Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

tatildeydik baya gezdik yuruduk tempolu.normalde o kadar yürüyemem en fazla 8 bin adım
.esim karsimda beyti kebaplari yerken ben aksamlari sadece corba ictim düşünün..
Fazla yürüyüşten ödem olmuştur. Bir de kabızsın çok normal cnm bnm. Bol su iç biraz da dinlen. Kabızlık da giderse diğer haftaya kilo almamış bile olabilirsin

Kahvaltı omlet biraz pide peynir salatalık cay
Ara katmer peynir erik
Ara kurabiye ceviz kahve
Aksam yeşil fasulye bulgur pilavı salata yoğurt
Ara tarçınlı süt
Bu ara suyu çok azalttim

Yarin tarti gunum ve cok kaçırdım bu hafta. Ananem vefat etti cenaze evinde ayak ustu dunyalari yiyo insan.. bakalim kac cikicam almamis olayimda onada raziyim...

Bu aralar yogunum eltim ile beraber ev yapimi urunler yapıp satmaya basladik tahminimizden fazla ilgi gordu :KK70: hic buraya bakamadim o yuzden. Burda kendi sayfalarimizin reklamini yapabiliyor muyuz yoksa yasak mi bunla ilgili bisey gormedim daha once yanlis bisey yapiyosam uyarin :) :KK76:

Bu aralar yogunum eltim ile beraber ev yapimi urunler yapıp satmaya basladik tahminimizden fazla ilgi gordu :KK70: hic buraya bakamadim o yuzden. Burda kendi sayfalarimizin reklamini yapabiliyor muyuz yoksa yasak mi bunla ilgili bisey gormedim daha once yanlis bisey yapiyosam uyarin :) :KK76:
Neler yapıyorsunuz canim

X