Yeni evliyim çok mutsuzum

Evet haklısınız ama çoğu erkekte maalesef tedaviyi asla kabul etmiyorlar. Bu kardeşimiz daha çok genç bu yaşta adamı ikna etmekle uğraşmak onu da bi süre sonra yorar ve hasta eder.
Ah biz kadınlar onu doğuran da bir kadındı oysa 😔
Empati yoksunu narsist erkek zordur. Keşke bu tür erkekler hep bekar kalsa
Kimsenin başıni yakmasa 😔

Nişanlıyken çok ağladım çok izin vermediler bana hep şiddet uygularım sana derdi ben şaşırınca da şaka yapıyorum der gülerdi hep parayı sorun ederdi altınlarını alırım derdi nişanlılığımız hep bu şekilde geçti çok ağladım çok yalvardım ama izin vermediler
Of yaaaa var mı daha böyle ailelerrrre🤦🏼‍♀️😞

Ah biz kadınlar onu doğuran da bir kadındı oysa 😔
Empati yoksunu narsist erkek zordur. Keşke bu tür erkekler hep bekar kalsa
Kimsenin başıni yakmasa 😔
Kesinlikle ama bazı erkekler evlenmeyi hizmetçi almak işlerini yaptırmak ihtiyaç gidermek gibi görüyor bu erkekleri tanıyın lütfennn uzaklaşın arkanıza bakmadan kaçınnn bela bunlar.

Her gün ağlıyorum her gün beni üzecek bir şeyler söylüyor eziyor beni ondan korkmamı istiyor sevgimi istemediğini saygı istediğini söyledi sadece
neden ağlıyorsun bir kere dik dur sen ağladıkça o seni güçsüz görüyor ne gibi hakaretler edior sana örn engelin varda sen engelisin gibisin gibi bir şey mi bir kusur ile alakalı mı eşinin yaşı kaç ?

neden ağlıyorsun bir kere dik dur sen ağladıkça o seni güçsüz görüyor ne gibi hakaretler edior sana örn engelin varda sen engelisin gibisin gibi bir şey mi bir kusur ile alakalı mı eşinin yaşı kaç ?
28 yaşında bir şey derim boş konuşma der en ufak tartışmamız olur mesela hemen sen yanımda olmazsın sen bana çok çektireceksin der kavga büyüdüğü zaman da küfür etmeye başlar

28 yaşında bir şey derim boş konuşma der en ufak tartışmamız olur mesela hemen sen yanımda olmazsın sen bana çok çektireceksin der kavga büyüdüğü zaman da küfür etmeye başlar
Canım hepsi sevgisizliğe bağlanıyor en başta hata etmişsin keşke hiç olmasaydı sende bilemezdin ama bu şekilde hayat geçmez allah korusun yıllar geçse çocuk olması için çabalasa olmazsa kendinde sorun olsa bile seni kusurlu gösterir ve senin sistemini çökertir,bırakmıyorsan bu adamı kendini korumayı öğren eşinin ailesi muhtemelen kopuk bir aile annesi de hep erkekci büyütmüş durum bu.

Canım hepsi sevgisizliğe bağlanıyor en başta hata etmişsin keşke hiç olmasaydı sende bilemezdin ama bu şekilde hayat geçmez allah korusun yıllar geçse çocuk olması için çabalasa olmazsa kendinde sorun olsa bile seni kusurlu gösterir ve senin sistemini çökertir,bırakmıyorsan bu adamı kendini korumayı öğren eşinin ailesi muhtemelen kopuk bir aile annesi de hep erkekci büyütmüş durum bu.
Hep ailesinden uzaktaydı annesi de öyle dediğin gibi

Tabi ki böyle diyorum ama bunu kabul etmek istemiyor ben sana nasıl davranırsam sende öyle mi davranacaksın diyor
Yokuş yapıyor resmen yani şuan olman gereken 6 aylık evlilik konuşmaları kulaklarında deliler gibi gezmelerdesiniz orayı gezelim burayı görelim derdinde olmanız lazım.

Evet lütfen dik dur. Korkmadığını ona göster. Hatta şiddet dahilinde polise başvurabileceğini bile !

Yokuş yapıyor resmen yani şuan olman gereken 6 aylık evlilik konuşmaları kulaklarında deliler gibi gezmelerdesiniz orayı gezelim burayı görelim derdinde olmanız lazım.
Çalışıyor dışarı çıkalım dediğim zamanda surat asar yorgunum der bende susarım o zamanda sinirlenir trip atıyorsun diye gün boyu zaten çalışıyorum bir de senin gezmenle uğraşamam der hep

Genceciksin daha çok uzun yolun var umutsuzluğa kapılma, eşine de ağladığını asla gösterme. Çok insani bi durum olmasına rağmen güçsüzlük ezilecek insan profili gibi görünüyor ağlamak çoğu insana göre, eşin de bundan memnun belli ki.
Mesleğin var mı iş bulabilir misin kendine? Maddi olarak ayaklarının ustunde olursan hayatın hakkında söz sahibi olmaya çekinirler.

Bende doğuluyum bu arada ama asla doğu batı kutuplaşması çıkarma, herşey senin elinde. Bugün ülkede “normalleşmeyen” ne kaldı ki? Senin hayatına tercihlerine laf edecek insanlar önce kendi hayatlarına baksınlar, bakabiliyorlarsa tabi.

X