Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç burcu erkeğini çözemedim

alttire

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2011
44
0
bir Yengeç erkeği ortak arkadaşlar sayesinde tesadüf sosyal medyada karşıma çıktı ve ben ekledim. bi süre konuştuk hatta ilk zamanlar yakın davranıyordu sonra yüz yüze görüştük kısıtlı bi zamanda. gayet olumlu geçti. görüşme planları yapıldı. hatta bi gün belirledim kabul etti o gün gelince işinin olduğunu söyledi görüşemedik. aradan aylar geçti ve bu zaman diliminde ben ara sıra yazdım bi kaç gün sonra cevaplar geliyordu. bende rahatsız ettiğimi düşünüp geri adım attım bi şey yazmadım bi daha. sonra o bana görüşmek için mesaj attı. şehir dışında olduğum için geldiğimde görüşebileceğimizi söyledim. döndüğümde mesaj attım buluşmayı ima eden cevap vermedi. yine aylar geçti yengeç erkeğinin çekingenliğinden dolayı yine bir mesaj atayım dedim bu sefer o görüşmek için ısrar etti görüştük. 1 saat sonra bir arkadaşı daha geldi hatta (yalnız olmayı tercih ederdim). artık daha samimi olduğumuzu düşünürken. yine ona mesaj atamıyorum. ertesi gün attığım mesaja bi cevap verip bi vermedi çünkü. böyle oluncada hislerini anlayamıyorum belkide beni bi arkadaş gibi görüyor. bu durumu birde sizden duyabilirmiyim yengeç erkeği sevgilisi olanlar ne yapmalıyım :)

hiç yardımcı olacak olan. sevgilisi yengeç olan yok mu yahu gerçekten merak ediyorum :KK43:

uff bende de var arkadaşım bi yengeç belası :KK43: ilgiliydi görüştük ama tık yok beyefendiden. burçlara inanmazdım ama hep aynı dertler olduğunu görünce inanıyorum artık ne tuhaf adamlar bunlar.

Emin ol yengeç burcu erkeği kadar kovalanmaya bayılan bir erkek yoktur. Söylediklerin bana çok tanıdık geldi başımdan böyle bir ilişki geçti. Şu durumda hem ağır olmalı hem kovalamalısın. Yani bu adam çok dengesiz kovalayınca kaçıcaktır ama sevginden de emin olcaktır. Kovalamazsan da sevmediğini ilgilenmediğini düşünür ama bir yandan da cazip gelir. Açıkcası bana görüştüğü başka kişiler de varmış gibi geldi. Yanında arkadaşı olmasına hiç şaşırmadım arkadaşının düşüncelerine ihtiyacı olcak çünkü.

kovalamaya fırsat verse kovalıcam ama hiç fırsat vermiyor. konuşmuyor cevap vermiyor. öyle olunca da ben de ısrarcı olamıyorum bırakıyorum. ne düşündüğünü anlasam bi çok zor gerçekten :KK50: bakalım dönüş yapacakmı bekleyip görücem artık

Sen anlatınca kendimi gördüm ya burçlara inanmaya başladım artık ve yengeç erkeğiyle uğraşmak cidden yorucuymuş

yengeç burcu erkeği gerçekten hoşlandıysa, ilgisini çekmişseniz peşinizi bırakmaz. ben böyle biliyorum

merhaba arkadaşlar,
ben yaklasık yengeç burcu ekegıyle 5 sene flort ettık bunun ıkı senesı sozlu olarak gectı fakat sunu soylemelıyım kı baskalarına acı cektırmeyı sevıyor ve aynı zamanda kendıde acı cekıyor neyse bız evlenmeye karar verdık fakat ılıskı uzadıgı ıcın cılkı cıktı ve sureklı kavga edıyorduk ama bırbırımızsız asla yapamıyorduk kesınlıkle ertesı gun barısıyorduk fakat arkadaslarına cok duskun ve ılgısı az oluyor bır zaman sonra guven veremıyor sıze ve sızde devamlı bır suphe dogal olarak daha sonra bızım evlenmemız gerekırken abısı evlendı sıramızı saldık yıne bekledık benım herşeyımı aldı elımden nede olsa evlenmeyecekmıyız dıye kocan degılmıyım senın demıstı ve ben onu hıcbırseyı yokken sevdım ve daha sonra sozlu ıken ev aldı temelden gırmıstık bzızmle beraber ortaya cıktı ev sonra kıracı aldık bu arada esyalarımızı sectık falan derken ve bırbırımızı delı gıbı severken yıne bırgun kavga ettık herzamankı gıbı ama ınanın nedenını bılmıyorum ve bırdaha gorusmedık sonra hayatında bırı oldugunu ogrendım ve bana attıgı son msj senı cok sevdım sevıyorum ve hep sevecegım dedı ve 4 ay sonra bır baktımkı herkesten habersız sekılde evlenmiş aılesının bıle haberı yok ve ben kahroldum aradan 5 yıl gevtı ve suan nısanlıyım ama ıster ıstemez aklıma hergun geliyor Allah kımseyı benım dururumuma dusurmesın ve evlendıgı eşi benı bılıyordu evlenecegımızı bılıyordu çok yazık oldu gerçekten uzuldum agladım ve 5 senedır görmuyorum aramadı sormadı sadece merak ettıgım neden bunu yaptı?ve ayrıca sımdı bızım hayaller kurdugumuz temelden aldıgımız hafta gııttıgımız evımızde oturuyorlar suan :KK43:

anemm neymiş bu burç ya benden uzak Allah a yakın....aman aman tırstım...
bende bir yengeçle beraberliğin kıyısından dönmüştüm iyi ki dönmüşüm bakınca şimdi...

bir Yengeç erkeği ortak arkadaşlar sayesinde tesadüf sosyal medyada karşıma çıktı ve ben ekledim. bi süre konuştuk hatta ilk zamanlar yakın davranıyordu sonra yüz yüze görüştük kısıtlı bi zamanda. gayet olumlu geçti. görüşme planları yapıldı. hatta bi gün belirledim kabul etti o gün gelince işinin olduğunu söyledi görüşemedik. aradan aylar geçti ve bu zaman diliminde ben ara sıra yazdım bi kaç gün sonra cevaplar geliyordu. bende rahatsız ettiğimi düşünüp geri adım attım bi şey yazmadım bi daha. sonra o bana görüşmek için mesaj attı. şehir dışında olduğum için geldiğimde görüşebileceğimizi söyledim. döndüğümde mesaj attım buluşmayı ima eden cevap vermedi. yine aylar geçti yengeç erkeğinin çekingenliğinden dolayı yine bir mesaj atayım dedim bu sefer o görüşmek için ısrar etti görüştük. 1 saat sonra bir arkadaşı daha geldi hatta (yalnız olmayı tercih ederdim). artık daha samimi olduğumuzu düşünürken. yine ona mesaj atamıyorum. ertesi gün attığım mesaja bi cevap verip bi vermedi çünkü. böyle oluncada hislerini anlayamıyorum belkide beni bi arkadaş gibi görüyor. bu durumu birde sizden duyabilirmiyim yengeç erkeği sevgilisi olanlar ne yapmalıyım :)
Benim deneyimimi sorarsan kac kurtar kendini derim :) dengesizdi benim karsima cikan. ayni senin gibi msj yaziyodum 5-6 saat sonra cevap gelir yada gelmez. he sunuda biliyomki telf surekli cebinde. 6 ay gorustum hep msj yazmaya cekindim, aramayada. Dengesiz, ne dusundugunu anlamak imkansiz.

ama su varkı o kadar yasananı ben sılemedım o nasıl sıler bıranda ve sevdıgını bılıyorum ınanıyorum hıssedıyorum ama yazık olmuş gerçekten bır soz varya senın aklına geldıgı zaman onunda aklına sen dusersın empatı mı bu acaba devamlı aklımda olması bılemedım ama unutulmuyor ya kolay degıl gercekten acaba o unutmusmudur benı sılmısmıdır pısmanmıdır herkesın soyledıgı bırgun donucek pısman olup ama 5 yıl gectı sanırım kafamdakı sorularla gocucem bu dunyadan

Bir yengeç erkeği var, arkadaşım olur kendisi.
Sevgililerini hep alttan alan, hep çeken, hep onlara kendini adayan ve evlenmek için adımlar atan, çok iyi niyetli biri.
Hemen kategorize etmeyin insanları böyle.

Seven insan ve sevmeyen insan diye ayırın.
Arada büyük bir aşk ve sevgi yoksa (var zannedilenler de dahil) zaten dalgalı, tutarsız, saçmalık ve yalanlarla dolu ilişkiler olacaktır.

Burcum yengeç hala ilgiliysen Tavsiye verebilirim

X