Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Erkeği Çapkın mıdır ?

mesajlarını begendigim bütün arkadaşarla aynı fikirdeyim yengeç erkeginin üstüne koca tanımam :KK60::KK60::KK60:

evet yengeç burcu erkeği evine çok düşkündür, ama çapkın olduğu kesinlikle doğrudur sadece çok zeki olduğundan kimse ne yaptığını anlayamaz :KK1:

evet yengeç burcu erkeği evine çok düşkündür, ama çapkın olduğu kesinlikle doğrudur sadece çok zeki olduğundan kimse ne yaptığını anlayamaz :KK1:

hahaha benim oğlum 4 yaşında bir yengeç. fashion tv'yi açıyorum. anne değiştirme ben bakmıyorum zaten deyip eliyle gözlerini kapatıyor. parmaklarının arasından bakıyor kerata.. ama bir yandan da benden utanıyor. bana çaktırmamaya çalışıyor:KK55::KK55:

hahaha benim oğlum 4 yaşında bir yengeç. fashion tv'yi açıyorum. anne değiştirme ben bakmıyorum zaten deyip eliyle gözlerini kapatıyor. parmaklarının arasından bakıyor kerata.. ama bir yandan da benden utanıyor. bana çaktırmamaya çalışıyor:KK55::KK55:

ehuehuehu bak sen yaramaza, şimdiden büyüyünce mahçup bi çapkın olacağının sinyalini veriyor :KK4:

adı çapkınlık olmasa bile diger kızlarla arası iyidir utanma cekinme yok cıvık cıvık hiç bnlik deil ama naparsn başa geldi cekilir :KK76: cekermiyim daha acaba :97:

Arkadaşlar şimdi diyeceksiniz her erkek biraz çapkındır burçlara bakmaz diye.Ben şöyle anlatayım 1 aydır burcu yengeç olan biriyle beraberim.Gayet hoş tatlı beni de seviyor diye düşünüyorum.Fakat benim şu anda almanya da yaşayan bir çocukluk arkadaşım var burçlardan çok iyi anlar.Uzun zamandır konuşamıyorduk işte erkek arkadaşımın burcunu sordu bende yengeç dedim.Ben güzel fln diyeceğini beklerken aman uzak dur ayrıl kaç dedi.Ayenen şöyle söyledi"seni çok sever görünür ama gözü hep dışarıdadır sıkılınca kaçar bir bahane bulup ayrılır başka kızları fethetmeye doğru yol alır yıkılırsın sonra"dedi.Ve çok kesin konuştu.Ben bir sürü dil döktüm seviyor beni diye ama çok kesin konuştu kafam çok karıştı.Bir de ben dedimki daha önce kimseyi sevmemiş ilk beni sevmiş o da yalan söylüyordur yengeçler çok çabuk aşık olur hep aşkı arar ama aslında acı çekmek ister,sevgili olunca kaçar dedi.Arkadaşım gerçekten çok iyi anlar burçlardan.Kalbim ona inanmak istemiyor.:1no2:Siz ne dersiniz tecrübeleriniz var mı bu konuda ?bilmiyorumkismile

burçların karakter özelliklerini ilk öğrendiğim zaman burçlarda ayrım yapardım şu burç iyi şu değil gibi ama astroloji bilgim ilerledikçe öğrendimki sadece bir burçla insanların karakterlerine yorum yapmak önyargılı davranmakmış çünkü her insanın kişisel doğum haritası farklıdır ikiz doğan çoçukların bile yarım saat farkla doğmakla karakterleri farklı oluyor ....size tavsiyem ön yargısız mantıklı davranıp partnerinizi tanımanız sizin yanınızdayken etrafa bakıyor mu? size çok iltifat ediyor mu?her söylediğinize evet mi diyor?sizi sevdiğinizi söylerken gözerini sizden kaçırıyor mu?ilk zamanlar hemen cinsellikten bahsediyor mu? eğer bu saydıklarım varsa o zaman anlayın ki bir çapkınla birliktesiniz....

kendi burcum akrep yengeç burcu erkeğiyle o kadar iyi anlaşıyorum ki mükemmel kişilekteler bana göre zaten ikimizde su grubundayız :KK8:

Bence arkadaşınız kıskanmış aşkı bulmanızı ve yengeç biri onu hiç sevmemiş bu dediklerinin tam aksi 3 tane yengeç tanıdım 3 ü de çok sadık ve sevecen :)

Valla benim eşim yengeç.
Tam tersi.
Çok evcimen çok sakin görünür ama çok sinirlidır.çokta tam bir aile babası.
Dışarıda gözü yoktur.çok konuşmaz çokta sadıktır.
Ben kendme gwenmem ona güvenirim o derece.

X