Yeni Burun fotoğraflarım

burnun cok guzel ben cok begendim sisler inice daha guzel olacak gibi geliyor bana gule gule kullan

eski burnunun üstünde çöküntü var gibi ama yinede sana çok yakışıyormuş yeni burnunda çok yakışmış
ama eski burnun seni daha çocuksu gösteriyormuş yeni burnun ise daha kadınsı göstermiş aslında ikiside güzel mecburiyetten olduğuna göre bişey soylenemez bu durumda

ilk koyduğun fotoğraf ameliyat olmadan önceyse zaten burnun çok güzelmiş neden ameliyat oldun ki bi sağlık problemi yoksa kendi burnun daha güzelmiş. mesela benimde burnum şekil olarak çok düzgün ama nefes alma problemim var doktor ileride ameliyat olabilirsin falan dedi ama düşünmüyorum hiç doğal hali en güzel hal bence abartılı şekil bozuklukları olmadığı sürece.... geçmiş olsun canım...

ben bile beğendim vallakaydirigubbakcemile3 önceki burnun güzelmiş tamam ama ucundaki sivrilik yüzüne pek gitmiyomuş,şu haliyle cok bebeksi bi ifade katmış yüzüne

ay ilk fotograflara bakinca sasirmistim bu nasil is diye ! ama son fotolara bakinca bi ohh dedim ! cok guzel olmussun harika yakismis, daha oturmadan bile boyleyse , gec bile kalmissin hayatim.

Sizlerden böyle güzel mesajlar aldikca moralim yerine geliyo yaa!!!! COOK tesekür ederim...

ilk fotografta hic begenmedim burnunu eski hali daha güzelmis ama sonraki fotografta hos duruyo güle güle kullan

pardon önce ve sonra diye belirtmişsiniz görmemişim..Güle güle sağlıkla kullanın..

gerci sadece burun olarak yorum yapmak yanli solur, tüm yüzünü görebilseydik keske. Ama sunu söyliyim, eski burnun cok güzelmis, hic estetige gerek yokmus, yeni burnun hosuma gitmedi, estetik oldugu belli:-( ama dedigim gibi sadece burnunu görüpte yorum yapmak anlis, yüzüne uymasi lazim ki, bu konuda bisi diyemicem...

X