Yenge sorunsalı?

Anladım canım şimdi seni... Kardeşleri de ayrı bi gıcık diyorsun yani hayret bişey ya ne demek zararsız seni denedim falan bunların hepsini abine anlat canım
Abime anlatmadım araları açılır diye başka şeyler de yaptı söyledi kardeşleri onda da konusunu açtığımda yengem şaka onların hepsi aşkolsunn alındın mı filan diye konuyu kapatmaya çalıştı

Ben takmadıkça üstüme gelmeye başladılar artık takar oldum.. Size katılıyorum

alay eder gibi konuşuyor benimle daha çok ve ses tonu pek yumuşak değil genelde

Abim şaka yollu bir kere onun kardeşine bir şey söyledi o da nişanlısıyla alakalıydı ve kötü bir şey değildi... sen benim kardeşim hakkında yorum yapamazsın diye bağırdı

Olsun canım saf demek salak demek değil iyi niyettir. Sende iyi niyetli Bi kızsın belliki boşver kim ne yaparsa yapsın sen kalbini temiz tut. Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır sonuçta değilmi
Teşekkürler yorumunuz için bence de ne yaparsa yapsın herkes kendi kötülüğünden sorumlu

Canim seni abla olarak goruyorum demeyi birak.
Sen sadece abimin esisin mesafesini koy.
Anladigim kadariyla yenge gayet cenebaz, kaos seven, ayarsiz dengesiz biri.
O yuzden laf yetistiremiyorsan bile onu hic tinlamadigini goster.
Hic alinma, ozel muhabbetlere girme, moralini hic bozamasin, soylesin dursun.
Abine sikayet ederse de ay askoom bak gorumce napiyor diye yine, gorumce diye diye gorumce oldugumu hatirlatti aşkosuu dersin sen de abine gulerek.
Cok zoruna giden seylerde de saka tarzin da baya berbat, bayat, espri duzeyin de ilkokul 1den kalma vs gibi sakayla karistir sen de.
Abin de ahmak degilse goruyordur onun kumasini da.
Yani en azindan aptal gibi gorunme cunku yenge muhtemelen icinden cok salak bu ya diye dusunuyor.
Yani mesafeli dur veya altta kalma, baska yolu yok.

Evet doğru öyle düşünüyor muhtemelen Ben laf yetiştiremiyorum yengemle Muhabbet ettiğimde vs enerjim emiliyor adeta, böyle bir anda depresif biri oluyorum. mesafeli ve umursamaz olmayı deniyorum artık inadına yaparsam iş uzayıp gidecek kaosla fitneyle uğraşmak istemiyorum.

Ben yengeme haksızlık ediyormuşum. Hic ağzından bunları duymadım. Patavatsız kadın heran herseyi söyleyecek biri. Ben böyle insanlarla konuşurken çok geriliyorum. Çünkü sandığımdan çok daha çirkinleşebiliyorlar. Neyse. Gidip gelmeye devam et, hayatın hakkında yorum yapmasina müsade eder şekilde konulara girme, hic bir konuda danışma. Akil vermek istediği zaman atıyorum okuyupta ne olacaksın okuma dedi sende "benim adıma kararlar verme" de herkes yerini bilsin herkese aynı muamele yapılmaz anlasın... 7 görümcem var bu arada tecrübeyle sabittir :)

Ben de geriliyorum valla çok çirkin hareketleri var. Hani o kadar iğrenç şeylerini oyunlarını yalanlarını vs gördüm ki.... Küçük mide bulandırıcı şeylerle uğraşmayı seven biri..
İki kere çağırdı ben gitmedim. Soğudum iğrendim içimden gelmiyor İşim var dedim zaten akşam 9 da yasak başlıyor gelmiş 7 de çağırıyor

Saglam bir yorum olmus.

Konu sahibi, yengenizle mesafeyi koruyun ama bu arada da kendinize cekiduzen verin.

Bunun erkek versiyonu eniştem hatta daha kötüsü ablam ilk evlendiğinde tepki veriyordum laf sokuyordum. Ablam sonraları sen geldiğinde böyle daha çok yapıyor sana inat beni üzüyor demişti sonra amaaan takmadım ne sölerse güldüm senden iyi yok dedim. Şimdi en sevdiği baldız benim ablamı çok az görebilirdim önceden şimdi eniştem sürekli çağırıyor.Abin için, yeğenin için, yengen dünyanınen zekisi gibi davran ne olucak boşver:)

Sukur madalyonun diger tarafindan da sikayet geldi sanorsin hep yengeler melek gorumceler problemli bence sizde " saka" yapin onun tarafina hadi bu ayda su faturasindan yirttiniz gibi yengenizin dili "saka" ise ayni dilden konusun gulumseyen bir ifadeyle. Ama bir yandan da ilk yil gercekten bazisi alisamiyor belki yengenizde oyledir ondan ailesi geliyordur bilemiyorum. Abiniz mutluysa birakin o onun hayati sizde ayda bir misafir gibi gidin okulunuza kendi arkadaslariniza yonelin.

Kestane kısmından sonrasını okumadım.Çözümğ çok basit arkadaşım gitmeyeceksin.Gidecek olursanda annenlerle git dikkati dağılsın senle uğraşamasın.

kısaca anlatayim.
1.cok uzun olmuş karmasik bunu herkes anlamaz.
2.yengen cilveli isveli abini kandirmis bir kere
3.abin artik kapana girmis
4.kadin fesat ve oldukça görgüsüz bu böyle gider
5.uzak dur bazen lafini da söylemi senden cekiinsiz bu tiplere pasif kalırsan koylu kurnazligi yapar daha cok laf sokar ezmek isterler o yuzden lafini yeri geldi i söyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…