Yeni bir başlangıç hoscakal 26 kilo

Canım aynı yollardan geçmiş biri olarak söylüyorum bunu hedefe yönelik diyet yapman lazım yani 3 verdim 5 verdim değil mesela ben 55 kilo olacağım diye düşünmek gerek ay ben zayifladim verdim diye odul olmayacak 55 olmadan ödül olmayacak mantığıni kabul edeceksin beyninde yani bizim derdimiz 3 5 vermek değil ki ne odulu odulu haketmek için ilk önce ideal kilonun goreceksin bunu dusunerek diyet yapman seni inan ki daha çok motive edecek bana diyorlardı 54 kiloya kadar odul yok mu 54 kilo olmak zaten benim odulum değil mi diyordum şimdi 54 kiloyu bile beğenmeyen ay suram da daha var diye düşünen biri oldum yani zayıflamak senin en büyük odulun o aynaya bakınca mutlu olmak giydigin kıyafetin bol gelmesi seni gorenlerin aaaa sen ne yaptın da bu kadar zayifladin demelerinden daha büyük odul var mi

Kesinlikle spor şart hem sarkmalar için hem daha iyi kilo vermek için
ufaktan başladım:) bacak yayı mı desem adını tam bilmiyorum avondan aldığım basit bir şey ama güzel işe yarıyor onu kullanıp lastikle kol çalıştırma yada yarım lt su şişeleriyle çalışma yapıyorum bir kaç da direk kasları çalıştıran hareketler

Çok sevindim inşallah zamanla artirirsin canim

Tebrik ediyorum sizi, cok guzel kilo vermisiniz. Benimde bebegim 7 aylik emziriyorum
Yediklerime dikkat ederek 3.5 ayda 5kg verdim cok cok yavas gidiyo bebekten dolayi spor pek yapamiyorm ancak haftada bir gun bir saat yapabiliyorum. Bana verebilcegniz tuyolar var mi ?

Bebeğinizi Allah bagislasin canim.Emzirme döneminde yemekten çok kesemecegin sporu artırmanın lazım balım hafta da en az 5 gün olmalı ve en az sure de 1 saat olmalı balım bebeğini öyle uykusuna yatırıp yapmalısın hem hamilelikte olan siskinlikler yağlar için vücudun eksi şeklini alması için çok önemli rezene tuket sütun için balım süt artırır suyu bol ic hamur işi kızartma gibi tatlı gibi şeylerin süte hiçbir faydası yok o yüzden onlardan uzak dur canim

Cevabiniz icin tsk ederim :) yemegi fazla yemiyorum aslinda normal yiyorum sadece tatliya cok duskum :) Evde spor zor oluyo siz plates felan mi yaptiniz

Rica etsem o paylastiginiz yaziyi banada iletebilir misiniz..motivasyona gercekten cok ihtiyacim var cunku...

White arkadaşım. Şu an kac kilosun. Maşallah 4.5 ayda 28 kilo ha. Maşallah. Benim 14 kilo vermem lazım ama ilk etapta 60 i gorsem şükür.
Bugün diyetimin 7.gunu/ artı 4 hafta daha ins yapabilsem. 7 kilo versem 5 haftada. Havalara uçarım.
Bin defa diyete başlayıp bozdum. O değilde spor isim zor. Sevmiyorum sporu. Taş çatlasa yarım saat leslie. Bilmem ki başarabilir miyim

Acaba kim seviyor sporu balım seven yoktur herhalde ama emek olmadan olmuyor ki kendine inanmakla asla devamı gelir
Şuan 53 55 arası koruyorum balim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…