Trend Ayakkabı Modelleri Yenı ayakkabım

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

persiangirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
1.396
107
Kızlar fıkırlerınızı beklıyorum $images.jpg

kı:2::2:z bende aldım ama sırt agrısı yapıyor yoksa çok güzelllll

bayıldım:KK16: bu sene çok moda oxford shoes.ben bunun topuksuzunu giyiyorum dantel çoraplarla.

cok güsel bende almayı düşünüyorum bu model ama giyebilirmiyim onun sıkıntısı var ama cok hos

Çok şıkmış cnm güle güle giy bir de bayağı moda olan bir model seçmişsin zaten beğendim ben de:21:

kızlaarrr Hade paylaşalım geyik yapalım Hamileler,kaynana madurları,kocişlerini sevenlr,süslüler topiği açıldı... orda buluşalım super bılgıler var takılın bı ara

Çooook şık bir ayakkabı; bayıldım... bu sene zaten dar paça pantolonlar moda. altına süpper olur, iyi mutlu günlerde kullan tatlış:KK3:

Yaa ne kadar sanslisiniz türkiyede cok güzel ayakkabilar var :KK43:((

Güle güle giy ayakkabilarini cok güzellermis :)

Bu arada aklima geldi sizinlede paylasayim gülsemmi aglasammii hala bilmiyorum...

türkiyedeyiz aksama dügün var, bizde daha gecesinde gelmisiz Türkiyeye apar topar kilik kiyafet ariyorum. Bir ayakkabicida vitrinde ayakkabi gördüm ve asik oldum resmen nasil olsa pahali bi yer numarasi vardir diye iceri girmedim. Elbise aramaya basladim ama hep o ayakkabilara göre elbise ariyorum...Elbiseyi bulduk aldik, ayakkabilari almaya gittik satici kiz diyorki 38 numara yok 39 da yok iyi bak baska subeye sor istanbula ankaraya sor yap biseylerrrrr :KK5: ben aglaya zirlaya ciktim dükkandan kuzenlerim sehirdeki tüm ayakkabicilari dolasip benzerini aramaya basladilar ama nafile :KK43:( neyse baska ayakkabi aldim dügün dernek bitti. Annemle kahve icmeye ciktik tamda benim ayakkabicinin karsisinda oturuyoruz annem dedi bak ucuzluk yapmislar gel bakalim.Iceri girdim bu sefer magazanin sahibi vardi bende tabi hemen benim ayakkabilari aldim elime bakiyorum üzgün üzgün adam denesene dedi. Ben bunlari cok begendim ama numarasi yokmus olsaydi zaten 3 gün önce alicaktim dedim. adam kac numara diye sordu ben 38 dedim adam gitti geldi alsana 38 dedi ben aglamaya basladim sevinc hüzün bi arada annem aciklama yyapti kizim cok istedi ama yok dediler aradik taradik bulamadik vs vs "adamcagiz" da ayyy cok üzgünüm cok pardon size bu ayakkabilari vereyim ben size cantasinida size hediye edeyim dedi. Ben yari üzgün yari sevincli aldim ayakkabiyi cantayi geldim. Arkadasimin dügününde giyddim herkesss cok begendi ama ayakkabilarim ayagimi syykiyor giymek tam bir iskence ama ASK iste bu :KK70: aradan 3 yil gecti gecen bir kiz arkadasima gösteriyorum.Bakti dediki bu ayakkabi 37 numara tabanina 37 diye damga yapmislar ama üzerindeki elle yazilan etiketde 38 yaziyor (salak kafa etiketlerini bile cikarmamisim)
Benim gibi ayakkabi asigini bulan kurnaz ayakkabici bana 37 numara ayakkabiyi 38 diye 250 tl ye kakaladi...

ayyy uzun oldu yahu ...

aynısından bende var gıymedım bıle:82:eniştem ayakkabı ımalatcısı her moda ayakkabın bı örneği bende ama topuklu gıyemıyorum:KK67:
sız güle güle gıyın

Büyük numarası olsa da alabilsem :/

Çok hoşlar güle güle kullanın :KK66:

Son düzenleme:
tatlım öncelikle iyi günlerde kullan:)çok güzelmiş, bayılıyorum zaten bu tip ayakkabılara:)hem dar paça hem de bol baça pantolonlarla çok güzel oluyor:KK1:

X