Yeni Burun fotoğraflarım

eskı burnun onden daha guzelmıs yenısı fazla daralmıs gıbıme geldı guzel burun olmus dıcem ama zaten senın eskı burnunda guzelmıs yenısıyle onden cok az fark var okadar:)))estetık olmaya degcek bır burun degıldı tabı saglık sorunu oolmasaydı...

burnunun önceki halide gayet güzelmiş cnm
sonrakide gerçekten güzel olmuş

sanki hiç ihtiyacın yomuş gibi geldi bana önceki resimlerine bakınca kemerin yok yamukluk yok neden yaptırdınki nefes probleminmi vardı acaba

Valla yok yere elletmıŞ sın.yandan baktım kemer dahıyok canın mı sıkıldı da ellettırdın

Haa bırde ben ıkı burnun arasında hıÇ fark gÖremedım.zaten gÜzelmıŞ bÜyÜk bı deĞıŞım yok yanı

eskı burnun onden daha guzelmıs yenısı fazla daralmıs gıbıme geldı guzel burun olmus dıcem ama zaten senın eskı burnunda guzelmıs yenısıyle onden cok az fark var okadar:)))estetık olmaya degcek bır burun degıldı tabı saglık sorunu oolmasaydı...

canım bende aynen sana katılıyorum.daralttırmış sanki arkadaş.inan bence eskisi bana daha güzel geldi..

Ya bnde kaç kere baktm yanlışmı diye.Snn cnnmı sıkıldıda estetk oldn güzelm ya senn eski burnun gbi burnu olsun isteyen milyonlarca insan varr

evet eski burnun oldukca güzelmis simdiki de güzel pek fazla fark yok, insanların anlamaması ve dogal görünmesi normal yani :KK70:
ama arkadaslar ısrarla niye oldun canın mı sıkıldı demisler, kız demis ki saglık sorunum vardı arada düzelttirdim, arkadaslar sayfaları okumadan kimseyi tenkit etmeyin bence ayıp yani

eski burnunda sanırım hafif bi asimetri varmış ama güzelmiş..şimdi tamamen simetrik ve güzel..daha da güzelleşicek,begendim.. güle güle kullan..bu sitede fatih dagdelene ameliyat olup resim ekleyen ilk insansın benim gördüğüm..herkes kötülüyor ama ortada resim yok..senin eklemen iyi oldu..bence gayet te güzel olmuş.

Eski hali çok iyi,geçmiş olsun,nefes problemi ile ilgili sanırım ameliyat olmuşsun.Benim anlamadığım eski burnundaki deliklerin farkı?Ben bir ara 2. ameliyat mı acaba dedim????

sekerim burnun cok hos super diyecek birsey yok ama onceki burnunda harikaymis senin sasirdim amam genede gule gule kullan

Arkadaslar tesekür ederim yorumlariniz icin ama benim gercekten bi asimetri sorunum vardi, kikirdagim hem distan hemde icten kirikti deliklerdende belli oluyor zaten. Yoksa kim can sikintisindan bicak altina yatarki????

Simdi ekledigim resimlerden dahada iyi belli olur.

Buyrun:

Önce: Eki Görüntüle 26241

Ikinci hafta: Eki Görüntüle 26242

Ikinci hafta: Eki Görüntüle 26243

Ücüncü haftada nedense sisleim dahada artti. Ama doktor iner dedi. Su anda burnuma dokunamiyorum bile.

Son düzenleme:
ıkinc resim ok ama Üçüncü resim rötüşlü ...:)) resmen ....vesikalık galiba ve rötüşlü...yani photoshoplu...o na yorum yapamam ..ikincisi güzel...olmuş güle güle kullan...

Canım gayet güzel olmuş.Şişlikler inince daha da incek ve güzelleşecektir.

X