Evlat Edinme Yeni dogan bebek lazim

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
34 haftalık biliyo lar nasıl yapıcaz bana akıl verin lütfen
Olayı baştan anlatırmisiniz ? Çok merak ettim ( birazdan banlanırsınız gerçi )

Nasil oldu yani neden bu yalana başvurdunuz ?
34 hafta aileyi hiç mi görmediniz ?
34 hafta boyunca bu günün gelecegini hiç düşünmediniz mi ?

Ölü dogum yaptim diyin madem ne biliyim Tövbe tövbe

Daha neler okuyacak bu gözler burada...

Belli ki zor durumdasınız.Ama o kadar duygusuz bir üslupla yazmışsınız ki sanki çocuğu kendiniz için değil sadece eş ailesine yaranmak için istiyoruz gibisiniz.

Çünkü kuma getirceklerdi napiyim senin başına gelmez bilmesin
Vala burda ne hayatlar ne emekler var keşke senin dedgin gbi kolaydan hemen bebek gelse pek inandirici gelmedi hikayen bana kusura bakma.kumayi kaynana kayınbaba mi getiriyor kocaniz mi

Bi de yaşi da çok gencmis burda insanlar senelerce uğraşıyo 22 yaşında olmadi mecbur kaldık diyo şaka gibi

Çocuğumuz olmuyo bizde eşimin ailesine bebeğimiz olucak dedik bildiğiniz yeni dogan bebek ailesi bakamayan varmı maddi durumumuz çok ıyi mecburuz kötü söz etmeyim mecbur kalmadıkça hiç bisey yapılmaz yok sa yuvum
olmuyorsa olmuyor deseydınız böyle bir yalan söylenır mı cıdden??Madem zor durumdasınız düştü deyin öldü diyin nebılım burdan nasıl bir çare beklıyosunuz anlamadım.Bin çeşit tedavı yolu var denemedınız mı??Olmadı taşıyıcı annelık var o da olmadı gıder kuruma başvurur alırsınız bu şekılde olmaz.Ayrıca sırf yalan söylediniz diye çocukmu almayı düşünüyorsunuz?Böyle bir yalanın ortaya cıkacagını öngöremediniz mi??ya da baştaki planınız neydi??

Çok büyük bir yalan söylemişsiniz ama bunun çözümü küçük bir bebeğin soy bağını değiştirmek değil.
Yasal değil merhamet vicdanlı insanın yapacağı is değil.
Gerekirse boşanin ne demek kuma gelecek kocanız kabul etmedikçe kimse kuma getiremez yapmayın merhametsiz olmayın bu çok korkunç birsey

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X