Saç Uzatma Yöntemleri Yeni bir saç uzatma yağı...

Androleo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
69
37
Merhaba. Yanmış saçlar bölümüne konu açmıştım ama hiç cevap alamadım. belki burdan duyan olmuştur.orda yazdıklarımı aynen kopyalıyorum.
"Arkadaşlar merhaba. dün instagramda gezinirken "tuaylagüzelleşelim"diye bir hesapla karşılaştım. saçta mucize yarattığı iddiasıyla kendi yaptığı saç bakım yağını satıyor. bide arapça yazılı şampuanlardan felan bahsediyor. hindistandan amla yağı diye bir şey getiriyormuş. daha önce hiç bu kişinin adını duymadım. internette de bir bilgiye rastlamadım. Risk almak istemiyorum. saçım çok yıpranmış durumda.saç uzatcaz diye saçı kökten kaybetmeyelim. var mı duyan bilen?
ben dax ve hindistan cevizi yağı kullanıyorum 3 aydır ama uzama hızında artış pek gözlemlemedim.o yüzden yeni bir formül arayışındayım."

bende böyle şeyler görüyorum ama inan ki hiç inanasım gelmiyor o kadar sahtecilik var ki.. ne biliim ben bu tarz internet satıcılıgına inanmıyorum artık ekstra biotin kullanırsan işe yarar kullandıgın yağlar.. bende formül arayışındayım boş vakitlerimde izliyorum maskeler yapıyorum zaten youtubeda video bitti.. allah yardımcımız olsun ya..

Merhaba. Yanmış saçlar bölümüne konu açmıştım ama hiç cevap alamadım. belki burdan duyan olmuştur.orda yazdıklarımı aynen kopyalıyorum.
"Arkadaşlar merhaba. dün instagramda gezinirken "tuaylagüzelleşelim"diye bir hesapla karşılaştım. saçta mucize yarattığı iddiasıyla kendi yaptığı saç bakım yağını satıyor. bide arapça yazılı şampuanlardan felan bahsediyor. hindistandan amla yağı diye bir şey getiriyormuş. daha önce hiç bu kişinin adını duymadım. internette de bir bilgiye rastlamadım. Risk almak istemiyorum. saçım çok yıpranmış durumda.saç uzatcaz diye saçı kökten kaybetmeyelim. var mı duyan bilen?
ben dax ve hindistan cevizi yağı kullanıyorum 3 aydır ama uzama hızında artış pek gözlemlemedim.o yüzden yeni bir formül arayışındayım."
Yok yalan ya alma sakın. Her ay uçlarından bir iki milim belli olmayacak kadar kes uçları sağlıklı olmayan saç yavaş uzar canım bir de uçlarına her gün argan yağı sür hem belli Bi ölçüde onarır hem de nemlendirir koparak dökülmeleri önler :)

amla yağını duydum ve kullandım, evet çok güzel bir yağ ama hiçbir yağ/şampuan vs. mucize yaratmaz. çok pahalı değilse deneyip görebilirsin ama bence zeytinyağı, hint yağı ya da hindistan cevizi gibi yağlardan sana uygun olanıyla düzenli bakım yapsan da aynı faydayı sağlarsın.

X