yeni ev düzenler uğramamanız gereken bir mağaza adresi veriyorum

esmerhatunn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
75
22
34
selam arkadaşlar bende size alıpta memnun olmadığım hem firma hemde ürünler olarak yardımcı olmak isterim.alibeyköyde ser spot center diye mobilya mağazalaları olan bir çarşı var çok güzel ve çok uygun bir yer, ben tüm katları dolaştım gayette çok modern ürünler olan bir yer ama ne talihsizimki gitmişim çarşının en üçkagıtcısından alışveriş yapmışım bi koltuk takımı begendik eşimle sadece rengini değiştirip siparişi verdik 2.250 den 1750 tl nakite anlaştık teslim tarihine yakın firmanın merkezinde arayıp o ürün hakkında şikayet aldıklarını arzu ederlerse başka ürün sipariş edebilecegimizi söylediler bizde teşhirde köşe koltuk takımı vardı ama bigüze bigüzel sormayın pazarlıkla 2400 tl ye indirdik 1750 tl sini zaten daha öncee peşin vermiştik gerisinide mal tesliminde,neyse teslim tarihinde teslim olmadı her aramamızda yok üretimde yok sevkiyatta yok merkezde diyip bizi sürekli oyaladılar en sonunda eşim sert çıkınca yapan imalatçı o modeli yapmaktan vazgeçmiş o yüzden bizim ürün gelmiyomuş tabi şok olduk çünkü ben mobilya ya uygun duvar rengi yapmıştım bir duvar koyu kahve diğer duvarlar krem yapmıştım neyse dedim başka koltuk siparişi verdik buda tabi geç teslim oldu hadi neyse dedik geç olsun temiz olsun,eve geldi ürünler bide baktık bu seferde koltuk takımların deilde başka bi mobilyaların berjerlerini getirmişler onlarda bi çirkin sormayın 2 ay ugraştım değiştirmediler ve o çirkin şeyler hala evimde baş köşede bekliyolar. ha bu arada koltuklarda bi dandik çıktı onuda söylememe gerek yok sanırsam siz siz olun bu çarşıya giderseniz girişte soldaki ilk mağazaya asla ama asla uğramayın yoksa sonunuz benim gibi olur ve her gitmemde de bir sürü eski müşterileri oluyodu maldan hayırlarını görmeyen şikayete gelen

X