Yeni evliyim çok mutsuzum

Genceciksin daha çok uzun yolun var umutsuzluğa kapılma, eşine de ağladığını asla gösterme. Çok insani bi durum olmasına rağmen güçsüzlük ezilecek insan profili gibi görünüyor ağlamak çoğu insana göre, eşin de bundan memnun belli ki.
Mesleğin var mı iş bulabilir misin kendine? Maddi olarak ayaklarının ustunde olursan hayatın hakkında söz sahibi olmaya çekinirler.

Bende doğuluyum bu arada ama asla doğu batı kutuplaşması çıkarma, herşey senin elinde. Bugün ülkede “normalleşmeyen” ne kaldı ki? Senin hayatına tercihlerine laf edecek insanlar önce kendi hayatlarına baksınlar, bakabiliyorlarsa tabi.s
Genceciksin daha çok uzun yolun var umutsuzluğa kapılma, eşine de ağladığını asla gösterme. Çok insani bi durum olmasına rağmen güçsüzlük ezilecek insan profili gibi görünüyor ağlamak çoğu insana göre, eşin de bundan memnun belli ki.
Mesleğin var mı iş bulabilir misin kendine? Maddi olarak ayaklarının ustunde olursan hayatın hakkında söz sahibi olmaya çekinirler.

Bende doğuluyum bu arada ama asla doğu batı kutuplaşması çıkarma, herşey senin elinde. Bugün ülkede “normalleşmeyen” ne kaldı ki? Senin hayatına tercihlerine laf edecek insanlar önce kendi hayatlarına baksınlar, bakabiliyorlarsa tabi.
Asla izin vermez çalışmamı istemiyor ben sınava hazırlanıyorum açık öğretimden çocuk gelişim okumayı düşünüyorum ama bunu ona söylemedim

Valla yaşamış biri olarak böyle biriyle çift terapisi almak bile yıpratıcı, neden boşanamıyorsun onu anlamadım ben. Ailen istemiyorsa kadın sığınmaya da gidebilirsin şiddete meyilli diyorsun sana vurdu mu daha önce? Vurduysa hemen darp raporu al. Zaten küfür hakaret aşağılama psikolojik şiddettir. Gerekirse ses kaydı al. Ve boşan. Gencecik kadınsın taşı sıksan suyunu çıkarırsın. Yapamam edemem demeyin Allah aşkına.

Valla yaşamış biri olarak böyle biriyle çift terapisi almak bile yıpratıcı, neden boşanamıyorsun onu anlamadım ben. Ailen istemiyorsa kadın sığınmaya da gidebilirsin şiddete meyilli diyorsun sana vurdu mu daha önce? Vurduysa hemen darp raporu al. Zaten küfür hakaret aşağılama psikolojik şiddettir. Gerekirse ses kaydı al. Ve boşan. Gencecik kadınsın taşı sıksan suyunu çıkarırsın. Yapamam edemem demeyin Allah aşkına.
Kavga esnasında kollarım morarmış çizilmişti tabi yanlışlıkla olduğunu söyledi sonra elinde defter varken itmişti beni dudağıma gelmişti defter dudagımı yarmıştı

Asla izin vermez çalışmamı istemiyor ben sınava hazırlanıyorum açık öğretimden çocuk gelişim okumayı düşünüyorum ama bunu ona söylemedim
Müthiş bi fikir oku tabiki 💗 Eğer engel olucaksa söyleme tabi. İnşallah mutlu olursun. Çok akıllı birisin belliki. Hiçbir hata hayatın sonu değil. Bir gün her şey düzelir sen kendi ayaklarının üstünde durabilirsen.

Evet haklısınız ama çoğu erkekte maalesef tedaviyi asla kabul etmiyorlar. Bu kardeşimiz daha çok genç bu yaşta adamı ikna etmekle uğraşmak onu da bi süre sonra yorar ve hasta eder.
E bide yani anası babası düşünseydi bizim oğlumuz hasta bi tedavi ettirelim diye bu kıza mı kaldı ? Elin delisini 21 yaşındaki kardeşimiz mi akıllandıracak 😞 of valla çok sinirlendim üzüldüm ya 🤬

Kavga esnasında kollarım morarmış çizilmişti tabi yanlışlıkla olduğunu söyledi sonra elinde defter varken itmişti beni dudağıma gelmişti defter dudagımı yarmıştı
Darp raporu alamıyorsan o moraran yerleri tarihle birlikte fotoğraf çek, yoksa ileride kanıt olarak kullanamazsın.

X