Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu yemek odası takımıma hangi salon takımı uyar?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

kolera9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
956
296
Kızlar yemek odası takımım kesinleşti ama daha önce paylaştığım salon oturma grubunu değiştircek gibiyim, bi bakar mısınız sizce hangi koltuk takımı daha çok uyuyor?

1)

2)

3)

4)

5)

6)

7)İlk seçtiğim koltuk takımı bayılarak almıştım aslında ama çok mu uyumsuz olmuş?

Sarı berjerli koltuklar çok hoş,çok modern, sarı renk berjerleri olmazsa tabiiki.Berjerler farklı renk olmalı bence.

Çok güzel koltuklar varken neden bu eski modeller?
Çoğu aynı zaten. En iyisi 2 ama bence o da güzel değil.

Kese kağıdı rengi yada bir ton açığı kum beji de çok güzel olur.Hepsi aynı ton olunca boğulur insan.Konsolun içindede kese kağıdı rengi var sanırım, uyar takımınıza hem daha iç açıcı olur.

Bence 2. Çünkü yemek odası takımın modern, klasik değil bu nedenle daha modern kesimli bir koltuk takımı olmalı ve kahve ağırlıklı anladığım kadarıyla yemek takımı bu nedenle koltuklar da kahve olsa

Sonuncu hariç bence hepsi uygun aksesuar, fon ve halılarla birbirini tamamlayabilecek potansiyelde.
Ağaç renkleri farklı da olsa bütün gibi durabiliyor, kiraz belki biraz kırmızı baskın bir ağaç olduğundan diğerleri arasında sırıtabilir. Beyaz ayaklı olan koltukları ise direkt eleyin.

Daha farklı model bir köşe takımı ile daha spor bir bütünlük yakalanabilir, o da olur.

Ben 2 ve 6 diyorum. Ama 6 tek renk olmamalı.
Altını rahatça süpürebileceğiniz bir koltuk seçmenizi tavsiye ederim. Sormadınız gerçi...
Sizin seçiminizi beğenmedim.

3 ve 7 cok kötü... 2 en iyisi ama coook daha guzeller var niye bu eski modellerle sınırlı kaldinizki?

Bence koltuklarda bu düğmeli modeller klasik duruyor, yemek odası takımınız ise modern. Bunlardan başka alternatifiniz yok mu?

Bence yemek odasını değiştirin hiçbiri uymuyor

3 numara gözlerimi kanattı korkunc
aldıgınız da hic uymamıs bence
2 numara diyorum kesinlikle, digerleri no way

X