim ve hatta hic krize girmemek icin ne yapabilirim? Ve en kolay nasil kilo verebilirim? Neden kolay diye sorarsaniz, cünkü bir seyde cok zorlanirsam hemen pes ediyorum o yüzden kolay olsun yavas olsun ama sonunda istedigim yere ulasayim. Kosu ve yüzmek disinda spor da yapabilirim. Bisiklete binmek, hizli yürüyüs yapmak gibi ama bisikleri pek sevmiyourm sadece mecbur kalirsam. Bu arada 22 yasindayim, boyum 156 ve kilom 60. boyuma göre kilom cok fazla. 34 bedenden 40 beden oldum. Cok bicimsiz kilo aliyorum. Gidik, ense gibi yerlerde cok fazla.. Kamburum varmis gibi duruyor. doktora gittim yag dedi :KK43: Kulaga nekadar komik gelsede, cok zor bir durum. Lütfen bana güzel ve ise yariyabilecek önerilerde bulunun :KK43: simdiden tesekkürler :) Bu arada benimle beraber diyete baslamak isteyen olursa bana mesaj da atabilir. Belki bi arkadasla beraber daha kolay ve daha eglenceli olur.

TATLIM SU İÇİCEKSN BOL BOL İDENİ DOLU HİSSEDERSEN KRİZLERİNE KARSI KOYABİLRSN GİBİ GELİYOR. VE İSTERSEN DİYETE BAŞLAYABİLRİZ BERABER BN BUGÜN YAVASTN BAŞLADM :)

TATLIM SU İÇİCEKSN BOL BOL İDENİ DOLU HİSSEDERSEN KRİZLERİNE KARSI KOYABİLRSN GİBİ GELİYOR. VE İSTERSEN DİYETE BAŞLAYABİLRİZ BERABER BN BUGÜN YAVASTN BAŞLADM :)

Merhaba. Bende bugün başladım. Yarında spora başlamayı düşünüyorum, beraber yaparsak çok sevinirim. :)

:) bn beyaz ekmeği bıraktm her öğün iki dilim cavdar ekmeği yiyorum bol bol su içmeye çalışıyorm :)

Hemen çok zorlama kahvaltını istediğin gibi yapmakla başla ekmeği falan kepeğe çevir çayda kahvede şekeri azalt, yağsız peynirlere geçiş yap, ondan sonra öğlene doğru acıktığında ya da akşama doğru önce bi dur otur yerine iki bardak su iç sakin ol :)) sonra kendine porsiyon küçült, ufak adımlarla başla yani aç kalıcam gıdım yicem mantığıyla girme...

:)) KIZLAR MERHABA İKİ GÜNDR KONTROLLÜ YİYORM BAKALM DEVM ETTİREBİLECEK MİYİM :)

aslında kilo vermek çok kolay ben 4 ayda 26 kilo verdim ama önemli olan iradeli olmak.. şuandan itibaren dahada iradeli davranmaya çalışıcam. kimse benim yerime gelip kiloları vermicek. son 10 kilo

aslında kilo vermek çok kolay ben 4 ayda 26 kilo verdim ama önemli olan iradeli olmak.. şuandan itibaren dahada iradeli davranmaya çalışıcam. kimse benim yerime gelip kiloları vermicek. son 10 kilo
Maşallah 4 ayda nasıl verdin 26 kiloyu? Ben bir ayda 2-3 kiloyu zor veriyorum ! :işsiz:

Ivir zivir yeme derdi bendede var buyuzden veremiyorum nekadar su icersem iceyim yemegegin basina oturdummu yiyorum arkadas iyi bi yiyiciyim nasil olcak boyle

Bende 75 kiloyum 158 boyum kilo vermek istiyorum ama kontrol edemiyorum kendimi surekli ac hissediyorum ve hep uykum var halsizim tansiyonum düşük nasil bir yol izlemem gerektigini bilemiyorum

X