Yeni Aldığım Nevresim Takımı...

kızlarrr konu nevresimden açılmışken şey diycem şu kalpsiz adam dizisi varya onu izleyen varya orada Bülent inalle sevgilisinin yattıgı yataktaki nevresim takımı vardı dikkat eden varmı ???
gül kurusu kırmızı karışıktııı ya bayıldımmmm acaba markası nedirrr ondan istiyorum .. youtubeden bakıyım resmini çekip koyiyim bilen vardır belki bir şans.... :))) :roflol:

cnm buda çok güzell
sarevin
2559.jpg

kızlarrr konu nevresimden açılmışken şey diycem şu kalpsiz adam dizisi varya onu izleyen varya orada Bülent inalle sevgilisinin yattıgı yataktaki nevresim takımı vardı dikkat eden varmı ???
gül kurusu kırmızı karışıktııı ya bayıldımmmm acaba markası nedirrr ondan istiyorum .. youtubeden bakıyım resmini çekip koyiyim bilen vardır belki bir şans.... :))) :roflol:

canım dizi bitince sponsorların reklamalrını veriyolar..ordan bak anlarsın hangisi tekstil reklamı zaten..

senağlama üff niye ya bunlarda linkleri kızlar bakınnnn

my.php

my.php

my.php

my.php

ImageShack - Hosting :: kalpsiz1gg0.jpg
ImageShack - Hosting :: kalpsiz2px7.jpg
ImageShack - Hosting :: kalpsiz4wt8.jpg
ImageShack - Hosting :: kalpsiz5uf7.jpg

Son düzenleme:
Anlamadim? 73 ytl ucuz? Ben eskisehirin çarsamba pazarinda aldim geçen yaz TAC'in 30 ylt çift kisiligi. Ama güzelmis güle gûle kullan

annem ve ablam geçen sene doğum günümde taç marka bir nevresim takımı almışlardı bana....
öyle güzeldiki gül desenliydi bordoydu tam yatak odama göre....
ilk yıkamada şok oldum rengi soldu o güzelim nevresim mahvoldu bende artık öyle severek kullanmıyorum :KK43:
halbuki ne kadar sevinmiştim...

benimkisi buna benziyordu bunun koyu bordosu yapraklı falandı yeşil yaprakları vardı bende benzeri diye bunu ekledim...

30636290mj8.jpg

X