Yeni Aldığım Nevresim Takımı...

pxixtxixrcxixk85

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
9.074
0
39
kızlar bunu çok beğenerek aldım,bi bakın bakalım sizde beğenicekmisiniz:)
eaksevozlkalbimckeb2.jpg

hehe teşekkürler kızlar, çeyizime aldım ben bunu,özdilek markası, geçen sene sevgililer gününe özel çıkarmışlar,ben internetten aldım hepsiburada'dan, fiyatıda ucuz 73e geldi.size bi kaç model daha gösterim,hoşunuza gider belki:))

hehe teşekkürler kızlar, çeyizime aldım ben bunu,özdilek markası, geçen sene sevgililer gününe özel çıkarmışlar,ben internetten aldım hepsiburada'dan, fiyatıda ucuz 73e geldi.size bi kaç model daha gösterim,hoşunuza gider belki:))

e canım 73 e çok ucuz bende alıyımm :) daha yeni 155 e aldım ben taçtan...
ama acaba pamuk setenmi yoksa normal nevresimmi çünkü normal pamuk seten olmayanlar 65- 70 -80 e de var belki malı iyi değildir geldimi eline baktınmı..

e canım 73 e çok ucuz bende alıyımm :) daha yeni 155 e aldım ben taçtan...
ama acaba pamuk setenmi yoksa normal nevresimmi çünkü normal pamuk seten olmayanlar 65- 70 -80 e de var belki malı iyi değildir geldimi eline baktınmı..
canım pamuk saten diil,normal ama özdilek kötü marka diil yani bilirsiniz,arkadaşım o modellerden birini almıştı güzel dio,bende ona güvenerek aldım yani,bide kargosu bedavaya gelio maksimum karta 4e böldürürsen,öle kampanyasıda var,taç baya bi pahalı,öpücüklü olanda 100 lira fln.

ahanda benim dün taçtan sipariş ettiğim nevresim takımı..benimki çeyiz değil tabi..çeyizimi dökeli 1 sene oldu:))))

80 lira...

18707377do3.jpg

w413.png

yatakta koyu renkleri sevmem, benim renklerim turkuaz, pembe, yeşil, BEYAZ siyah kırmızı falan bana göre değil karamsarlık gibi geliyo ama senin zevkin canım güle güle kullan

canım pamuk saten diil,normal ama özdilek kötü marka diil yani bilirsiniz,arkadaşım o modellerden birini almıştı güzel dio,bende ona güvenerek aldım yani,bide kargosu bedavaya gelio maksimum karta 4e böldürürsen,öle kampanyasıda var,taç baya bi pahalı,öpücüklü olanda 100 lira fln.

iyi canım sen eline geçti güzel diyorsan ben şimdi siteye girip alıyorum hemen bir tane :)))) Şeniz
ama bu ara 2 tane siyahlı aldım açık renk varsa güzel ondan alırım

Ben de taparım siyaha nevresimde :)
Çok feci beğendim güle güle kullan.
Bak soktunuz aklıma şimdi gene masrafa gireceğim, yav bu bana yapılır mı uhuhuhu :)

Bu ürün geçici bir süre temin edilememektedir." diyorrr :))) neyse başka bahara geldi bende magazasına gider bakarım :)))

X