Yemek yesem bir türlü yemesem bir türlü...

CANLARIIM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
680
3
merhaba kızlar!!benim derdim de büyük belki çok hamile böyle..sabah kahvaltı yapıyorum halsizleşiyorum rahatsızlaşıyorum nefes alamıyorum en az 10 dakika yatarsam kendime geliyorum bıraksalar daha çok yatacağım da işe gitmem lazım...öğlen yemek yiyorum acayip kazınıyorum yiyorum vucutta yine halsizlik karın bölgede ağrı işyerinde yatamıyorum tabi..akşamda aynı...ne yapmak lazım ??? bilmiyorumkismile mafoldumben eyvahedigeldismile

çokda yemiyorum ama başdönmesi nefes alamamızlık yaşıyorum çok sıkıntıdayım fikir verecek yok muu??bilmiyorumkismile

çok yükleniyorsun gibi geldi bana? hazımsızlık gibi bişey herhalde senin sorunun... belki porsiyonlarını küçültüp sıklaştırsan biraz faydası olur.. ben çalışırken hamile arkadaşlarım yanlarında taze - kuru meyve getirirlerdi.. ya da yemekhaneniz uygunsa yemekten biraz ayırıp öğleden sonra yemek üzere yanında taşıyabilirsin.. tabi bu söylediklerim nasıl bir işin olduğuna bağlı olarak değişir :) umarım kolayca atlatırsın bu sorunu yerimseniben

çok yükleniyorsun gibi geldi bana? hazımsızlık gibi bişey herhalde senin sorunun... belki porsiyonlarını küçültüp sıklaştırsan biraz faydası olur.. ben çalışırken hamile arkadaşlarım yanlarında taze - kuru meyve getirirlerdi.. ya da yemekhaneniz uygunsa yemekten biraz ayırıp öğleden sonra yemek üzere yanında taşıyabilirsin.. tabi bu söylediklerim nasıl bir işin olduğuna bağlı olarak değişir :) umarım kolayca atlatırsın bu sorunu yerimseniben

yemekhane değil bizim ki dışardan yiyoruz ben bazen evden getiriyorum ama a zda yesem ağrı karınla mide arası halsizlik başlıyor teşekkürler cevap için..

bilemiyorum ki canım yaa inşallah ciddi bişey yoktur.. doktorunla konuş dicem ama çok klasik bi cevap olacak :) neyse dikkat et kendimne yerimseniben

bilemiyorum ki canım yaa inşallah ciddi bişey yoktur.. doktorunla konuş dicem ama çok klasik bi cevap olacak :) neyse dikkat et kendimne yerimseniben

doktora söylesem oda diyecek ki az ye az yiyorum o 3 litre su iç günde diyor nereme içeceksem o kadar suyu oofff:sinifsinif:

Benim sekerim cikinca ayni seyler oluyor, istersen bir sekerine baktir. Ilk lokmadan tam 1 saat sonra sekerinin 140'i, daha da iyisi 120'yi gecmemesi gerekli. Hatta cogu insanda 100-110'u gecmez. Her halukarda yemekten sonra kendini hareket etmeye zorlarsan 5 dakika icinde bu halsizlik hissi gidebilir belki, bana oyle oluyor. En az 10 dakika yurumek lazim.

ammmmann şekerim mi var yanii...şeker yüklemesine gideceğim orda bakılır zaten gerçekten bende merak ettim..

X