Yeni Burun fotoğraflarım

oldukça değişme var..çok ta iyi görünüyor..
umarım memnun kalır ve mutlu olursun ...

Selam burnunun ilk halide güzel gözüküyor, umarim bu daha iyi olur....
Bende estetik ameliyati olmayi düsünüyorum ... uzunca arastirmadan sonra dr. naci celik olacak gibi bilgisi olan varmi bu doktor hakkinda??

Simdilik istedigim gibi degil daha sis oldugu icin umarim daha iyi olur. Ilerde baska resimlerimide eklerim.

burnun güzel oldu canim...aslinda pek sevmem eski burunda ne vardi oda güzeldi diyenleri...cünkü cogu burun cok kötü oluyor...ama senin eski burunda güzeldi...deminden beri resimlere bakiorum...ve eski yeniyi karistiriorum...:)

güle güle eskit yeni burununu...:)

canm sen bu burnun nesine ameliyat oldun burnunda bişi yokmuski bi son resimlerde alttan cektiginde deliklerde orantısıslık var iç proplemmiydi senin sorunun ?

deliklerimi duzelttirdin daralttinmi naptin anlamadim ama ikiside cok guzel. bide cok yakindan cekmissin biraz uzaktan ceksen belki eski burnunda problemi gorebilirz.

burnun güzel oldu canim...aslinda pek sevmem eski burunda ne vardi oda güzeldi diyenleri...cünkü cogu burun cok kötü oluyor...ama senin eski burunda güzeldi...deminden beri resimlere bakiorum...ve eski yeniyi karistiriorum...:)

güle güle eskit yeni burununu...:)

Tesekür ederim! Ben almanyada oturuyorum ve burda burun ici ameliyati olmam gerekiyordu (Nasenscheidewandkrümmung). Kikirdagimda kirik oldugu icin estetige karar verdim ikisini bi arada yaptirdim. O yüzden fazla bi degisiklik yok. Ben zaten dogal olmasini istemistim. Zaten ben demesem pek kimse farkina varmiyor estetik oldugu.

canm sen bu burnun nesine ameliyat oldun burnunda bişi yokmuski bi son resimlerde alttan cektiginde deliklerde orantısıslık var iç proplemmiydi senin sorunun ?
Ewet ictende problem vardi, nefes darligi cekiyordum, burnumun kikirdagida kirikti zaten.

deliklerimi duzelttirdin daralttinmi naptin anlamadim ama ikiside cok guzel. bide cok yakindan cekmissin biraz uzaktan ceksen belki eski burnunda problemi gorebilirz.
Ilerde yeni resimlerde eklicem o zaman daha iyi belli olur!!! Simdi aceleye getirdim galiba.

geçmiş olsun ama bn bi fark göremedim acıkcası burda bırı daa koymuştu foto onunda ööleydi eskiyle yenı arasında farkı bulun gibi bişe.. zaten güzel bir burnun warmış şuankidee güzel ama cok büyük fark yok.. yanii bn karıştırdım hangisi önceki hangisi soraki..güle güle kullan yeni ama yine güzel burnunu=)

resimlerini bi kaç kez tıkladım yanlış mı görüyorum diye. öncesini sonrası sandım. gerçekten hiç gerek yokmuş. ama sağlık problemin varsa tabi yaptırman normal.

Resimleri çok yakından çektiğin için fark pek anlaşılmıyor canım ama umarım istediğin gibi olur .......

resimlerini bi kaç kez tıkladım yanlış mı görüyorum diye. öncesini sonrası sandım. gerçekten hiç gerek yokmuş. ama sağlık problemin varsa tabi yaptırman normal.

bende öyle sandımm.. bencee eskii burnunda gayettt güzelmişş. hatta estetikten sonra önden görünümünü pek beğenmedimm.. sankii küçültmüşler gibi... kusura bakma lütfen..

X