Yenge sorunsalı?

Yani severler beni diyorumda inşallah öyledir kendi kendime element uydurmuş olmayayimde

Eve ailesi geliyormuş konusu hariç haklı olduğunuz yerler var. Abiniz ve yengenizin evine kim geliyor kimi ağırlıyorlar onların bileceği bir konu bence kesinlikle karışmayın abiniz rahatsız olsa eşiyle bu konuyu paylaşır. Diğer konulara gelince yengenle konuşmayı dene derdim ama hem hamileymiş birde hamileliğini kullanıyor diyorsun o biraz riskli olabilir ne yapacağını kestiremedim ama abinle kesinlikle bu konuları paylaşmalısın yüz yüze gelip rahatsız oldugun konuları yengenin uslubunden tavırlarından rahatsız oldugun ne varsa abinle paylaş baktın olmuyor abine de yengene de mesafe koyarsın

Onlarin evine girip cikan sadece onlari ilgilendirir. Rahatsiz olcak biri varsa o kisi abindir.. Eger rahatsiz olmuyorsa baska kimseye laf dusmez.

Yengen konusunda yapacagin iki sey var. Ya ayni onun gibi davranip sakaya vuracaksin.
Ya da uzak duracaksin.

Sahsen ben olsam gitmemeyi secerdim.
Abin sorarsa da yengemin igneleyici laflarini gormuyor musun? Ben onu kardesim gibi goruyorum ama o gorumce asagi, gorumce yukari. Kiriliyorum ama senin hatrina laf soylemiyorum. Huzurunuz kacsin istemiyorum oyuzden cozumu size gelmemekte buldum dersin.

Hiç Gitmeyin ,evine asla adım atmayın.o size gelirse hoşgeldiniz der odanıza çekilirsiniz. Ama asla abinizle kopmayın sürekli abinizi arayın sorun teli o alırsa soğuk konuşup neyse işim var iyi günler diye çat kapatın.Fırsat vermeyin bişe söylemesine, Zamanla siz gitmedikce abinizin gözüne olanlar batar,erkekler ne olursa olsun. Bu konuda çok hassas,senin ailen geliyor benimkiler niye gelmiyor diye sorgulamaya başlar. Olurda birgün size sorarsa söyleyin abinize şimdi değil o fark etsin . Hakaretlerinden herşeyi şakaya vurdurup küçümsemesinden ,beni alıngan diye gösterip istediğini söylemesinden bıktım. Kendi ayaklarımla hakaret yemeye gelemem diye kestirin atın. Yengeniz Duyup arayınca ki arar,Herşeyin farkında olduğunuzu ,ne söylemek isterse artık şakaya vurdurmadan açık açık konuşmasını karşısında çocuk olmadığını söyleyin. Merak etme asla evine adım atmayacağım amacın o biliyorum başardın diye teli kapatın,o huzursuz olsun.

Ben ailesinden şikayetçi değilim tabii ki gidip gelirler ben onlara bu konu da bir şey söylemedim ama mesela akşam bize oturmaya geliyorlar yengem böyle bana bakıp diyor ki eve giderken kardeşimi de alalım bizde kalsın o yüzden garibime gidiyor yani art niyetli davrandığını düşünüyorum... Ben bir an hızlı hızlı karışık yazınca yanlış anlaşılmaya da davetiye çıkarttım ama ne demek istediğimi anlarsınız umarım

Konuşmayı defalarca denedim de kendinden asla taviz vermiyor en haklısı o... Ya aslında kardeşlerini de kişisel sevmiyorum bir kaç olay yaşadık.
olay sadece görümce demeleri değil birkaç kere aynı ortamda toplanmıştık bu arkadaşların sevgilisi de vardı küçük olan sürekli bana sevgilim yakışıklı mı diye sormaya başladı bende yani ben ne diyeyim sen yakışıklı buluyorsan olay bitmiştir dedim sonra bana diyor ki seni denedim haha zarar gelmez doğru cevap verdin tarzı bir şeyler söyledi..

Geçen geldiler ben birde diyorum ki canının istediği bir şey var mı safım herhalde ben ya jgbskjdsnks
Bu arada yorumunuz için teşekkürler

Teşekkürler mantıklı :)

Elin delisi yüzünden abinin evine gitmekten vazgeçme eger gtmezsen istediğini yapmis olursun cok sinirlendigin yerde seninde mizacin bu heralde deyip gülerek söyleyip söyleyip saka yaptim getiyorsun de gorumce konusunuda açıkça söyleyip onu boz benim bi adım var de sen bozulacagina o bozulsun son olarak orasi onlarin evi bosver gelenine gidenine kafani yorma kendi paralarıyla kendileri geçinmeyi ogrensin

Ben kafamı yormuyorum kendileri anlatıyor

8 eltimin 4 ü ile yaşadığım sorunları anlatsammmmm.oooooo ooooo....sende şaka yollu lafı sok..bu kadar da kafana takma..duymamazlıktan gel.falan

Anladım canım şimdi seni... Kardeşleri de ayrı bi gıcık diyorsun yani hayret bişey ya ne demek zararsız seni denedim falan bunların hepsini abine anlat canım

8 elti mi maşallah derdimiz var demiyelim çarpılırız

Yen
Beni anladığınız için teşekkür ederim ama ben bir kere şaka yollu bir şey söylesem abime şikayet edip kardeşin bana ne dediii bak gör diyor.. akışına bırakacağım sanırım
Yenge sorunsalı değil yenge sorunu?
Kardeşin ne dedi derken bunu sinirli, sert bir şekilde mi söylüyor? Yoksa yumuşak bir ses yönü ile şaka gibi mi belirtiyor?şikayet ederse etsin.hakaret etmiyorsan,şaka yollu lafı sokuyorsan sorun olmaz ama sen o kadar bu mevzuyu büyütmüşsün ki herşeyi dert eder olmuşsun..hayat birazda politik olmaktır

Ben arkadaşlarımla takiliyorum evli insanların muhabbetleri sarmiyor diyin gitmeyin. Mecbur musunuz? Abiniz eve geldiğinde gorusursunuz

Olsun canım saf demek salak demek değil iyi niyettir. Sende iyi niyetli Bi kızsın belliki boşver kim ne yaparsa yapsın sen kalbini temiz tut. Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır sonuçta değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…