98 den 69 a.. #resimli#

Ablam (kankam desem daha uygun olur, malum hatun çıtır :KK8:) öğretmenlerim sizsiniz. Sizleri hep takip ettim gizliden gizliden :KK53: sizleri gordukce kendime kızdım ve heveslendim :KK68: böyle deyince tuhaf oluyor ama sizler benim elimde sıkıca tuttuğum somut umutlarimdiniz. Aynı grupta olmayabilirdik ama yolumuz hep aynıydı. İnsanın okadar gözü korkuyor ki vereceği kilolar artarken. Ben hep yarım bırakıp pes etmekten korktum bu nedenle senin gibi çok emek verip bu yolda yürüyen arkadaşları hep gizli kahramanım gibi gordum. İyi ki de burdaymisim diyorum :KK200:
merhaba gruplar nasıl oluyo benıde alırmısınız

O kadar guzel yazmissin ki,beni o kadar motive ettin ki tsk ederim..

Yeni bedenin ve en onemlisi sevdigin kendinle hep mutlu olursun insallah

ben de tebrik ediyorum darısı bana şuan 100 kiloyum ve en azından 70 olsam kendimi manken gibi hissederim

Tebrik ederim çoook güzel bir başarı. bende böyle olacak mıyım acaba? :)

23 agustosta 104le başladım. 101i gördüm bu hafta. Hayal gibi geliyor incelmek :) böyle başarı hikayesi yazayım daha ne isterim ki :)) gerçekten çoook imrendim sana. Umarım olacak!

Bu arada sarkma çatlak için herhangi bir yöntemin var mı?
Pek fark yokmuş Bende 98 ile başlamıştım :KK45:
Sende öncesi sonrası yap, 5 kg verdikten sonra bile kendine inanamayacaksın :KK48:

Göğsün için özellikle sert sporcu sutyeni kullan canım. Ben içime normal sutyen giyinip üzerine sert sporcu sutyeni giyiyordum spor yaparken, sarkmasini onlersin böylelikle. Vücuda gelince ben vücut kremi kullanıyordum(kullanıyorum). Böylelikle çatlaklara karşı önlem almış olursun :KK66:

23 agustosta 104le başladım. 101i gördüm bu hafta. Hayal gibi geliyor incelmek :) böyle başarı hikayesi yazayım daha ne isterim ki :)) gerçekten çoook imrendim sana. Umarım olacak!

Bu arada sarkma çatlak için herhangi bir yöntemin var mı?
Bu arada cuma yarışlarından var mısın? Yoksan bizim takıma katılabilirsin :KK53:

Pek fark yokmuş Bende 98 ile başlamıştım :KK45:
Sende öncesi sonrası yap, 5 kg verdikten sonra bile kendine inanamayacaksın :KK48:

Göğsün için özellikle sert sporcu sutyeni kullan canım. Ben içime normal sutyen giyinip üzerine sert sporcu sutyeni giyiyordum spor yaparken, sarkmasini onlersin böylelikle. Vücuda gelince ben vücut kremi kullanıyordum(kullanıyorum). Böylelikle çatlaklara karşı önlem almış olursun :KK66:

Bu arada cuma yarışlarından var mısın? Yoksan bizim takıma katılabilirsin :KK53:

Sporcu sutyenleri bana küçük geliyor :KK43: bedenimde bulamadım.
Yarışlarda yokum tam bilmiyorum kurallarını, okudum ama biraz karışık geldi :))) kabul ederlerse seve seve.

95 -100 ama bazı 95ler var 75 gibi :-) onlar değil tabiki.

Başvuru kısmına mı yazayım katılmak için hangi takıma yazayım bilemedim :))
Kız Bende ne sandım :-) çok rahat bulursun, zaten küçük giyinmen gerekiyor, L olur :KK33:

Diyet gruplarında 7. Takıma gel :KK66: gerci cogu tatilde bayramdan sonra aktif olurlar, benimle idare edersin :KK33:

X