Yaz Kapıdan Baktırır ... Şok diyet mi Yaptırır :)

Efser Efser canım 3 lü hanelerden koşarak uzaklaşacağız ...dikkat etmeye devam et .. Mayıs sonu 89hayal değin inan ... :KK200:

Munzevi Zencefil Munzevi Zencefil canım menün gayet sağlıklı ve ideal geldi bana ..yetiyorsa ne mutlu ... ama leptini çalıştırmak için sürekli tokluk hissinden kurtalabilirsin biraz öğün aralarını uzun tutup.

H heyhattt merhabalar ... konuyu kendi diyet hikayemden yola çıkarak açtım .. istikrarla devam edersen 63.5 tan hedefe varmana inan engel yok ...

Sürekli burada olamıyorum ben ama her fırsatta aklınıza takılan soruları seve seve yanıtlarım ...

Miyav_su Miyav_su canım :super:
:super:

Efser Efser canım 3 lü hanelerden koşarak uzaklaşacağız ...dikkat etmeye devam et .. Mayıs sonu 89hayal değin inan ... :KK200:

Munzevi Zencefil Munzevi Zencefil canım menün gayet sağlıklı ve ideal geldi bana ..yetiyorsa ne mutlu ... ama leptini çalıştırmak için sürekli tokluk hissinden kurtalabilirsin biraz öğün aralarını uzun tutup.

H heyhattt merhabalar ... konuyu kendi diyet hikayemden yola çıkarak açtım .. istikrarla devam edersen 63.5 tan hedefe varmana inan engel yok ...

Sürekli burada olamıyorum ben ama her fırsatta aklınıza takılan soruları seve seve yanıtlarım ...

:KK200::KK200::KK200::KK200:

Merhaba..
Aranıza yeni katıldım..
Benim halim biraz zor..Ama kararlıyım..
Sağlıklı beslenemedigim için kilo alıyorum sanırım..
Et,yumurta,süt,yoğurt yiyemiyorum kokusuna bile gelemiyorum..
Tavuk ve balıktan çok az yiyorum öyle herşeyde değil..
Ve tiroid hastasıyım onunda kilo vermede zorluğu oluyor..
Fikirlerinize ve deneyimlerinize ihtiyacım var..
Herkese sağlıklı günler.

Selam kızlar.
Ben de geldim aranıza kabul wder misin?
Subattan beri 68den 63.5a düstüm.ilk ay spora gitmistim.sonra gidemedim.motivasyonumu kaybetttim.işler bu ara cok yoğun.sizle beraber tekrar baslamak istiyorum.aslinda gecen hafta 62lerdeydim.ama bu ara ödemden patlamak üzereyim.
Neyse sizlerle şekerler 63.5tan tekrar baslamak istiyorum.

Buranın yerlisi benim galiba uzun bir yol hikayesi benimki :110::anneadayı:inşallah kuzum :dua:

Merhaba..
Aranıza yeni katıldım..
Benim halim biraz zor..Ama kararlıyım..
Sağlıklı beslenemedigim için kilo alıyorum sanırım..
Et,yumurta,süt,yoğurt yiyemiyorum kokusuna bile gelemiyorum..
Tavuk ve balıktan çok az yiyorum öyle herşeyde değil..
Ve tiroid hastasıyım onunda kilo vermede zorluğu oluyor..
Fikirlerinize ve deneyimlerinize ihtiyacım var..
Herkese sağlıklı günler.
Kaç kilo fazlan var ?

Kizlar bugün iyi baslangic yapamadim.az az da olsa yememem gereken seylerden yedim.
Haftaya sali regl olmam lazim ama bu haftadan davul gibi oldum.deli gibi sistim.bu dönemlerdeki ödem icin önerleriniz var mi?23 Nisanda sunucuyum.o zamana kadar biraz daha vermem lazim.metobilizmayi calistiran sizlerde eksileri görmenizi saglayan kesin tarifler var mi?Sihirli yardimci formülleri paylasalim.

Ben baslayayim.elma,limon,tarcin, karabiber,karanfilden olusan cay.
Ben de ise yaradi.Biraz ara verdim bu ara.vücut alismasin diye.

Ne kadar uzun canım eşlik ederim sana seve seve
Miyavsu canım herkeşide taniyon mesaj alindi merkez:))
Ausencia Ausencia tebrikler canım 30 kilo çok iyi bir rakam 90+ ya bazen ugruyorsun tanıyorum gıyabında seni bende karatayla 21 kilo verdim şuana kadar ama benimki çok zor ilerliyor 1.5 yıldır düşe Kalka anca bu kadar oldu

Miyavsu canım herkeşide taniyon mesaj alindi merkez:))
Ausencia Ausencia tebrikler canım 30 kilo çok iyi bir rakam 90+ ya bazen ugruyorsun tanıyorum gıyabında seni bende karatayla 21 kilo verdim şuana kadar ama benimki çok zor ilerliyor 1.5 yıldır düşe Kalka anca bu kadar oldu
Ne yaparsın meşhur oldum şu kilolar yüzünden başka topiklere gidiyorum yok olmuyor buralar beni çağırıyor canım burger kıng reklamı gibi ateş seni çağırıyor şu kiloyu vereyim buradaki adımı değiştirecem :KK70::KK70:

Dünkü menüm yorgunluğunluğuma galip geldi yazamadım :KK16:
Sabah kahvaltım
2 yumurta
1 k.b kutusu kadar az yağlı peynir
2 dilim çok tahılı ekmek
Domates şekersiz çay
Ara 3 kuru kaysı 1 türk kahvesi
Öğlen
Biraz saçmamalımış olmuş olabilirim :oops:
1 közlenmiş patlıcan
1 küçük közlenmiş patates
4 küçük etli kabak dolması
3 kaşık yoğurt bol salata
Ara öğün tabiki yapmadım :KK22:
Akşam
Domanın Kapaklarının içinden ayırdım ondan tanesiz sadece kapaktan çorba yaptım tahmin etmiyecegim kadar lezzetliydi
1 kase çorba ve 3 kaşık yoğurt

Bu sabahki tartı kafayı yememişse :KK57:beni ćok mutlu etti:halay:
Gerçekten mi tebrik ederim :KK200: Ben tartılmayıp ölçü alıyorum bakalım nasıl olacak :KK68: Kilom pek değişmiyor. Ama yinede pazartesiye bir tartılayım belki bende mutlu olurum sizin gibi :KK37:

X