Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu yemek odası takımıma hangi salon takımı uyar?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
2
Ve evet, bence uyumsuz olmuş.
teşekkür ederim,2nin berjeri sarı renk sizce onu ne renkle değiştirebilirim?

Sarı berjerli koltuklar çok hoş,çok modern, sarı renk berjerleri olmazsa tabiiki.Berjerler farklı renk olmalı bence.

Teşekkürler,evet sarıyı bende sevmedim ne renk olabilir berjerler?

3 vw 7 kesinlikle olmaz
2 ve 4 olabilir baska secenek yok mu?

maalesef yok

Çok güzel koltuklar varken neden bu eski modeller?
Çoğu aynı zaten. En iyisi 2 ama bence o da güzel değil.

ben 7.koltuğu satın almıştım zaten burdan, iade şansımda yok,sadece değiştirebilirim o yüzden o markadaki bu modellerle sınırlıyım. Neresi aynı hepsi birbiriyle farklı.

Kese kağıdı rengi yada bir ton açığı kum beji de çok güzel olur.Hepsi aynı ton olunca boğulur insan.Konsolun içindede kese kağıdı rengi var sanırım, uyar takımınıza hem daha iç açıcı olur.
İstenilen her renge çeviremiyolar koltukları sanırım :/

Bence 2. Çünkü yemek odası takımın modern, klasik değil bu nedenle daha modern kesimli bir koltuk takımı olmalı ve kahve ağırlıklı anladığım kadarıyla yemek takımı bu nedenle koltuklar da kahve olsa

evet 2 güzel gibi peki sarı berjer ne renk olabilir sizce?

teşekkürler,ben 3 numaradaki modelin normal koltuk modelini almıştım 7.ciyi yani ,ama değiştiricem sanırım

2 numara daha iyi. Koltuklarin hepsi ayni zaten bi renkleri farkli.

Koltukların neresi aynı yahu hepsi çok farklı? Teşekkürler
ton rengini mobilyana uygun yaptirirsan çok harika olur. Tıpkı benim koltugumdan bu arada

Teşekkürler hangisi sizin koltuğunuz tam anlayamadım 7.ci mi?Renk seçenekleri sınırlı sanırım

Sonuncu hariç bence hepsi uygun aksesuar, fon ve halılarla birbirini tamamlayabilecek potansiyelde.
Ağaç renkleri farklı da olsa bütün gibi durabiliyor, kiraz belki biraz kırmızı baskın bir ağaç olduğundan diğerleri arasında sırıtabilir. Beyaz ayaklı olan koltukları ise direkt eleyin.

Daha farklı model bir köşe takımı ile daha spor bir bütünlük yakalanabilir, o da olur.

en uyumsuzunu almışım ben sonuncuyu almıştım :KK70: ama değiştiricem sanırım bu modeller var sadece aldığım mağazada.

Ben 2 ve 6 diyorum. Ama 6 tek renk olmamalı.
Altını rahatça süpürebileceğiniz bir koltuk seçmenizi tavsiye ederim. Sormadınız gerçi...
Sizin seçiminizi beğenmedim.

Teşekkürler, 6da başka ne renk olabilir sizce?

3 ve 7 cok kötü... 2 en iyisi ama coook daha guzeller var niye bu eski modellerle sınırlı kaldinizki?

7.ci koltuk takımını almıştım ben zaten burdan,iade yok değiştirme şansım var sadece o yüzden o mağazadaki modellerle sınırlıyım

Bence koltuklarda bu düğmeli modeller klasik duruyor, yemek odası takımınız ise modern. Bunlardan başka alternatifiniz yok mu?
7.ci koltuk takımını almıştım ben zaten burdan,iade yok değiştirme şansım var sadece o yüzden o mağazadaki modellerle sınırlıyım.

teşekkürler sarı berjere ne diyosunuz ne renk olabilir o?

altında bazası var mı ona bak

bakıyorum :)

Bence yemek odasını değiştirin hiçbiri uymuyor

Hayır yemek odamı çok seviyorum :)

3 numara gözlerimi kanattı korkunc
aldıgınız da hic uymamıs bence
2 numara diyorum kesinlikle, digerleri no way

O kadar mı kötü ya 3 ve 7:KK43: teşekkürler

teşekkürler

2 numara güzel ama salon hep aynı tonlarda olur. Bence bir de yeşile bakın. Hem uyumlu renkler hem de abajurla veya tablolarla zenginleştirebilirsin :)

2 numara güzel ama salon hep aynı tonlarda olur. Bence bir de yeşile bakın. Hem uyumlu renkler hem de abajurla veya tablolarla zenginleştirebilirsin :)

2 numaradak koltukları alırsamda yastıklar,halı ve perdeyle renklendirebilirim aslında. Yeşil dediğiniz çok patlar gibi geldi bana

2 numaradak koltukları alırsamda yastıklar,halı ve perdeyle renklendirebilirim aslında. Yeşil dediğiniz çok patlar gibi geldi bana

Berjer ne renk olabilir diye sormuşsunuz, berjer kirli beyaz olabilir. Tam olarak koltuklar ve yemek odası sandalyelerinin rengini bilemediğimiz için. Berjerde genelde ya birkaç ton koyusu ya da birkaç ton açığı şık oluyor.

Berjer ne renk olabilir diye sormuşsunuz, berjer kirli beyaz olabilir. Tam olarak koltuklar ve yemek odası sandalyelerinin rengini bilemediğimiz için. Berjerde genelde ya birkaç ton koyusu ya da birkaç ton açığı şık oluyor.

sandalye rengi resimdekinin aynısı koyu kahverengi

2 dışında ki tüm modeller çok eski. 2 en azından daha modern duruyor.
Sarı berjer de renk katabilir tabi halı, yastık ve diğer aksesuarlarla tamamlanirsa.

Sadece 1tane 3lü bu renk diğer berjer ve üçlü açık renk olabilir krem gibi... Yalnız bana da bütün koltuklar aynı bir tek renkleri farklı gibi geldi. Baya inceledim

2 dışında ki tüm modeller çok eski. 2 en azından daha modern duruyor.
Sarı berjer de renk katabilir tabi halı, yastık ve diğer aksesuarlarla tamamlanirsa.

Sutlu kahve olabilir yada kirmizi tam obur renkleri secemiyorum kirmizidan emin degilim.

Teşekkürler hepinize

Kızlar yemek odası takımım kesinleşti ama daha önce paylaştığım salon oturma grubunu değiştircek gibiyim, bi bakar mısınız sizce hangi koltuk takımı daha çok uyuyor?

1)

2)

3)

4)

5)

6)

7)İlk seçtiğim koltuk takımı bayılarak almıştım aslında ama çok mu uyumsuz olmuş?

Kuzum ben en çok 2. seçeneği beğendim, koltuklar benim sevdiğim tarz, fakat berjerleri sarı olmamalı, ya sandalyeler gibi koyu kahve olmalı ya da bir renk katayım diyorsan ceviz yeşili ya da mint yeşili olabilir berjerler, kahverengiye uyar. Koltuklar böyle yastıklı olunca oturduğunda çok rahat ediyorsun, ayakların havada kalmıyor ve yastıklar bütün olduğu için düzeltmesi de kolay oluyor.Ayakları da yüksek hem rahat temizlersin altlarını. Tülünü düz al derim, mobilyaların modern çünkü, halını da bence karışık desenli değil de sadece renk geçişleri olan bir model seçebilirsin, eğer desenli seviyorsan sade seç derim. Ama unutma orası senin evin olacak, senin ne istediğin önemli, içine hangisi daha çok siniyorsa onu seç. Hepimizin aynı modeli, rengi beğenmemiz mümkün değil :KK66:

Kuzum ben en çok 2. seçeneği beğendim, koltuklar benim sevdiğim tarz, fakat berjerleri sarı olmamalı, ya sandalyeler gibi koyu kahve olmalı ya da bir renk katayım diyorsan ceviz yeşili ya da mint yeşili olabilir berjerler, kahverengiye uyar. Koltuklar böyle yastıklı olunca oturduğunda çok rahat ediyorsun, ayakların havada kalmıyor ve yastıklar bütün olduğu için düzeltmesi de kolay oluyor.Ayakları da yüksek hem rahat temizlersin altlarını. Tülünü düz al derim, mobilyaların modern çünkü, halını da bence karışık desenli değil de sadece renk geçişleri olan bir model seçebilirsin, eğer desenli seviyorsan sade seç derim. Ama unutma orası senin evin olacak, senin ne istediğin önemli, içine hangisi daha çok siniyorsa onu seç. Hepimizin aynı modeli, rengi beğenmemiz mümkün değil :KK66:

Çook teşekkür ederim :)

1 numaranin acik rengi ve kadife kumas olmayan haliyle cok guzel olur, 4 numarali modelide yakistirdim ben

Canım bende senin yemek takımın var dilersen yarın sana dekorumu paylaşırım ben vintage ve bu yemek takımını harmanladım özgün ve Harika oldu bana göre aksesuarlar ve halı perde ile beraber

Sevgili kolera merhaba şimdi salonun fotolarını gönderiyorum ama oğlum el çabukluğuyla dağıttığı için parça parça çektim kusuruma bakma lütfen ve evim koyudur evet zira koyu renk bana asil görünür hep

X